Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2013
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 24.03.2013, 16:13   #971 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Дорога ? А що це ? Ні, не чув.
лід+ями+надуви+каша = напрямок для 4х4
  Share with Facebook
Старий 24.03.2013, 19:02   #972 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Мы дома.
Откатали на 6 баллов из 5.
Катать такой "могучей кучкой" (Игрус, Ден, Юрбайк, Альбертович, Рио, Студент, Дана, ну и я с Кьют) очень прикольно. Надеюсь в следующий раз, мы привяжем Альбертовича к себе и потащим его катать вне трасс.
Отдельное спасибо Игрусу, за то, что всегда был с нами, а лыжи (Саломон Рокер2) просто бомба.
Спасибо Альбертовичу, за то, что вовремя подбросил в Поляницу.
Огромное спасибо Юрбайку. Юра если бы не ты, то домой мы бы не добрались. Мы уже хотим съездить во Франковск, где живут такие замечательные люди.
Пухлый внетрассовый Бук - это что-то. Тот кто умеет катать буковельский лес, подобовский покажится детским садом.
Ждем новых встреч .
  Share with Facebook
Старий 24.03.2013, 20:34   #973 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sdv911
 
Зараз: поза форумом
Звідки: каховка

Снаряга: elan amphibio 12. 2013г. solomon impact 100.
Sheridan, привет.подскажи как использывать скипассы на следующий сезон?если взять 10 дней безлимита,то можно ли их выкатовать с перерывами? Или только подряд десять дней?
  Share with Facebook
Тролль? Albertowych :) Student, Zbishko, Sanches
Старий 24.03.2013, 21:27   #974 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Великий сенкс керівництву Буковелю за можливість катнуть в наступному сезоні, і притягнути з собою ще ті чарівні душі які завжди катають зі мною всюди.
Критику про сьогоднішню пригоду на платній стоянці, напишу завтра, бо сідає батарея в ноуті
  Share with Facebook
:) igrus
Старий 24.03.2013, 21:51   #975 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
sdv911, любые 10 дней, логично же! Кто в Буке катает 10 дней подряд, кроме спасов?
  Share with Facebook
Старий 24.03.2013, 21:58   #976 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sdv911
 
Зараз: поза форумом
Звідки: каховка

Снаряга: elan amphibio 12. 2013г. solomon impact 100.
Sheridan, понимаю что логично любые 10 дней,но собираясь выложить 3700 ,по скольку мне нужно два таких.хотелось подтверждения от знающего человека.извени ,если вопрос покозался глупым.
  Share with Facebook
Бесполезный пост Salseros
Старий 25.03.2013, 01:41   #977 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
Дорога ? А що це ? Ні, не чув.
ям НЕТ!
все закидано щебнем прессованным снегом и закатано слоем асфальта льда
хорошая работа АвтоДора природы ))
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 10:20   #978 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для OneWay
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon QST 106, Salomon Guardian 16, Völkl Racetiger Speedwall GS R 188 Dalbello LUPO AX 120,
Маленький коментар щодо графіку роботи трас:
Про закриття трас.
Величезне прохання слідкувати за графіком закриття і відкриття трас, та розділом новини на сайті. Там є чітке пояснення на скільки і навіщо закривають траси. На даний час деякі окремі траси закривають на день (по-можливості і на півдня) тільки(!) для того щоб підготувати їх до безпечного та комфортного катання. Курорту немає ніякого зиску (практичного та економічного та репутаційного) з малої кількості відкритих трас. Наша мета забезпечити якісне катання - все інше домисли.

P.S.Все ще не отримав даних для оформлення подарункових VIP.
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 10:51   #979 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від OneWay Переглянути коментар

P.S.Все ще не отримав даних для оформлення подарункових VIP.
а коли ми мали можливість їх вислати, якщо в суботу і неділю катали в Буковелі.
Ден, Ігрус, Юра, і моя скромна персона

Хочу сказати що незважаючи на жахливі метеоумови і стан напрямків (те що залишилось від доріг) ми таки приїхали катнути перед початком оксамитолвого сезону.

Стартував зі Львова в 16:11 і вже в 23:37 був в Микуличині

Зранку підйом чим раніше і в 8:01 ми перші на платній стоянці біля 14 витягу.

Купив акційний абонемент на день, взяв на прокат шолом свого розміру, причому за цілком сиволічну оплату - всього 24 грн, і в каталку.

Суперово було те що адміністрацією (я так думаю) було прийнято рішення не ратрачити деякі траси, а лишити на них тих нещасних 10-12 см пухлого, який залишився після невиличкого снігопаду. Оце ми і потоптали троха пухлого на Буковелі
Потім зустрів банду Шерідана, яка зробила спробу затягнути мене під крісло на дванадцятій, я також зробив спробу перших 30-40 метрів, але мої старі колінка рішуче почали сваритися з моїм молодецьким розумомом "Куда ти пхаєшся старий хрич" волали вони віддаючи гострими поколюваннями, "Вниз з правильними пацанами, за екстрімом, за пухлим, я це можу" кричав мозок, але перебороти старі і мудрі колінка він не зміг
Ніц страшного, ми успішно катнули ті траси, проти яких не робив супротиву мій організм і мозок отримав все задоволення, яке і заслуговував.

Згадав настанови Loma, (власне тому я і їхав, щоб переконатися в тому що він правий), нижче сів, сильніш нагнувсь, розслабив те що тре було розслабити і напружив все те що треба було напружити і головне звузив відстань між ногами. Мені все вдалося, але почекаю відео від Ігруса, щоб остаточно в цьому переконатися.
Коротше все було гуд, траси, погода (зранку -25 і десь -10 вдень) не дуже сильний північний вітер 5-7 метрів за секунду, і хрусткий вєльвєт під лижками, який не вдалося малочисельним відпочиваючим здерти до льоду навіть до 16:10.

Ну і троха критики:

Якщо існують якісь правила, то вони мають бути десь записані, щоб той хто порушує ці правила, мав можливість переконатись в тому що він порушник.

Було би чудово оголосити правила користування платними паркінгами на території Буковеля, скажем так для прикладу.

Автомобіль який заїзджає на територію платного паркінгу повинен

1. Бути чисто вимитим і всі подряпини на корпусі повинні бути описані і затверджені працівниками паркінгу
2. Бути припаркованим в строго визначеному місці, і навіть після того як водій одягне спорядження працівник паркінгу може вимагати переставити авто на інакше місце, або змінити троха його розташування
3. Власнику, а також особам, які прибули на територію платного паркінгу забороняється підігрівати привезені з собою продукти харчування на відкритому вогні, якщо цей вогонь знаходиться за межами корпусу автомобіля.
4. Водій авто повинен виконувати всі розпорядження представників Буковелю, якщо вони (представники) одягнуті в червону курточку.

ну і щось в подібному дусі.

А в цілому тих чарівних два дні каталки були суперовими.
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 13:58   #980 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від OneWay Переглянути коментар

P.S.Все ще не отримав даних для оформлення подарункових VIP.
чет до сих пор думаю, что шутка это ранняя )
до 1-го еще ж неделя походу
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель проживание 2013 villanova Буковель 211 07.05.2013 17:42
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)