Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Après Ski > Биатлон
Après Ski горнолыжные разговоры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 05.12.2014, 09:54   #141 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Я не знаю как в остальном, а касательно биатлона, @Jolie похоже покруче Ванги предсказывает
На сегодняшний день в женском биатлоне не так много явных лидеров, так что с предсказаниями значительно проще чем 3-4 года назад, когда как минимум 2 десятка спортсменок с одинаковой вероятностью могли зайти в призовую тройку
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 10:12   #142 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
@EZ, биатлон всегда останется биатлоном, - богатым на сенсационные провалы и взлёты. Слишком много факторов влияют на результат.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 11:00   #143 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
Да кто бы сомневался.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 11:55   #144 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
А в биатлоне тотализатор есть? Jolie могла бы неплохо зарабатывать .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa
Старий 05.12.2014, 12:10   #145 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Джул появится, - вот удивится наверное вектору развития темы в мировом биатлоне
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 13:31   #146 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
А вот интересно: сколько еще наша сборная сможет продержаться на таком высоком уровне при помощи голого энтузиазма.

Уже в нескольких источниках (за последнее время) проскакивали заметки о скажем так неудовлетворительном финансировании именно сборников и проблем с визовым сопровождением.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 13:52   #147 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Празднік біатлона прадалжаєтся! Валя із бронзовою медалькою! Ура-ура!!!

Викладу ще фотки із сайту ФБУ (Федерация биатлона Украины / официальный сайт)
Наша мініатюрна Валюша:












Усі результати:
Індивідуальна гонка, 15 км
Жінки
4 грудня

1. Дар’я Домрачева (Білорусь) (0+0+1+1) 46:43.6
2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) (0+1+1+0) +27.9
3. Валя Семеренко (Україна) (0+0+0+0) +38.1
...
14. Юлія Джима (Україна) (0+0+0+1) +3:46.5
36. Ольга Абрамова (Україна) (0+1+1+0) +5:23.4
39. Наталія Бурдига (Україна) (1+0+0+2) +5:56.3
51. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0+1+0) +7:15.3
59. Юлія Журавок (Україна) (1+1+0+0) +7:43.1


Прес-конференція: В финишном створе


Інтерв"ю: Валя Семеренко: Никак не удавалось «найти» стрельбу

Повне відео гонки:


Валентина Семеренко принесла у скарбничку збірної України другу медаль Кубка світу. На етапі в Естерсунді українка фінішувала з третім результатом, пропустивши вперед Дарью Домрачеву і Кайсу Макаряйнен.
При цьому відзначимо, що на відміну від інших сьогоднішніх призерок, Валя пройшла всю дистанцію без жодного промаху, однак посперечатися у швидкості з ними не змогла. Як результат - від феноменальної білоруски наша спортсменка відстала на 38.1 секунди, а від срібної медалі - на 10.2 секунди.
Що стосується інших представниць України, то по ходу гонки на місце в першій десятці претендувала Юлія Джима, яка припустилася всього одного промаху. Проте показавши не найкращу свою швидкість у підсумку зайняла 15-е місце.
Також кубкові очки вдалося заробити Ользі Абрамовій з 37-м результатом і Наталії Бурдизі, яка прийшла на фініш 40-ю. Що стосується дебютанток змагань найсильніших біатлоністок - Анастасії Меркушиної і Юлії Журавок, то вони показали 51-й і 59-й час відповідно.


@Rio, нікакого шока – просто вгадала ))))

Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Я не знаю как в остальном, а касательно биатлона, @Jolie похоже покруче Ванги предсказывает
Та ну, я нє валшебнік, я тока учусь ))). От мужиків прєдсказувати набагато важче ))).

Цитата:
Коментар від EZ Переглянути коментар
На сегодняшний день в женском биатлоне не так много явных лидеров, так что с предсказаниями значительно проще чем 3-4 года назад, когда как минимум 2 десятка спортсменок с одинаковой вероятностью могли зайти в призовую тройку
Все вірно, із цією тезою повністю погоджуюсь, однак явні лідери теж провалюються. От Габі Соукалова у минулому сезоні має Малий Кришталевий глобус у цій дисципліні – і де вчора була Габі Соукалова? Доротея Вірер прогресує семимильними кроками і стріляє відмінно – і вчора не вийшла на старт, а якби вийшла, то б за першу п’ятірку позмагалась би. Оберхофер і Екхофф вчора провалились – а могли б і більше.

Загалом Домрачева і Макарайнен – це спортсменки із «іншої» планети: у них така швидкість та природні дані, яких нема більше ні у кого. Всі решта – це «друга ліга», у якій із десяток спортсменок можуть змагатись на рівних. Однак і у них бувають провали.

Тим більше, спрогнозувати індивідуалку із 4-ма рубежами може й простіше, ніж короткий спринт, де можуть бути несподіванки. Та й погода вчора була безвітряна, не те, що у мужчин, де, як пам’ятаєте, мазали всі, крім Свендсена. Це теж ваговий фактор.

Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
А в биатлоне тотализатор есть? Jolie могла бы неплохо зарабатывать .
Я подібною штукою (прогнозами) балуюсь на сайті ФБУ, правда, безвозмєздно ). Загалом я не гравець і до всяких ігор цілком байдужа, але ідея цікава ).

Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Джул появится, - вот удивится наверное вектору развития темы в мировом биатлоне
@wwa, я взагалі тішуся, що крім нас з вами тут ще хтось намагається писати і тема живе, незважаючи ні на що ;-).

Добавлено через 13 минут

Цитата:
Коментар від EZ Переглянути коментар
А вот интересно: сколько еще наша сборная сможет продержаться на таком высоком уровне при помощи голого энтузиазма.

Уже в нескольких источниках (за последнее время) проскакивали заметки о скажем так неудовлетворительном финансировании именно сборников и проблем с визовым сопровождением.
@EZ, я Вам скажу, якби не президент ФБУ Володимир Бринзак, то невідомо якби все відбувалось. Це реально толковий менеджер, на якому тримається не тільки збірна, а й робота в регіонах. Він і спонсорів шукає, і з телебаченням про трансляції домовляється, і призові вибиває, і з органами державної влади про матеріальні блага для спортсменів і тренерів. Держава не в стані повністю фінансувати збори (лише на 50%), тому решта коштів оплачують спонсори. А без них ніяк, так як Україна, за попередні заслуги, отримала цього року більшу квоту на спортсменів – 6 чоловіків і 6 жінок цього року виступають у Кубку світу. З візами у спортсменів теж проблеми, тому й тренуються збірники у країнах СНД, так як всі змагання цього року проходять у зоні ЄС.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 14:36   #148 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
@wwa, я взагалі тішуся, що крім нас з вами тут ще хтось намагається писати і тема живе, незважаючи ні на що ;-).
@Jolie, может пишут и мало, но читают очень многие. @Bob_Kneissl тут вообще наверное чаще меня!
Ты очень вкусно и толково подаёшь информацию. С удовольствием читаю. Спасибо.

Я вчера как-то протупил, что у нас ещё и Наташа Бурдыга за очки зацепилась!

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2014, 19:16   #149 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
@wwa, ну раз так, значить, не дарма ми з вами тут постійно тусуємось ;-).

Копіюю інфу із сайту ФБУ: Остерсунд-2014. Старт-листы спринтов

Завтра, 6 декабря в Остерсунде пройдут две гонки в рамках первого этапа Кубка мира. На дистанции спринтов выйдут мужчины и женщины. Тренеры украинской сборной, как и обещали ранее, дали возможность попробовать свои силы на этапе всем заявленным спортсменам - и у мужчин, и у женщин. Таким образом, свои первые гонки в рамках Кубка мира проведут Александр Жирный и Надежда Белкина.

Швеция Остерсунд. Кубок мира
Спринт. Мужчины (12:30)
5. Артем Прима
8. Сергей Семенов
42. Дмитрий Пидручный
58. Артем Тищенко
81. Александр Жирный


Спринт. Женщины (15:45)
23. Юлия Джима
25. Валя Семеренко
42. Наталья Бурдыга
67. Ольга Абрамова
69. Надежда Белкина
99. Анастасия Меркушина


Завтра такий насичений день - і 2 батлонні гонки, і етап з гірських лиж теж би вартувало хоча б краєм ока глянути... Курча, мені треба комп чи телек на кухню!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa
Старий 07.12.2014, 15:07   #150 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Y.O.P.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2019 177cm
Семеренко - друга!Браво!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0265017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Month95084191242672634 (62%)1416 (33%)190 (4%)