Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Австрии > В Австрию на авто


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.02.2013, 10:41   #71 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Iaroslav
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossignol 8S, 2011
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
на парковці автомобіль з Голандії пошкодив нам передній бампер.
Хочу підняти питання green card. Хто в якій страховій робить? Можливо в когось були випадки виплати?

В мене зелена картка з компанії Про100 страхування. Досить неприємна процедура з виплатою і це при умові, що винен не я. Страхова компанія футболить в моторо транспортне бюро України. МТСБУ у відповідь футболить в МТСБУ Австрії.

Можливо у когось є досвід як правильно поводити себе з самого початку такої ситуації? Дякую.
Зеленая карта это не КАСКО а страховка вашей ответствености перед третьими лицами так что по ней вам возмещать ничего не должны
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2013, 10:47   #72 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Не знаю кому більше вірити Вам чи wiki

Цитата з вікі:
Механізм роботи цієї системи дуже простий: якщо італієць придбав поліс обов'язкового страхування відповідальності в італійській страховій компанії, то він є чинним в усіх країнах-членах «Зеленої карти». Тобто, якщо цей італієць стане винним в аварії у Португалії, то потерпілий португалець отримає відшкодування від італійської страхової компанії, в якій італієць купував «Зелену карту».

Можливо варто було добавити:
У мене є оригінал зеленої картки винуватця події. Також був складений протокол, який допомагала складати місцева міліція.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2013, 11:10   #73 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Iaroslav
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossignol 8S, 2011
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
Цитата з вікі:
Механізм роботи цієї системи дуже простий: якщо італієць придбав поліс обов'язкового страхування відповідальності в італійській страховій компанії, то він є чинним в усіх країнах-членах «Зеленої карти». Тобто, якщо цей італієць стане винним в аварії у Португалії, то потерпілий португалець отримає відшкодування від італійської страхової компанії, в якій італієць купував «Зелену карту».
а теперь замените итальянца на голандца а потерпевшего португальца на себя)) и причем тут ПРОСТО? вам должна возмещать ущерб страховая компания голандца если он был застрахован или тот голандец
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2013, 11:19   #74 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від Iaroslav Переглянути коментар
а теперь замените итальянца на голандца а потерпевшего португальца на себя)) и причем тут ПРОСТО? вам должна возмещать ущерб страховая компания голандца если он был застрахован или тот голандец
Дякую. Можливо і так. Звернусь в їхню компанію. Просто міліція Австрії сказала, що моя страхова повинна зв'язатись з їхньою і вирішити це питання. І я б не заплутався в цій ситуації, якби моя сторона не почала займатись цією справою і зразу сказала, щоб я сам туди звертався. А то спочатку я пишу заяву, здаю документи, а потім кажуть, що вони ні при чому. Тоді я не розумію навіщо збирались ці документи.

Коли ситуація завершиться - детальніше розпишу, що і як було зроблено. Можливо комусь знадобиться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2013, 12:22   #75 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Несколько лет назад мой брат попал в ДТП в Будапеште.
В него въехал таксист.
Прямо на месте составили схему ДТП, подписали, обменялись полисами и разъехались.
По возвращению в Украину написал заявление в страховую приложив указанные документы.
Через пару месяцев все затраты возместила страховая.
В данном случае это была Альфа-Гарант.

Со стороны страховой было только одно замечание - надо было обязательно позвонить на горячую линию сразу после ДТП.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2013, 12:59   #76 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Iaroslav
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossignol 8S, 2011
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Несколько лет назад мой брат попал в ДТП в Будапеште.
В него въехал таксист.
Прямо на месте составили схему ДТП, подписали, обменялись полисами и разъехались.
По возвращению в Украину написал заявление в страховую приложив указанные документы.
Через пару месяцев все затраты возместила страховая.
В данном случае это была Альфа-Гарант.

Со стороны страховой было только одно замечание - надо было обязательно позвонить на горячую линию сразу после ДТП.
в альфа гарант он обращлся по своей зеленой карте или у него была от них расширеная каска которая действовала и на територии европы?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2013, 13:48   #77 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Сорри!
Сейчас не помню, но я уточню и отпишусь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2013, 13:18   #78 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для MorAnna
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Самовар я: Head Cube 3 10 Mya HF, MYA No. 3 LR + MYA 9 LRX'13
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
Дякую. Можливо і так. Звернусь в їхню компанію. Просто міліція Австрії сказала, що моя страхова повинна зв'язатись з їхньою і вирішити це питання. І я б не заплутався в цій ситуації, якби моя сторона не почала займатись цією справою і зразу сказала, щоб я сам туди звертався. А то спочатку я пишу заяву, здаю документи, а потім кажуть, що вони ні при чому. Тоді я не розумію навіщо збирались ці документи.

Коли ситуація завершиться - детальніше розпишу, що і як було зроблено. Можливо комусь знадобиться.
Страховая компания потерпевшего выплачивает и выставляет требование к страховой компании виновного = прямое урегулирование.
Про100 не хочет возиться, т.к. свою зеленую карту теперь "не пишут". Убыточно.
А вот позиция МТСБУ странна. Но в украинском страховании сейчас много странного.
Но есть в стране юристы, специализирующиеся на вопросе. Подскажем при необходимости.

Добавлено через 5 минут

Прямое урегулирование для Европы давно норма, виновник и представить себе не мог, что этим вводит "в заблуждение". Украинское страхование давайте обсуждать не будем, грустно. Конечно, было бы проще, если бы у Вас было каско: получили бы свою выплату, а страховщик бы потом по зеленой карте регрес получил. Но это тоже могло стать страшной историей...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2013, 15:09   #79 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
Цитата:
Коментар від nomeaning Переглянути коментар
Недавно повернулись з Капруну. Їздили на автомобілі. В останній день катання на парковці автомобіль з Голандії пошкодив нам передній бампер.
Хочу підняти питання green card. Хто в якій страховій робить? Можливо в когось були випадки виплати?

В мене зелена картка з компанії Про100 страхування. Досить неприємна процедура з виплатою і це при умові, що винен не я. Страхова компанія футболить в моторо транспортне бюро України. МТСБУ у відповідь футболить в МТСБУ Австрії.

Можливо у когось є досвід як правильно поводити себе з самого початку такої ситуації? Дякую.
Сьогодні забрав гроші, які виплатила страхова (можливо вони прийшли раніше, просто я не відслідковував).
В Україні лиш зробив оцінку завданих збитків.
Цю ж оцінку відправив в транспортне бюро Австрії (можливо це було і не транспортне бюро), емейл знайшов на зворотній стороні зеленої картки (іноземця). Все вирішилось в пару емейлів (мабуть тому, що сума була не велика 350$).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2014, 10:17   #80 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Captain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернігів

Снаряга: Armada JJ 2013
Пані та Панове скі та бордери!
Збираюся у січні 2015 (з 5-го по 14-те) на своєму авто в Сант Антон (Австрія) через Угорщину. Сім'я з двома дітьми, хлопчику 10 дівчині 12 років. З Чернігіва до Берегове один день і Берегове до С.Антона другий день переїзду. Дайте поради хто був у Сант Антоні!
Цікавлять питання: проживання-отелі (не супер дороге,але і не найдешевше), дорога (перевали,ускладнення і т.д.), машина тоньована тільки зад і задні двері,повноцінний повний привід. Тепер про катання. Вся сім'я після Буковелю пройшла через наш рідний Драгобрат. Хлопців інтересує фрирайд, дівчат вельвет. Напишіть з яких трас краще розпочинати,так щоб усім класно відпочити, а не валятися комусь в Австійському шпиталі.
Дуже буду вдячний за любу цікаву інфу!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Велобагажник для авто Rain МТБ территория 19 29.08.2010 19:42
Буковель - Безопасность авто klepakoff Буковель 13 10.02.2010 20:55

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)