Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Après Ski > Биатлон
Après Ski горнолыжные разговоры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.02.2016, 17:28   #531 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Призовые в зимних видах: где платят больше? - Олимпийские виды - Блоги - Sports.ru
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2016, 00:50   #532 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Пишайся, Україно!!! "Золотий" фініш у спринті нашої Олени Підгрушної!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2016, 15:09   #533 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Опубликован предварительный календарь сезонов 2016/2017 и 2017/2018.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2016, 15:34   #534 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Хочу уточнити, питання до львівських фанатів біатлону - хтось, десь збирається на спільні перегляди?
Якщо ні, то може попросимо Jolie, як організатора теми, щось запропонувати? Бо мене з хати скоро виселять за надто емоційні перегляди.

Може щось в центрі, але без зайвих наваротів?
Я інколи буваю в "Кантоні" (на Дудаєва) - вони на футболі спеціалізуються, але і від біатлону думаю не відмовляться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa
Старий 11.02.2016, 17:39   #535 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Никогда не понимал биатлон.... очень нудное зрелище, хотя за наших рад ессно.

В биатлоне наши есть, а в даунхиле и супергиганте нет И в слаломе не вижу .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Bob_Kneissl
Старий 12.02.2016, 13:14   #536 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
Никогда не понимал биатлон.... очень нудное зрелище, хотя за наших рад ессно.

В биатлоне наши есть, а в даунхиле и супергиганте нет И в слаломе не вижу .
Це ви ще лижних гонок не бачили, особливо їхні підвиди скіатлон та марафон по 50 км . Там взагалі годину можете дивитись, як лижник просто біжать лісом ))). Хоча на виступи таких лижників світового рівня як Петтер Нортуг, Даріо Колонья, Еміль Йонссон, Мартін Йонсруд Сундбю, Маріт Бьорген, Тереза Йохауг, Шарлотта Калла, Хайді Венг, Юстина Ковальчик не залишать байдужими нікого, так як там така боротьба йде на дистанція та грамотна тактика обгону партнерів по трасі, що в біатлоні таке рідко побачиш.

Біатлон розбавляє стрільба та фінішні розборки спортсменів топ-10 загального заліку, крім того там практично лотерея кожної гонки і немає тотального домінування якоїсь однієї країни кілька років поспіль, як, до прикладу, Норвегія у лижних гонках, де цілком нормальним є кожний другий подіум, де всі місця зайняті норвежцями. Є топові біатлоністи із кожної країни (у Норвегії - брати Бьо та Бьорндален, у Франції - Мартен Фуркад, у Росії - Антон Шипулін, у Німеччини - Сімон Шеммп, у Австрії - Сімон Едер та Домінік Ландертінгер, у Словенії - Яков Фак, у Чехії - Онджей Моравєц та Михал Шлезінгр і т.п.), які тасуються щоетапу та заїжджають у першу двадцятку.

В Україні зимовий спорт вбили, його не існує - так, ніби є саночники (з нашого Інститут фізкультури), пару лижників (от у Карпушина син на юнацьку Олімпіаду в Ліллехаммер зараз поїхав), пару сноубордистів, фігуристи із Києва, Дніпропетровська і Одеси, пару класичних лижників, яких держава не фінансує і вони навіть не мають грошей поїхати влітку у Тисовець потренуватись; вбили школу стрибунів із трампліну, які буквально розвалюються на очах у тому ж Тисовці, Ворохті (де, до речі, діти досі тренуються і стрибають, бачила неодноразово), є кілька фрістайлистів, яких ще не переманила Білорусь до себе (як от Антона Кушніра та Аллу Цупер із Рівного, який принесли "золото" на ОІ в Сочі новій батьківщині). Єдине, що ще живе, функціонує та дає результати на міжнародній арені, це біатлон. Причому він фінансується не лише за кошти батьків талановитих дітей, а й за кошти держави та спонсорів, дякую президенту Федерації Володимиру Бринзаку. А Бринзак, до слова, не остання людина у НОКу. От якби кожній спортивній федерації такого керівника та менеджера, плюс достойне фінансування, авось і у інших видах спорту Україна б показувала результати.

Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Хочу уточнити, питання до львівських фанатів біатлону - хтось, десь збирається на спільні перегляди?
Якщо ні, то може попросимо Jolie, як організатора теми, щось запропонувати? Бо мене з хати скоро виселять за надто емоційні перегляди.

Може щось в центрі, але без зайвих наваротів?
Я інколи буваю в "Кантоні" (на Дудаєва) - вони на футболі спеціалізуються, але і від біатлону думаю не відмовляться.
Мені дуже приємно, що мене тут вважають за експерта в цій галузі , хоча цього тижня уже навряд чи вийде зібратись, лишилось 4 гонки в США, включаючи 2 сьогоднішні персьюти та 2 естафети у неділю (ще й день Валентина на носі), а от в березні, коли почнеться Чемпіонат світу в Холменколлені, можна буде щось придумати . Я теж трохи неадекватно вболіваю, особливо коли наші йдуть на медалі, а мої діти вже вивчили прапори України.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2016, 15:34   #537 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Я теж трохи неадекватно вболіваю, особливо коли наші йдуть на медалі, а мої діти вже вивчили прапори України.
В мене трохи інша ситуація - я надто емоційно вболіваю, коли наші йдуть не на медалі, а на додаткові кола, а діти вже майже вивчили ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa, Jolie
Старий 12.02.2016, 16:26   #538 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
@Dobermann, жаль ты не в Киеве...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2016, 19:20   #539 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
@Dobermann, жаль ты не в Киеве...
??? Є якісь цікаві ідеї? То я приїду, це не далеко.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) wwa
Старий 13.02.2016, 19:21   #540 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Ретро біатлон-Як гуцули сто років тому в біатлоні змагалися ФОТО
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today110263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)