Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель проживание 2013
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 05.01.2013, 00:18   #91 (посилання)
ssb
Недавно на форуме
 
Аватар для ssb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Рівне

Снаряга: Armada AK JJ, Völkl RTM 80
Вілла Нова

Так як інформацію про готель Вілла Нова я почерпнув на нашому форумі, тому теж поділюся нею з форумчанами.
Проживав в готелі з 23.12 по 26.12 вибирав місце проживання по форуму і детально по сайту готелю.
Інформаційна підтримка хороша, розказали як доїхати все розказали номери забронювали.
Приїхали нас поселили розмістили швидко, з вигляду все чисто, непоганий підїзд, велика стоянка.
Нас було троє дорослих та дочка 8 років. Поселили дружину з дочкою в перший корпус на 3-й поверх, кімната чиста охайна, тепла, але ну дуже маленька (зі скошеною стелею), тепер номер де я проживав з своїм кумом: 4-й корпус (економ варіант) скажу чесно, фото цих номерів немає ніде (фото прикріплю) скажу чесно номер чистий охайний, прохолодний (зранку було легко вставати), причому опалення вночі ближче доранку "підкручували" до нуля, на моє зауваження сказали що це перехід з котла одного на інший і тому не гріє, після мого зауваження було добре, але в ніч коли ми мали виїзжати знову таж історія.
В номері небуло фену, небуло шафи з вішаками, душ не фіксується в правильному положенні тобто я підпер його милом щоб він лився на тіло (фото прикріплю), умивальник розміщений в правому кутку - правша зуби не почистить, на рахунок рушників: чисті білі гарні, але така ситуація: душова кабіна тече, звісно щоб вийти з неї один рушник постелив на підлогу інші на вішак чи полотенчик (заміна рушників як нам сказали раз в три дні), але ж я не перший раз живу в отелі в Україні та за кордоном, рушник на підлозі міняють а не вішають назад на вішак.
В номері було легке прибирання, підлогу не протирають, сліди від взуття лишилися. Ми жили на першому поверсі підлога просто лід певно теплоізоляції немає.
Тепер стосовно інтернету, він є тільки на кухні та біля неї і ВСЕ, на відповідь де WIFI казали - приїдуть з Франківська поладять.
Стосовно кухні все добре холодильник плита можна посидіти поїсти все добре, але рушники на кухні треба міняти частіше вони там чорні поки не попросив не міняли.
Тепер про адміністратора готелю Юрія: людина яка з тобою сперечається і навязую свою думку "зїжджає" і т.д., в перший вечір приїхали нам показали номери, на фото вони були не такі (тим більше для дружини просив напівлюкс більший номер, для нас які вже є, бо коли замовляв казала Іра що все занято тільки два номера).
Отже я відразу прошу дайте більші та кращі номери - я доплачу на що мені Юрій показав номер двокімнатні апартаменти вони були вільні, як і номери кращої якості АЛЕ НАМ СКАЗАЛИ ЩО ВСЕ ЗАНЯТО (алеж на місці видно чи занято?, реально були вільні номери кращої якості)
В апартаментах заселили людей тільки в середу, а інші номери в 2-му та 3-му корпусі, (доречі де проживав адміністратор ЮРА) нам показав ще один адміністартор від Інни, там реально були вільні номера.
Не зрозуміло чому не заробити на нас лишні гроші і на нашу вимогу не надати кращий номер?
В перший вечір я попросив розпалити мангал на що мені сказали: вже пізно (було десь 21.00) поки зробите шашлик буде 23.00 я настояв тоді кажуть 50грн за мангал (за дрова) я звісно погодився і тоді нам його розпалили. Хотів домовитись за баньку на 1-й день після каталки - ЮРА не дозвонився а потім забув - чому не заробити?.
Майже всі проживали в 1-му та 4-му корпусах, а в комфортних 2-му та 3-му мало людей, 2-й корпус заняв ЮРА: в кухні на 1-му корпусі розложив гору рушників і вів там переговори по телефону та роздивлявся картинки з якимись людьми.
Отже висновок такий: в отель вбухано великі кошти він великий має переваги 2-й 3-й корпуси і номери супер, але із-за неправильної адміністративної політики менеджерів ЮРИ ТА ІРИ люди цього не бачать і не живуть там де є реальна можливість заробити на нас а нам поїхати з массою позитиву.

P.S. Форумчани, під час написання відгуку я помітив що на сайті Вілла Нова все таки виложили фото (бо до мого візиту їх не було) всіх номерів-це добре - менеджмент почав працювати. В Вілла нова приїду але тільки в 2-й 3-й копрус там класно, сподіваюсь до того з менеджментом буде все гуд.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  01.jpg
Переглядів: 198
Розмір:  251,0 КБ
ID:	17120  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  це не шкаф.jpg
Переглядів: 206
Розмір:  260,4 КБ
ID:	17121  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  умивальник.jpg
Переглядів: 188
Розмір:  231,2 КБ
ID:	17122  
  Share with Facebook
Старий 05.01.2013, 00:22   #92 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ZlodeY
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada TST,, Tyrolia aaattack 13, Dalbello BOSS.
Стока букафф неасилил.....
А ещё абзацы есть для удобства чтения.
  Share with Facebook
:) ssb
Старий 05.01.2013, 00:30   #93 (посилання)
ssb
Недавно на форуме
 
Аватар для ssb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Рівне

Снаряга: Armada AK JJ, Völkl RTM 80
так краще?, справа не в абзацах а в інформації яку я хочу донести до людей - це головне.
  Share with Facebook
:) ZlodeY
Старий 05.01.2013, 00:34   #94 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ZlodeY
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada TST,, Tyrolia aaattack 13, Dalbello BOSS.
Я не в обиду. Но набор слов нечитаемый.
ПыСы:
Катал на JJ на отратраченных трассах? Как они себя ведут.
  Share with Facebook
Старий 05.01.2013, 00:41   #95 (посилання)
ssb
Недавно на форуме
 
Аватар для ssb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Рівне

Снаряга: Armada AK JJ, Völkl RTM 80
Не письменник, як вже написав, не було сили редагувати, взагалі писати не хотів, як би не з форума дізнався то й не писав би.
За форумчан піклуюсь.
Ведуть себе AK JJ чудово. Керуються добре. На буграх і насипах для мене важко видно бракує техніки.
  Share with Facebook
Старий 06.01.2013, 18:55   #96 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
кто подскажет бюджетное (около 100 ) жилье в районе бука (не яремче) на одну особу, так чтоб не платить за номер если он 2-х местный полностью. условия пофик..
  Share with Facebook
Старий 06.01.2013, 22:07   #97 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
я підскажу
  Share with Facebook
Старий 06.01.2013, 22:18   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
я підскажу
и это все? )
с 8-го надо на 4ночи, предварительно, если сопли залечу ) (болею я без снега)
  Share with Facebook
+ cap
Старий 07.01.2013, 11:58   #99 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для villanova
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Татаров

Снаряга: прокатные :)
ssb, Спасибо за ваш отзыв. Для нас важен каждый гость. Отель новый, и в процессе работы неизбежно возникают проблемы, но мы будем их исправлять.
Поверьте, мы бы с удовольствием поселили вас в улучшенные номера, они были забронированы, но в последний момент гости отказались от брони. А вот то что администратор вовремя не среагировал и не предложил вам эти номера, то это полностью наша вина.
По поводу фото, так описание и фото номеров были с самого открытия сайта.
  Share with Facebook
Старий 08.01.2013, 12:13   #100 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Robur-if
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: Rossignol
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
и это все? )
с 8-го надо на 4ночи, предварительно, если сопли залечу ) (болею я без снега)
есть в Яблунице хорошие номера и не дорого но нужно машину чтоб добератся на Бук а можно своим ходо пешком на гору Хомяка и в низ
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель скипассы 2013 Sheridan Буковель 67 02.04.2013 06:25
Буковель проживание 2012 PVL Буковель 163 27.07.2012 18:05
Буковель проживание 2011 Варонка Буковель 234 09.11.2011 19:02
Буковель проживание 2010 klukva Буковель 165 18.03.2010 12:34
Буковель проживание 2009 A888 Буковель 56 20.03.2009 01:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)