Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2009
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.01.2009, 14:34   #121 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Судячи з вебки каталка комфортна БЕЗ ЧЕРГ!!
Ех, Albertowych, не можна так дражнитись, Ви зовсім не робочий настрій навіваєте такими фотами, я спєцом на буковельский сайт на заходжу вже тиждень... ну, 4 дні, а не тиждень... щоб себе не дратувати

Вже не можу дочекатись, аби знов зустріти сніги Буки, що вже зовсім скоро... ага... півмісяця ще чекати
  Share with Facebook
Старий 12.01.2009, 11:55   #122 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
Ой не зліться, люди добрі. Я то не для того, щоб подразнитися.
Просто поділитися.

Вихідні провела на Буці - просто су-у-у-у-у-у-упер. Мега-супер-пупер.
На двійці і на п"ятірці були найдовші "черги" - такі от як на фото вище.
На решта пійомників зі схилу заїжджаєш, і навіть не зупиняєшся - прямо на вертушку. :ok:

Стоянка просто порожня. Перший ряд відкритої парковки наполовину порожнім був. Це правда на двійці. На п"ятірці було багато машин, але то зовсім не те багато, що було два тижні тому.

Субота: вітру нема, трошки пасмурно, де-не-де сонечко.
Неділя: вітру нема, сонце.
Питанням температури не задавалася, було комфортно і з морозцем.

Схили в суботу трошки постесувані були, але ще раз - то зовсім не так постесувані, як було два тижні тому . А в неділю їх не було кому стесувати, деякі відратрачені стояли - майже незаймані, вісімка наприклад.


Як же я накаталася
От чесне слово, катаєшся і таке враження, що для тебе спеціально так усе підготували. Якось не виріться навіть.
В суботу 21 спуск, бо в 11 почали. В неділю 24 спуски.
На вечірньому так і не були. Ну і ладно, і так досить.

Один раз збила людину - лом я проклятий . І я винна, і так по-дурному, я там мало не провалилася із сорому під сніг. А люди замість того, щоб карту вимагати, стали мене обтрушувати, переживати, як я. Дабл соромно.

Під кінець вчорашнього дня, оскільки кататися за тих умов можна було де завгодно, скільки завгодноі і як завгодно, ми трошки помучилися.
І тут же почалися приколи. З кріселка падали втрьох, но то треба писати ціле оповідання про те, як нас парапєтік ворожий з другом розлучив, і він (друг) кричав нам, щоб ми почекали. І ми переповнені доблесної відданості боролися аж із шістьма злобними кріслами , валилися під ними, но не здавалися - без колеги таки не поїхали. Но там більше було гону, аніж неадекватності. Насміялися принаймі.

Але таки вирішили не ризикувати і в змученому стані не їздити далі. Тільки акуратненько спустилися.

Шкода, що вже закінчився святковий сезон - тепер люду буде купами. Ех.
Я навіть працювати не хочу. Така різниця: тут якесь існування, а там Життя.

PS: Спрбую вибити фотки і викласти.
  Share with Facebook
Старий 12.01.2009, 12:29   #123 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
З досвіду каталки попереднього сезону, переконаний, ЧЕРГ не буде до початку березня.
  Share with Facebook
Старий 12.01.2009, 14:00   #124 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
Ой не зліться, люди добрі. Я то не для того, щоб подразнитися.
Просто поділитися.

Стоянка просто порожня. Перший ряд відкритої парковки наполовину порожнім був. Це правда на двійці. На п"ятірці було багато машин, але то зовсім не те багато, що було два тижні тому.
Ех, як же здорово, просто відчуваєш той запал і дух гір, яким пронизаний твій лист! Як шолом, встигла купити пыдшоломник, чи і так вже нормально було катати?
Доречі, а карту вимагати від людини, що збила, то занадто.

А фото було б дуже доречно! Чекаємо!

2Albertowych:
А ми тільки й можемо поки що спостерігати за розвитком подій з форуму І радіти за тих, хто скуштував справжнього снігу та схилів цими вихідними, а не місив кизяки зимових міст України)

2All:
А я ось хтів ще таке спитати. Чув, що в часи пік або в інші дні буває і так, що "прикордонники" в чорних формах, які паркують авто, беруть від 5 до 20 грн. з машини за в"їзд на територію курорту. Передбачаю, що таке можливо було тільки тоді, коли парковки всі зайняті, а проїхати хтось хотів. Хоча, знаючи наш люд, можна передбачити, що таке могло вібутися й в інші моменти, бо, яко то кажуть, коли перший прецедент вже відбувся, неможливоі відмовитись від спокуси брайти й далі. То в когось були випадки?
  Share with Facebook
Старий 13.01.2009, 09:17   #125 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
вчора, 12 січня, відвідав Буковель. Приїхали на парковку о 8.20 а о 8.40 вже піднімалися на 5 підйомнику. Людей було не дуже багато, видно "новорічні" лижники чи то розїхалися чи то зморилися катати. А ми з голоду просто "полетіли". До 12.30 зробили 21 спуск. Я розкатав для себе 5F. Ніколи її не любив, була для мене заважка а тут мене порвало... пуста траса + великі дуги = зе бест ! До вечора ми накатали 40 спусків, скажу чесно що сороковий їхав вже без задоволення, швидше через силу . Закінчили катання ов 16.00, виїхали в 16.40 з парковки, корків не було. Але нагадую що то був понеділок, в суботу людей, певно, буде більше.

стан трас на тверде 5, все закатано в бетон Слаломні лижки тримали дуже і дуже добре.
  Share with Facebook
Старий 13.01.2009, 10:28   #126 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
До вечора ми накатали 40 спусків, скажу чесно що сороковий їхав вже без задоволення, швидше через силу.....Слаломні лижки тримали дуже і дуже добре.
Мда, я думав, що 30 за день - то МЕГАбагато... А ти - 40 Не полінувався порахувати. Вийшло, що ти спускався 1 раз на 10 хвилин, і в такому темпі без перерв 7 годин!! CRAZY
  Share with Facebook
Старий 13.01.2009, 13:06   #127 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
сам не вірю але ми навіть не обідали, тааак стали по бутіку перехопили і вперед...

спуски не рахували, просто з нами був хлопчина з скіпасом на 100 спусків, от і вирахували.
В турнікетах більше 30 секунд не стояли, тільки разок на 5-му простояли АЖ 5 хвилини...
  Share with Facebook
Старий 13.01.2009, 13:37   #128 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Цікаву інформацію з характеристикою схилів відкрив для себе на буківському сайті (начебто раніш не було)

Характеристики трас і витягів | Буковель - гірськолижний & SPA курорт Карпати
  Share with Facebook
Старий 13.01.2009, 13:41   #129 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Roman111 Переглянути коментар
Цікаву інформацію з характеристикою схилів відкрив для себе на буківському сайті (начебто раніш не було)

Характеристики трас і витягів | Буковель - гірськолижний & SPA курорт Карпати
12 трасу показали ЧЕРВОНОЮ.
  Share with Facebook
Старий 13.01.2009, 13:49   #130 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
12 трасу показали ЧЕРВОНОЮ.
Так вона й є червоною. Ось 22А скоріше чорна.

12-та проходиться спокійно без надзусиль. На 22-А приходиться періодично пригальмовувати чи навіть зупинятися.

А після обіду, коли все поздирають до "криги", і сині червоніють .
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель закрытие сезона 2009 Sheridan Буковель 25 17.04.2009 13:26
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31
Пилипец сезон 2009 Sheridan Пилипец-Подобовец 51 23.02.2009 10:48

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000029 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month94934306246122660 (62%)1463 (34%)189 (4%)