Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2013
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.12.2012, 14:16   #251 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jack
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Министерство правды.

Снаряга: Мягкая и убитая + новая и жесткая
Цитата:
Коментар від Инструктор Переглянути коментар
Еще один прикол. Есть еще такое понятие на Буковеле, как служба безопасности школы. Одна из функций, надзор за инструкторами. Вторая, отлов серых инструкторов. Все просто, каждому инструктору дается номер телефона, и за сдачу серого инструктора, полагается неплохая премия. Эти не блокируют скипасс, они просто забирают лыжи. И фиг докажешь что ты не верблюд. С боксерами и борцами много не поспоришь.

На счет хороших инструкторов, они есть, но их мало. Заветный пароль"Повышение" вам дадут хорошего инструктора
Цитата:
Коментар від Инструктор Переглянути коментар
Еще один прикол. Есть еще такое понятие на Буковеле, как служба безопасности школы.
А чи можна у цієї служби замовить стеження за подругою і за її інструктором чи бодай вона не зраджує мені десь там на схилах ? і чи видають тій службі якісь патики резинові чи може газ якийсь ? бо вона в мене трохи не передбачувана.
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 14:40   #252 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
ну і поки народ мусолить недоліки школи чи курорту відпишусь за неділю. Після святкування відкриття не мав сили вийти на схил в 8.30. Але це було на добре. Тому що канатчики почали готовити викоти з підйомника і полили їх водою. Не знаю для чого , може щоб на льод сніг ловись добре , або щоінше. Але всі хто сходив з крісла просто валились з ніг. Кажуть що потім скі-пасами та патичками зчищали лід з скользячки. Десь біля 9-ї проснувсь , випив ка кави , виглянув в вікно і побачив свіжак. Сніг сипав всю ніч - нападало. Дехто на інших форумах пише що було того свіжака усі 30 см , але я думаю що молодь просто любить приписати. Ну типу розмір має значення. Було конкретних 15 см пухляска. Це , звичайно, не канадські 1-2 м, але також не лід. На двійці по-під ліс було прекрасно, чайники туди не суваються , унітазні гонщегі також зневажливо ігнорують тотой керунок. То що треба ... Не встиг я раз там зїхати як побачив зграю конкурентів. Усі на широких-прешироких нартах, з ранцями, в яскравих убьорах. Ну , думаю, треба гнати їх з мого поля. Йду , думаю, скажу шо тут не можна вчити один одного. І лиш хотів то їм мовити як вони ,відоу, злякавшись гайнули долів. І так гайнули , що чисто попортили мій пухляк. Я кинувсь за ними. Доганяючи одного лижника, я почав його пізнавати по стилю катання. Таким стилем катає лише Ленка , таки догнав , привітавсь. Побачив шо там Джуні , Рио, ну всі свої і не став їх проганяти . А чи мені жєль того поля ? Ше нападе. Ну й катати разом було весело. Пробував навіть на першій лісом але природнього снігу ще мало, рано туди. Потім підїхали Катеринка та Іван, попили разом чайку. Ще один спуск і відчув що ноги не тримають. Ну чисто загубив фізуху за літо, не присідав...
Але якось навіть не вирілось, що лише другий день сезону , а краї трас вже просто казкові.
Всім хорошого сезону .
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 14:56   #253 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Да. Вчера был день фрирайд-дурбэцало-колыбинга на Буковели.
Группа на широких лыжах раскатала в хлам весь край двойки. Голубоглазая словила бревно. Я словил...сам так и не понял что и сделал самую эффектную уборочку дня с фронтфлипом и пролетом метров 5-7 . Потом вся банда поехала покорять семерку(?...я не сильно разбираюсь в номерах). Сверху трассы у всех начался мандраж от крутости горки и количества пухлого. Джуни подготовил Авалунг и включил бипер. Восемь человек на широких лыжах проехало часть трассы в агрессивном плуге. Потом был коньковый бег в пухляке и в конце концов немного катания в свиче . Злая трасса короче.
Начиная с первых спусков начал видеть знакомые лица. Валеры из Черновцов, Юрабайк, Пер4ик, Катеринка. С некоторыми даже удалось покатать. Как для второго дня открытия сезона было круто.
З.Ы. Я первый раз на Буке побывал

Фото: Юрабайк
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 15:06   #254 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
ааа, то ви проїзд сімки в Швейку підливали ? До речі , на ній добре працювати . Над кантами, свічем та іншим . Якось спробуй її всю в свічі пройти .)
  Share with Facebook
+ Rio
Старий 10.12.2012, 15:08   #255 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vcter
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Донецк

Снаряга: прокатные :)
Обидно, что начинающих называют унитазниками...
Я тоже начинающий и еще не научился ездить карвиноговой техникой.
Пока только паралельное ведение лиж с проскальзывающими поворотами и стойка "унитазника" и всеравно тянет на красные спуски.
Так быстрее научишься. Всеравно обидно за такие названия.
все такими были.
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 15:09   #256 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
vcter, не волнуйся. Так называют не новичков .
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 15:13   #257 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від n0name Переглянути коментар
Может кто подскажет во сколько начинают ездить маршрутки с Ивано-Франковска на Буковель(Ясыня)
Спасибо!
з 7.00 гарантовано. По чуткам , з 6.30.

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від vcter Переглянути коментар
Обидно, что начинающих называют унитазниками...
.
новачки - це чайники. Навіть траса така на Буковелі )) - чайникштрассе. А унітазники це ті хто назавжди сів на унітаз і не знають повертати лижі.
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 15:17   #258 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vcter
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Донецк

Снаряга: прокатные :)
Сорри - не разобрался.
Я - чайник, стойка передняя, но сильно нагинаюсь....
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 15:23   #259 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
навчишся , не переймайся.
  Share with Facebook
Старий 10.12.2012, 17:41   #260 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Чайник в передней стойке не бывает
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель проживание 2013 villanova Буковель 211 07.05.2013 17:42
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)