Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Буковель сезон 2009 (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/1056-bukovel-sezon-2009-a.html)

Sheridan 07.10.2008 10:25

Буковель сезон 2009
 
Предлагаю таки поднять тему единственного подготовленного курорта в Украине.

Скоро снег. Все купили акционные абонементы?

Albertowych 07.10.2008 14:04

А в кого нема акційних з минулого сезона, той може купити 5 днів за 210 грн по Акції "ВСЕ І ОДРАЗУ" (дійсні в періоди до 28.12 і з 10.03 до повного використання) і акційний абонемент цього року на 20 спусків за 180 грн і на його підставі, абонемент 10 днів 806грн по акції "дешевше небуває"

Sheridan 07.10.2008 17:42

2Albertovich: есть смысл брать эти первые? Самый несезон :)

Albertowych 07.10.2008 18:48

В минулому році з 24 листопада до нового року в мене було 3 виїзда по 2 дня, кожен раз купував абони на пів дня по 108 грн.
ІТОГО 6х108=648 грн. - 210=438, в цьому році пів дня 130 грн (якщо не помиляюсь).
42грн за день каталки НАВІТЬ тільки на №2 - це СУПЕР.
А снігу настріляють.
На крайняк, абонемент дійсний ДО ПОВНОГО ВИКОРИСТАННЯ.
я закрив сезон в кінці березня.

Sheridan 07.10.2008 19:49

Звучит логично. Как их купить?

И я так понимаю самые-самые акционные мы уже протеряли?

Albertowych 07.10.2008 20:24

Якраз ЦЕЙ варіант :punish: САМИЙ САМИЙ. Можливість придбати абонемент по ціні продажу в березні цього року!!!! Прикинь :fool: як би ти бабло заморозив на пів року.
на сайті Бука є адреси турФірм в кожному місті, які займаются продажем абонементів. Я купив в "Клубі мандрівників", якщо в тебе в Ужгороді нема продажу, можу взяти в них рахунок, вислати факсом, заплотиш, я отримаю і тобі заказним вишлю.
Це при умові що даш спортцех протестувати :oops: ЩЮТКА.

Albertowych 07.10.2008 21:21

Відкриття Буковеля в минулому сезоні

Відгуки, враження

Цитата:

Коментар від Neon (Коментар 6272)
ок тоді друге питання... на буці є де ЗА МЕЖАМИ трас кататись... а то по форумах начитався шо тама народу на вихідних задофіга буває...

Якщо з неба сніг падати не буде, за межами траси не покатаєш, тільки по трасі по вєльвєтіку.

Jolie 07.10.2008 22:01

Цитата:

Коментар від Neon (Коментар 6267)
ну я то читав... але ти буває на буці сніг :)))а то якшо таке саме "гі....о" як в славську

Ні, там у будь-якому випадку каталку затянуть до кінця березня, благо, що є гармати - ми цього року закривали сезон вроді 24-26 березня, було дуже тепло, сонце; а люди загалом, пригадую, катались і 5-6 квітня - фактично останні дні роботи Буковеля.

В чому позитив, так це у тому, що на Буковелі нормальний сезон триває чітко - від грудня до кінця березня.

to Neon:

А ми пробували на закритих (тобто тимчасово перекритих) трасах - перелазили за загорожу і по пухлячку зранку гасали, поки їх не відкрили для усього народу...:mosking:

Karmen 08.10.2008 09:58

В лютому під час перебування на Буковелі купила акційний абонемент "Всі дні" 100 разів за 443 грн. (один підйом виходить 4,43 грн), почне діяти з 15.11.2008 і буде чинним до повного використання (крім новорічно-різдвяних свят).

А тим, хто при покупці пред’являв минулорічний акційний, аналогічний моєму абонемент коштував всього 349 грн. і починав діяти зразу. ІМНО, правильна політика курорту, заохочує бути постійним клієнтом.

При цьому вартість буковельського абонемента на 100 підйомів дорівнює вартості абонемента на 5 днів. Тому людям, які за день можуть спуститися більше 20 разів, вигідніше брати "на дні" - відповідно, чим більша кількість підйомів за день, тим дешевша вартість кожного підйому. Я наразі стільки не викатую :pardon:

Що стосується акції "Все й одразу" - мабуть, нею варто скоритатися тим, хто проживає недалеко від Буковеля і за сприятливих погодних умов в "несезон" на вихідних викатає свій абонемент. Планувати відпустку, розраховуючи на катання, в такий сезон досить ризиковано.

mopo3 08.10.2008 12:05

Буковель ЗА
а) склоны, за которыми регулярно ухаживают;
б) трасс достаточно много и на любой вкус (по моему мнению);
в) всегда находилась компромиссная трасса по совокупности качества покрытия, количества "мученников" и интересности самой трассы;
г) в течение дня тОлпы курортников перемещаются с одной группы трасс на другие. За этим надо следить и перебираться туда, где народу поменьше :);
д) 4-местные быстрые и "ещё быстрее" креселки;
е) очереди на подъёмники - небольшие (за редким исключением);
ж) акционная стоимость подъёма (из расчёта 30 подъёмов в день):
- 1,4 грн. (акция "Всё и сразу" - 5 дней за 210 грн.)
не действует с 29 декабря по 09 марта
- 2,7 грн. (акция "Дешевле не бывает" - 10 дней за 806 грн.)
не действует с 29 декабря по 12 января
з) НЕакционная стоимость подъёма при покупке карточки на 2 выходных дня - около 3,5 грн. (дороже акционных, но всё-равно - по-божески)

Буковель ПРОТИВ
прочие услуги, мало имеющие отношение к катанию (причина - стоимость услуг). Но для тех, кто побогаче меня будет, этот "ПРОТИВ" таковым уже не окажется. Опять таки, тем, кто едет в Буковель кататься, "прочие услуги", как правило, не нужны.

З.Ы. Всё вышесказанное - ИМХО по мотивам посещения Буковеля в феврале и марте этого года.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:56.