Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.01.2011, 17:23   #441 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Хочеш сказати, що тебе за весь день стукали по спині, в'їзджали на парах, збивали і тільки завдяки черепашці все ОК???
Відколи я катаюсь мене збивали лише раз і без сумних наслідків,бо заїхала в мене жіночка менша в 2 рази.Стараюсь кататись уважно,але розумію,що перестрахуватись лишній раз не завадить,тому і купив захист собі і дружині.І на мою думку захист відчутно гасить удар.Тому у випадку з тим хлопцем можливо б розриву селезінки і не було б...
  Share with Facebook
Старий 21.01.2011, 17:37   #442 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для lubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan WaveFlex 12
Береженого Бог береже, але долю не обдуриш...
  Share with Facebook
+ Katyata, LASO Не согласен vorigg, Celentano
Старий 21.01.2011, 18:29   #443 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
.... на мою думку захист відчутно гасить удар....
Треба об'єктивно подавати інформацію. Фраза "На мою думку" не зовсім умісна. Люди подумають, що куплять панцирі і все буде в шоколаді. Насправді це лиш один із елементів захисту, зовсім не домінантний в ситуації, коли хтось в'їзджає ззаду.

Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
... захист відчутно гасить удар..... можливо б розриву селезінки і не було б....
Як Бог дасть. Але можливість є.
  Share with Facebook
Не согласен vorigg
Старий 21.01.2011, 21:03   #444 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Думки в слух: це як потрібно вдарити з заду по спині,чи по корпусу, щоб лопнула селезінка,розумію ефект розслабленості та несподіваность ,но всерівно Шкода хлопчину,співчуття батькам.
  Share with Facebook
Старий 22.01.2011, 00:11   #445 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Viking
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Atomic Izor 5:3 2007
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Пильнувати, пильнувати і головою крутити, як пропелером. Багато випадків стається із необачними на трасі.
Не панацея. Успевают догнать между поворотами головы, даже не на центре склона. Увидеть успеешь, но среагировать-никак, сам попадал в ситуацию, хоть и верчу головой в каждом повороте. Печально, но единственный рецепт как в песне у Высоцкого: "...назад пятьсот, вперед пятьсот...", т. е. не начинать движение, пока на 101% не убедишься, что за спиной и впереди на несколько сотен метров нет вообще ни кого. Правда при перегруженности Бука, это практически не реально. Вывод один: "FUC# THE..."
  Share with Facebook
Старий 22.01.2011, 00:27   #446 (посилання)
free heel - free mind
 
Аватар для Валера
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: sugar daddy, verdict,gladiator, watea, el rey, watea120(на двоих)
ЛЕТАЛЬНЫЕ ИСХОДЫ НА БУКОВЕЛЕ

ОЧЕРЕДНАЯ СМЕРТЬ НА БУКОВЕЛЕ...
Уважаемые форумчане.
20-го числа в четверг в 11:00 произошел несчасный случай с 20-ти летним Попович Денисом... Все произошло на одной из трасс Буковеля.
...Обычный день,погода,компания, все идет своим путем....
Денис отлежывался на снегу,скорее всего после падения, в тот момент как уже с отстегнутыми лыжами на него,с приличной скоростью двигалась м[U]олодая девушка (тоже поторпевшая падение). Дальше все просто: удар ботинком по
селезенке - разрыв селезенки - внутренее кровотичение - и смерть в карете скорой помощи...
При чем девушка без малейшего колебания одела лыжи и помчалась дальше.
Она была одета в черные штаны и красную куртку, черный волос.


P.S ....его можно было спасти!!! С начала сезона на Буковеле погибло более 10-ти человек, у меня вопрос: нельзя ли вместо очередного 10-ти этажного
SPA-комплекса построить госпиталь, а не медпункт с зеленкой и асперином???!!!

Девушку нельзя винить в его смерти, но на ее руки была косвенно пролита кровь человека... а она даже и не догадываеться....
  Share with Facebook
Бесполезный пост Salseros + klepakoff, fenix_x9, Funcarver, Junior Не согласен jordik, AndriyP
Старий 22.01.2011, 01:11   #447 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Ммм... это как река - она течет, а смерти продолжаются. Насчет хорошо оборудованного центра-да! ( я не оч в курсе, действительно мож Буку надо подтянуть туда медицину с хорошим оборудованием) Казалось-бы мелочь - зазевался-и пипец! Жалко парня. .....
  Share with Facebook
Старий 22.01.2011, 11:28   #448 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Треба об'єктивно подавати інформацію. Фраза "На мою думку" не зовсім умісна. Люди подумають, що куплять панцирі і все буде в шоколаді. Насправді це лиш один із елементів захисту, зовсім не домінантний в ситуації, коли хтось в'їзджає ззаду.
Я подав власне свою СУБЄКТИВНУ думку,на обєктивність не зазіхав.Я зважив всі за й проти захисту спини і ОСОБИСТО вирішив,що мені він потрібний.А кожна людина має власну голову на плечах і вправі робити свій власний вибір.
  Share with Facebook
Старий 22.01.2011, 11:32   #449 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Цитата:
Коментар від vitalik0303 Переглянути коментар
Думки в слух: це як потрібно вдарити з заду по спині,чи по корпусу, щоб лопнула селезінка,розумію ефект розслабленості та несподіваность ,но всерівно Шкода хлопчину,співчуття батькам.
не факт, що хлопчина був абсолютно здоровим, тобто в нього,підозрюю, могли бути недіагностовані проблеми з кров"ю- і як наслідок з селезінкою, від чого капсула селезінки так легко розіввалась і дитина померла від масивної кровотечі.
на 7 каталась минулого тижня в ролі чайника-бордера. якось зберусь з думками і опишу той жах,яки там твориться- доводиль маневрувати між лижниками так, що чоловік з мене сміявся, що я майстер там просто неможливо їздити - коли я падала, то навіть голову руками закривала від жаху, що зараз у мене в"їдуть.
  Share with Facebook
Старий 22.01.2011, 11:40   #450 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Цитата:
Коментар від Валера Переглянути коментар
ОЧЕРЕДНАЯ СМЕРТЬ НА БУКОВЕЛЕ...
Уважаемые форумчане.
20-го числа в четверг в 11:00 произошел несчасный случай с 20-ти летним Попович Денисом... Все произошло на одной из трасс Буковеля.
...Обычный день,погода,компания, все идет своим путем....
Денис отлежывался на снегу,скорее всего после падения, в тот момент как уже с отстегнутыми лыжами на него,с приличной скоростью двигалась м[U]олодая девушка (тоже поторпевшая падение). Дальше все просто: удар ботинком по
селезенке - разрыв селезенки - внутренее кровотичение - и смерть в карете скорой помощи...
При чем девушка без малейшего колебания одела лыжи и помчалась дальше.
Она была одета в черные штаны и красную куртку, черный волос.


P.S ....его можно было спасти!!! С начала сезона на Буковеле погибло более 10-ти человек, у меня вопрос: нельзя ли вместо очередного 10-ти этажного
SPA-комплекса построить госпиталь, а не медпункт с зеленкой и асперином???!!!

Девушку нельзя винить в его смерти, но на ее руки была косвенно пролита кровь человека... а она даже и не догадываеться....
на жаль, при такому перебігу обставин його врятувати не вдалося б. навіть при розгорнутій операційній на Буковелі лікарі би не встигли , це не кіно, жорстока реальність.
хай береже вас Господь
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95084288249132670 (62%)1467 (34%)190 (4%)