Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2009
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.01.2009, 20:52   #201 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Виталик Пелепец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Salomon
Спасибо за инфо о скидке. Тоже самое слышал от инспектора гаи закарпатской обл. пару лет назад.Думал ,возможно что -то изменилось.
  Share with Facebook
Старий 30.01.2009, 23:28   #202 (посилання)
Недоверчивый юноша
 
Аватар для Gashik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черкассы

Снаряга: Elan amphibio 14, 2012 salomon xwing 8 09/10
вот это написали!!!!!! спасибо всем!!! речь не идет о том чтоб дешево покататься - 2500-3000 грн мы потратим - жизнь как гаварится адна!!! ) не знаком просто я с этим местом и мнения протеворечивые - а вслепую ехать стремно...

а вот еще - а снег на буке буит во второй половине февраля ( а тумана мы не боимси!!!)
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 00:21   #203 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Gashik Переглянути коментар
вот это написали!!!!!! спасибо всем!!! речь не идет о том чтоб дешево покататься - 2500-3000 грн мы потратим - жизнь как гаварится адна!!! ) не знаком просто я с этим местом и мнения протеворечивые - а вслепую ехать стремно...

а вот еще - а снег на буке буит во второй половине февраля ( а тумана мы не боимси!!!)
Ну Черкаские туманы мы уже попробывали. Куда там "снегу". Приезжай на Буку и всё поймёшь.
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 10:35   #204 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Опреативна інформація з Буки і мінізвіт за катання вчора, 30 січня.

Саме головне - СНІГ є !!!!
Натурального снігу мало , завдяки морозу пушки валять цілодобово.

Штучний сніг -га*но !

Зараз стабільний мінус і буковельці стараються настріляти якомога більше снігу. Я їх розумію адже знову може бути відлига ... То що працюючі пушки створююить незручності в катанні то байка. Найгірше те що вчорашній штучний сніг лежить льодижками а сьогоднішній пісочком. Пісочок той нагадує пляжний, лижа залізає по ботинок.
Той мікст створює меганекомфортні умови катання. На однному з таких участків наш товариш зловив на борді наружний кант і борд заліз в сніг майже на 40 см. В результаті перелом ребер. Я не виню в цьому тільки буковельців але за день я бачив багато випадків падінь іменно під працюючими пушками.

Не знаю куда ділись кваліфіковані ратракчики але траси підготовлені кепсько. Ще 12, 13 ,15 можливі а от 8-і , 5 так собі. 5Fвся в мінібуграх, дуже не сподобалась.

Як завжди, особливо радують очікувальники перед турнікетами та після них. Типу я тут Васю\Колю\Галю чекаю і мені на@рати на те що не можете пройти до витяга. Також радують бажаючі сфотографуватися на верхній станціі 12 підомника, прямо біля висадки на вузькому повороті...

Каталкою незадоволений та може не пішло тільки нам ..

Бажаю всім приємного катання!
Бережіть себе , ломів достатньо.

це Ендре ще до падіння



нові маски GIRO



чи то ми перекатались чи Трутень шось наплутав з ялинкою

  Share with Facebook
+ ev
Старий 31.01.2009, 11:20   #205 (посилання)
Новичок
 
Аватар для shmaiser
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Yurik_7_ Переглянути коментар
знижки 50% на прокат і абонементи, денний безліміт можна купити здається за 91 грн але треба активувати на протязі 2-ох годин.
підкажіть чи можна цей абонемент використати на 2-х ы який інтервал часу потрібен для того щоб карта відновилась?
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 12:10   #206 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
один лижник\бордер = один абонемент

всі остальні "двіженія" вважаються за порушення правил і створюють багато незручностей для остальних відпочиваючих(читай вище про Вась\Коль\Галь...)
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 12:46   #207 (посилання)
Недоверчивый юноша
 
Аватар для Gashik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черкассы

Снаряга: Elan amphibio 14, 2012 salomon xwing 8 09/10
Цитата:
Коментар від A888 Переглянути коментар
Ну Черкаские туманы мы уже попробывали. Куда там "снегу". Приезжай на Буку и всё поймёшь.
да какие там в Водяниках тумаНы? там неЕдуны и СкучуНы какие-то))) или всетаки на Драг податься, тем более места забронировали? (гм.... вот бл@, и че его делать, а еще ж двое товарищей пресуют)))
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 12:50   #208 (посилання)
Я не Боря, я Жека!
 
Аватар для borisimus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada AK JJ 11/12; ELAN MAGFIRE 10 Fusion 07/08; CA M15A2 TACTICAL CARABINE )))
Цитата:
Коментар від Gashik Переглянути коментар
да какие там в Водяниках тумаНы? там неЕдуны и СкучуНы какие-то))) или всетаки на Драг податься, тем более места забронировали? (гм.... вот бл@, и че его делать, а еще ж двое товарищей пресуют)))
Если вы на машине - то дешевле и разнообразней Буковель. Драг рулит тогда, когда нигде нет снега
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 13:56   #209 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для _Atom_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: м. Українка

Снаряга: Rossignol Zenith 76
Цитата:
Коментар від shmaiser Переглянути коментар
підкажіть чи можна цей абонемент використати на 2-х ы який інтервал часу потрібен для того щоб карта відновилась?
Звичайно можна, і відсотків 15-20 так і роблять , що створює певні описані вище незручності.
А інтервал часу 5 хвилин
Ну все-таки раджу купити кожному свій абонемент
  Share with Facebook
Старий 31.01.2009, 21:54   #210 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Виталик Пелепец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Salomon
на машине.прочитал 10.35.дейстительно,ранообразный..,но в нормальную,снежную зиму,видимо..По идее,должен быть где-то под Киевом..увы
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель закрытие сезона 2009 Sheridan Буковель 25 17.04.2009 13:26
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31
Пилипец сезон 2009 Sheridan Пилипец-Подобовец 51 23.02.2009 10:48

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today058229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95124298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)