Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Après Ski > Биатлон
Après Ski горнолыжные разговоры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.10.2014, 17:32   #81 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Новості із міра біатлона:

Французи отжигають - Мартен Фуркад тільки-но встиг оклєматись від мононуклеозу, а вже шпарить на лижероллерах, що сумашедший:

https://www.facebook.com/16440344024...type=1&theater

«Я не занимаюсь работой, я утоляю страсть». Колонка Мартена Фуркада в L’Equipe - Simply a sport lover - Блоги - Sports.ru

Схоже, що у Бьорндалена з"явився конкурент по самовиснажуванню - Марті такий же помішаний на тренуваннях, як і знаменитий норвежець. Видно, Фуркад таки має намір у новому сезоні здобути 4-й Великий Кришталевий глобус Кубку Світу .

У французьких жінок лідер теж не відстає від свого партнера по команді. Приклад просто таки шаленої мотивації та цілеспрямованості у спорті – фактично пропустивши сезон через травму ноги та несподівану вагітність, француженка Марі Дорен Абер усі місяці в очікуванні дитини провела на лижах та лижероллерах та із гвинтівкою. До речі, дитині у колясочці на фото – менш, як 20 днів (вона народила приблизно тоді, що й я, а моєму сьогодні 21 день ;-).

Возвращение Мари - Мир Биатлона - Блоги - Sports.ru

У російській збірній втрати - одна із лідерок Ольга Вілухіна пропускає сезон, "всеросійська Зайка" вагається, чи йти на пенсію, чи продовжити виступати у КС, а решта команди, м"яко кажучи, не надто сильні:

Кто остался? Женская сборная России без Зайцевой и Вилухиной - Под прицелом - Блоги - Sports.ru

Легендарна німецька спортсменка Магдалена Нойнер - про сім"ю, дітей та плани на майбутнє:

«Я уже забыла боль во время родов. Теперь мы хотим двоих или троих детей». Чем живет Магдалена Нойнер - Блокнот - Блоги - Sports.ru

Із українських новин:
Андрій Дериземля збирається балотуватися на виборах до Верховної Ради:

Андрей Дериземля: Необходимо обновить власть. Этого требуют люди

Наша збірна доволі успішно виступила на Чемпіонаті Білорусі - маємо багато подіумів, та, ясна річ, і перемоги. Усі результати можна глянути на офіційному сайті:

Федерация биатлона Украины / официальный сайт
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.10.2014, 10:32   #82 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Биатлонистка Семеренко о сборе команды в Тюмене - Новости других видов спорта - Телеграф

Мужская и женская сборные Украины по биатлону ближайший этап подготовки к зимнему сезону проведут в тюменском Центре зимних видов спорта.

"Жемчужина Сибири" - превосходное место для подготовки к грядущему сезону. Восхищаюсь инфраструктурой данного комплекса, - призналась Валентина корреспонденту АСН "Тюменская арена".

- Трассы расположены в шаговой доступности от гостиницы, благодаря этому мы можем тренироваться в любое время. Рада, что мы будем кататься на лыжне этого современного стадиона в Тюменской области.

- Вы уже не раз боролись за медали различных соревнований в "Жемчужины Сибири". Довольны питанием и проживанием?

- На соревнованиях меня всё устраивало. Думаю, во время сбора в "Жемчужине Сибири" не разочаруюсь.

- Совсем немного осталось времени до старта нового сезона. Какие задачи?

- Не желаю ставить высокие цели перед собой. Буду наслаждаться каждой гонкой! Хочется отдыхать, преодолевая снежные трассы с винтовкой за плечами.

- В Тюмени также будут тренироваться ведущие российские биатлонистки. Есть желание провести совместный контрольный старт по окончании сбора?

- Я читала в Интернете об обновлении сборной России. Средства массовой информации гласят о том, что в её составе появились молодые и перспективные девушки. Мне бы очень хотелось посмотреть на их скорость и качество стрельбы. Была бы не против посостязаться с россиянками в контрольном старте. Но даже если такой гонки не будет, то мы встретимся на других соревнованиях. Но чуть позже.

- Как украинская команда будет формировать свой состав на первый этап Кубка мира?

- Не вдавалась в нюансы этого вопроса. Сейчас тяжело об этом рассуждать. Ответ, скорее всего, даже тренерский штаб ещё не знает. Для начала нужно как следует провести сбор, хорошо "прокататься" и провести пару контрольных стартов.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2014, 16:33   #83 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
З понеділком усіх - і чергова порція новин із біатлонного світу

Прочну, як завжди, із французів.

Марті Фуркад після реабілітації та серії тренувань нарешті приступив до змагань – і прогнозовано виграв обидві гонки на лижероллерах:
Летний биатлон. Summer Tour. Мартен Фуркад и Беско выиграли спринты - Биатлон - Sports.ru
Летний биатлон. Summer Tour. Мартен Фуркад и Беско выиграли гонки преследования - Биатлон - Sports.ru

Анаїс Беско, судячи за результатами, новий лідер жіночої збірної Франції. А Марі Дорен Абер, схоже, таки повернеться на траси Кубка світу не раніше січня 2015:
Мари Дорен Абер: «Хочу вернуться в биатлон в январе» - Биатлон - Sports.ru

Німецька біатлоністка Андреа Хенкель, яка цього року завершила кар’єру, вийшла заміж за свого багатолітнього бойфренда із США біатлоніста Тіма Бьорка:
Хенкель и Берк поженились - Биатлон - Sports.ru
Таки заарканила пацана, стара перделка….

Інтерв’ю із Сімоном Фуркадом, старшим братом Мартена:
Симон Фуркад: «Я люблю то, чем занимаюсь» - Don't speak - Блоги - Sports.ru

Надії норвежської жіночої збірної (нагадаю, цього сезону закінчили кар’єру дві провідні біатлоністки із норвежської команди):
Уле Столтенберг: «У норвежек мы увидим несколько принцесс вместо одной королевы» - Биатлон - Sports.ru

Наразі мені найбільше шкода, якщо кар’єру закінчить Еміль Хеглє Свендсен – дуже люблю цього спортсмена-балагура і розбишаку:
Эмиль Хегле Свенсен: «Нет сомнений, что конец карьеры приближается» - Блокнот - Блоги - Sports.ru
Без нього норвежці точно не будуть такою ударною командою, яка громитиме всіх і всюди.

Із штабу нашої збірної: наші зараз перебувають у Тюмені, тренуються перед початком нового сезону – фото із тренувань можна глянути ось тут:
Сбор национальной команды Украины. Тюмень. «Жемчужина Сибири»
А в Тюмені зараз мороз – 15С, тому не дивуйтесь, що носи і лиця біатлоністів заклеєні спеціальними пластирями (щоб не простудити носові пазухи).

Інтерв’ю із Валею та Вітою Семеренками:
Валентина Семеренко: «На тюменской лыжне постепенно набираем форму» (ФОТО)
Вита Семеренко: «Я всегда рвалась на лед» (фото)

Трошки фоток нашої Юлі Джими:
Украинское солнышко - Игра в классики - Блоги - Sports.ru

У руслі виборчих перегонів – Андрій Дериземля не пройшов по своєму округу:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/wp...01f01=910.html , так що маємо надію, що ще в цьому сезоні його можна буде побачити у гонках Кубку світу.

З нетерпінням чекаємо початку Кубку світу з біатлону, який розпочнеться вже за місяць .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2014, 17:40   #84 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Новий тиждень - і нові біатлонні новини . А до відкриття нового біатлонного сезону залишилось менше місяця!

На цей раз почну з українських новин.

У Чернігові відкрилась лижеролерська траса із штучним освітленням:
http://www.biathlon.com.ua/comments.php?id=6133

Інтерв’ю Юлі Джими:
Юлия Джима: «Будем рады возвращению Елены Пидгрушной»

Вісті із французького табору:
Сборная Франции будет использовать вакс-грузовик в Эстерсунде - Биатлон - Sports.ru
Мартен Фуркад посетил фабрику Rossignol в Сен-Жан-де-Муаране - Биатлон - Sports.ru
Мартен Фуркад не выступит в лыжных гонках в сезоне-2014/15 - Биатлон - Sports.ru
Жан-Гийом Беатрикс: «Хотел бы войти в десятку общего зачета Кубка мира» - Биатлон - Sports.ru
Мари Дорен Абер: «Я потеряла большое количество мышечной массы» - Биатлон - Sports.ru
Французский винегрет на тренировке! - Штурмующие Олимп - Блоги - Sports.ru

Володарка жіночого Великого Кришталевого глобусу Кайса Макаряйнен – про плани на підготовку до сезону:
Кайса Мякяряйнен: «В межсезонье сделала упор на то, чтобы на ЧМ-2015 остались силы» - Биатлон - Sports.ru

Одна із найгарніших біатлоністок чешка Габріела Соукалова світу знялась у новому рекламному ролику:
Соукалова снялась в рекламе косметики - Биатлон - Sports.ru



Невгамовний Уле Ейнар Бьорндален збирається невтомно прогресувати у тренуваннях, очікуючи відкриття сезону:
Уле Эйнар Бьорндален: «Мне нужно поднять точность стрельбы до 90 процентов» - Биатлон - Sports.ru
Уле Эйнар Бьорндален: «Никто не пробежал больше штрафных кругов, чем я» - Блокнот - Блоги - Sports.ru

Кулінарне відкриття нового біатлонного сезону:
В Эстерсунде представят книгу кулинарных рецептов от звезд мирового биатлона

Найкраще із біатлонних блогів цього тижня:
Аналіз найсильніших біатлоністів світу, діючих та «на пенсії»:
Бьорндален, Пуаре, Форсберг и другие биатлонисты, у которых больше 30 подиумов в карьере - Кто на свете всех сильнее? - Блоги - Sports.ru
Кто из звезд еще может вернуться в биатлон? - Под прицелом - Блоги - Sports.ru

Усі сезони білоруської ракети Дар’ї Домрачевої:
8 сезонов Домрачевой: статистика и графики - Даша - девушка мечты - Блоги - Sports.ru

І знову прекрасна Габріела:
Девушка с винтовкой. Габриэла Соукалова - Девушка дня - Блоги - Sports.ru

Дуже цікава та пізнавальна аналітика – кращі юніори «нульових», які на сьогодні стали біатлонними зірками:
Лучшие юниоры 2003-2006 годов - Лыжи и биатлон - Блоги - Sports.ru
Лучшие юниоры 2007-2010 годов - Лыжи и биатлон - Блоги - Sports.ru

Ну і нарешті нові комбінезони сезону 2014/2015 у збірної Італії та збірної Білорусі:
В новом сезоне сборная Италии будет выступать в красной форме - Биатлон - Sports.ru
С «лягушек» в «мухи».Новый комбинезон сборной Беларуси. - Биатлон Белой Руси - Блоги - Sports.ru
Фины сделали для белорусской сборной по биатлону новую форму

Судячи із першого етапу Кубку світу із гірських лиж, не тільки лижники та біатлоністи, а й уся зимова збірна Італії цього року переходить на яскраві червоні комбінезони.

Стосовно форми збірної Білорусі, то вона не мінялась уже кілька сезонів підряд, і, як на мене, попри чудову видимість і впізнаваність на трасі, була найбільш «совковою» та найменш сучасною. І от цього року такі барви та стайл )))). Ну що ж, у білорусів чудове фінансування, набагато краще, аніж у нас і вони можуть собі дозволити запросити іноземних тренерів на кілька сезонів роботи та міняти форму чи не щосезону.

На фото нижче італійська біатлоністка Доротея Вірер у новій формі та зразки нової форми білоруської збірної:



  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2014, 17:14   #85 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Тільки вчора писала про нову форму італійців і білорусів, і от сьогодні виплила інформація про нову форму збірної Чехії.
Cборная Чехии будет выступaть в новой форме - Биатлон - Sports.ru

На фото нижче – збірна Чехії у новій формі (дехто із них ще у старій, чорно-кольоровій):


Габріела Соукалова, срібний призер ОІ у Сочі в масс-старті:


Ярослав Соукуп, бронзовий призер ОІ у Сочі в спринті:


Вероніка Віткова, срібний призер ОІ у Сочі в змішаній естафеті:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2014, 14:21   #86 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Надзвичайно приємна новина – Валя і Юля показали себе найсильнішими у змаганнях із російською збірною на спільних зборах у Тюмені:
Валентина Семеренко выиграла контрольную гонку сборной Украины без огневых рубежей - Биатлон - Sports.ru

Наші у сусідньому польському таборі:
Женскую сборную Польши будет тренировать украинец Паниткин - Биатлон - Sports.ru

Із блогів:

Дар’я Домрачева у рекламі ODLO i Exel:
Дарья Домрачева в рекламе Odlo и Exel - Даша - девушка мечты - Блоги - Sports.ru


Сімейний тандем норвежців Бьо:
«Соперники» Бё - biathl?n?mania - Блоги - Sports.ru

Повернення російської біатлоністки Світлани Слєпцової – непростий камбек непростої дівчини:
Светлана Слепцова пытается начать карьеру заново. - Мир Биатлона - Блоги - Sports.ru

Ще один довгожданний камбек – бельгійський німець Міхаель Реш знову у строю:
Михаэль Реш: «Тот, кого однажды назвали мертвым, живет долго» - Штрафной круг - Блоги - Sports.ru

Фотопорівняння – топові спортсмени сучасності у дитинстві та зараз (дивитись обов’язково):
Ох, уж эти детки! - Штрафной круг - Блоги - Sports.ru

Тренування та змагання української та російської збірних у Тюмені:
Женские сборные России и Украины на сборе в Тюмени - Мир Биатлона - Блоги - Sports.ru

Юля Джима у олімпійській формі (праворуч) передає естафету Валі Семеренко, яка у нашій кубковій формі з полосками; нижче – Наталія Бурдига.



Росіянки VS наші:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2014, 14:52   #87 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Красотища ну люблю я биатлон
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2014, 17:42   #88 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Красотища ну люблю я биатлон
Мда, Вілки росіянам буде дуже не вистачати (((. Вона, хоч і хвороблива, але таки дуже сильна біатлоністка. А загалом у росіян цього сезону печаль - крім Зайцевої, шанси на подіуми може мати хіба Віролайнен, решта - молодь, яка по суті у Кубку світу і не бігала.

Валя красава . Віта теж непогано, може повільніша, зате у гонках вона стабільніша. А велика Домрачева завжди із стрільбою партачила, це не новина. Та сама Кайса Макаряйнен теж, як і Домра, брала лижнею та надвисокою швидкістю. Решта - прогнозовано, Гаспарін не повезло, як і Дорен-Абер.

Там всі "звьозди", що тут сказати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2014, 13:09   #89 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Валя Семеренко: «Украина – сильная страна, как и украинцы» | Биатлон | XSPORT.ua

Лидер сборной дала интервью официальному сайту IBU.

Будет ли тяжело заменить Елену Пидгрушную?

- Очень тяжело заменить сильного спортсмена и практически невозможно сделать это сразу, но это спорт, и ты должен всегда двигаться вперед. Я думаю, очень важно подтянуть молодежь. В первый год это будет нелегко. У нас было четыре спортсменки одного уровня. В этом году будет сложнее, но мы все равно будем пробовать.

Как подготовились летом? Чувствуете себя готовой к соревнованиям с самого старта сезона?

- В этом году у нас сменился тренер. Первый тренировочный выезд был нацелен на адаптацию, потому что я никогда с ним на работала, но мы сработались хорошо, надеюсь, мы сможем провести сезон на достойном уровне.

Несмотря на тяжелую ситуацию в Украине, вы хорошо подготовились к сезону?


- У нас были самые различные тренировки, и разные объемы работы. Я думаю, мы сделали все что хотели. Конечно, ситуация сложившаяся у нас дома повлияла, но Украина сильная страна, так же как и украинцы.

В этом году в основной команде есть молодые и неопытные спортсмены. Тренировки с молодежью как-то отличаются?

- Пока что я всем довольна. Я уже давно хотела, чтобы в сборную пришла молодежь. Хотелось посмотреть на тех, кто заменит нас, когда мы уйдем. Полезно и хорошо, что мы тренируемся вместе. Мы всегда можем что-то подсказать, в чем-то им помочь. Гораздо легче войти в профессиональный биатлон, когда рядом есть тот, кто тебе советует и вдохновляет.

На чем ты планируешь сфокусироваться в будущем сезоне, личных достижениях на этапах Кубка мира, эстафетах или чемпионате мира в Контиолахти?

- Для меня важно все. Это послеолимпийский сезон, и перед стартом трудно предугадать, каким он будет. Будет проще понять, в какой форме я нахожусь после первых стартов. Тогда станет ясно, на чем мне стоит сконцентрироваться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2014, 18:46   #90 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Головна новина місяця :
Андрей Дериземля: «Заканчиваю профессиональную, но не спортивную карьеру»
https://www.facebook.com/deryzemlya/...553870/?type=1

Закінчилась ціла епоха українського біатлону. Без улибчового та позитивного Андрія збірна буде вже інакшою. Хоча у нього небагато подіумів та нагород, але він знакова фігура у нашому спорті. І те, заради чого він йде із спорту, достойне поваги та підримки.

Дериземля Андрій Васильович — Вікіпедія



А таким ми його пам"ятаємо у спорті:









Падіння:



... і перемоги:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018115 (63%)3 (38%)2 (5%)
Yesterday02710348797 (70%)34 (25%)7 (5%)
Month94844295241762691 (62%)1455 (34%)189 (4%)