Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2013
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.03.2013, 14:00   #981 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
чет до сих пор думаю, что шутка это ранняя )
до 1-го еще ж неделя походу
Ти ето, ти таво, данні давай, мо ще на цих вихах і катнем по VIPам свіжим :wink:
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 14:04   #982 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
или меня хотят еще раз заманить покатаццо)
тока не говорите, что забрать уже можно завтра... а то меня выгонят с работы и дома.. с лыжами и палками, в шлеме естественно ))
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 14:19   #983 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для OneWay
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon QST 106, Salomon Guardian 16, Völkl Racetiger Speedwall GS R 188 Dalbello LUPO AX 120,
як тільки можна буде їх забрати, я напишу про це в даній гілці.
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 14:21   #984 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від OneWay Переглянути коментар
як тільки можна буде їх забрати, я напишу про це в даній гілці.
на цьому тижні?
:wink:
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 16:39   #985 (посилання)
GSM
Всегда на форуме
 
Аватар для GSM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Дарница.

Снаряга: пора менять
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Ну і троха критики:

Якщо існують якісь правила, то вони мають бути десь записані, щоб той хто порушує ці правила, мав можливість переконатись в тому що він порушник.

Було би чудово оголосити правила користування платними паркінгами на території Буковеля, скажем так для прикладу.

Автомобіль який заїзджає на територію платного паркінгу повинен

1. Бути чисто вимитим і всі подряпини на корпусі повинні бути описані і затверджені працівниками паркінгу
2. Бути припаркованим в строго визначеному місці, і навіть після того як водій одягне спорядження працівник паркінгу може вимагати переставити авто на інакше місце, або змінити троха його розташування
3. Власнику, а також особам, які прибули на територію платного паркінгу забороняється підігрівати привезені з собою продукти харчування на відкритому вогні, якщо цей вогонь знаходиться за межами корпусу автомобіля.
4. Водій авто повинен виконувати всі розпорядження представників Буковелю, якщо вони (представники) одягнуті в червону курточку.

ну і щось в подібному дусі.
Жах...
І цього всьго не потрібно, якщо стояти на безкоштовній парковці
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 17:08   #986 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від GSM Переглянути коментар
Жах...
І цього всьго не потрібно, якщо стояти на безкоштовній парковці
Так точно.

В нас склалась така традиція, чи звичка, в неділю після каталки десь приблизно в 13:00 гріти їжу перед дорогою.
Дістаю з багажника газовий балон з пальником, запалюю, ставлю пательню, та й грію.
Якщо нема посту то мисливськи ковбаски, зара піст - тому вареники без олії навіть, бо піст. Потім в окремому банячку глінтвейн (також без олії - піст тому що). Ну і на капоті пятірки (капєйки) накриваємо полянку, перекусуємо чим Бог послав, а цього разу Бог послав:
вареники з бульбою та капустою, огірки квашені, хліб домашній печений, сир твердий російский, яйця варнеі домашні, чай запарений в термосі, кава зранку запарена.

Біда в тому, що під час розігріву вареників, підійшов мужчина і повів про порушення правил.
"Які правила я порушую", спитався я.
Він сказав "НАШІ".
Добре - кажу - покажіть де вони записані.
"А нема записаних" - сказав він. "Ви ж знаходитесь на платній стоянці, так що, згортайте свою столову і якщо маєте бажання щось жарити - їдте на безплатну"
Прийшлося той балон газовий поставити в салон, на підлогу з переду, і так завершити всю процедуру :wink:
Цілком логічно пояснивши "представнику" авто - це не паркінг, в авто правила встановлюю я, тому що це моя приватна власність, і тому в авто я можу робити все що дозволено законом.
на тому і розійшлись. Правда він ще робив спроби навести аргументи типу на борді сідати на підьомник тільки ... , тільки в шоломі ну і т.д. на що отримав відповідь що ці правила записані і озвучені.

Було би непогано прочитати затвердженні правила користування платними стоянками на території ГК Буковель, і тоді я би приймав рішення чи лишати своїх кровних 20 грн за "ненав'язливі" послуги, чи дісно скористатись безкоштовним паркінгом.

Я ТАК розумію, що поряд з правилом повинно бути описано і відповідальність тих хто отримує гроші.
Чи я не прав?
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 18:09   #987 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Мне очень понравился Буковель на прошедших выхах Но отпишусь тезисно:

Минусы бльо:

1. Грёбаный сервис. Я до сих пор нахожусь в тихом ужасе от подобного после Японии. Кассиры, бармены, официанты ведут себя так, как будто они как минимум хозяева бизнеса. Синдром вахтера в Украине - главное человеческое качество. Люблю их строить

Это касается только вышеуказанных. К охранникам паркингов и шлагбаумов Буковеля претензий нет - те, с кем я столкнулся за 4 дня, умеют думать. Это ок.

2. Общепит. Может с точки зрения бизнеса они правы, но меню нужно разнообразить. Я, кроме сникерсов, там ничего не могу заказать - организм сопротивляется.

3. Кухель. Единственный кабак с немецким и другим пивом. 400+ квадратов зал, 8 человек посетителей. И парочка в национальных костюмах танцует под афигительно громкое музыкальное сопровождение. Кому вы играете? Кому вы танцуете? Кто вообще сказал всей(!) Украине, что громкая музыка это афигенно? Фтопку Кухель. В Феличите есть Леффе и это ок.

4. Музыка на опорах креселок. Ад, не исчезающий годами! No comments...

Плюсы бльо:

1. Не важно где! Важно - с кем! Постоянные Игрус, Юрабайк, Рио, Студент! Внезапные Альбертович, Кекс, Кьют! Афигительнейшая компашка на все три дня прекрасной и абсолютно разной каталки! Спасибо вам, друзья! Было ОЧЕНЬ!

2. Паудер! Он был! Не Боржава, но очень ок! Лес!!! В Буковеле есть катабельный лес! Он гуще Волшебного ПДБ. Он даже гуще леса ПЛП. Мне очень не хватало Armada JJ 185! Зато Norwalk дал мне возможность привезти с Буковеля поцарапаную ветками морду Потому, что Норволк, сцуко, быстрый )))))))))

Чо я начал это писать, незнаю. Увидел в ФБ эту фотку и начал:



Рио, ваще, красава. Вырос, как лыжник на три головы по сравнению с прошлым годом. Бро! Так держать! Не снимай шлем! Хватит катать фрирайд в свиче по вырубке!

Ну и эта фотка тоже...



Спасибо Юребайку за секретные споты и Игрусу за калибровку!!!!

P.S. C ужасом жду, когда Игрус выложит отснятое видео с моими проездами и падениями ))))))))))))))
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 18:20   #988 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Albertowych, парковки там работают без всяких правил и с прямым нарушением вот этого закона Про затвердження Правил паркування транспортних засобів | від 03.12.2009 № 1342 Про затвердження Правил зберігання транспортних засобів на... | від 22.01.1996 № 115 Когда я первый раз подъехал для парковки на террасе, сразу поинтересовался, а где ПРАВИЛа? Где может поставить машину инвалид, как я могу произвести оплату карточкой, кто установил стоимость? На что получил ответ сходить в администрацию, где мне всё популярно объяснят. А ты говоришь газовый балон Да там просто беспредел. В паркингах нет ни разметки, ни дорожных знаков. Рыщи, ищи там выезд

PS. У нас недавно газ. балон так бахнул Вообщем были жертвы, на шаурме
Почему и страшно на паркингах.

Востаннє редагував A888: 25.03.2013 о 20:01.
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 18:48   #989 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
когда Игрус выложит отснятое видео с моими проездами и падениями
как, блин, утомил меня первый день работы..
вчера еще катал на вечерке до 18.30. потом 6 часов по гололедам и стиральным доскам - так не утомляют, как эта гребанная суета
ХОЧУ ОБРАТНО...
  Share with Facebook
Старий 25.03.2013, 18:55   #990 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
буду в середу на паудердейзі )
Альбертович, по протипожежним правилам забороняється розводити відкриті вогнища на автостоянках, паркінгах тощо. НЕ забороняється в мене на кемпінгу , є ще вай-фай та 220В. ))
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель проживание 2013 villanova Буковель 211 07.05.2013 17:42
Буковель сезон 2012 Вет Буковель 863 12.06.2012 10:12
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)