Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель скипассы 2015
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.12.2014, 12:03   #91 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Доллар с прошлой осени вырос втрое, стоимость скипасса -на треть. Вот как раз за счет невыросшей зарплаты.
Ну прям таки в троє, це вже перебор. Давайти обєктивно оцінювати речі. По перше всі імпортери (легальні) мають можливість придбати доллар по ціні яка є на міжбанку + певна комісія на сьогодні це 16,5 і є тенденція до зменшення. Окрім того курс доллара для Буковелю не можна оцінювати за "моментальним" значенням одного дня. Для аналізу коректно використовувати середньорічний курс доллара, а це вже бути як максимум +50% до цін минулого року.
По друге, яке на вашу думку, співвідношення "валютних" затрат курорту в порівнянні з гривневими? Інвестування не враховуємо, так як його в собівартість закладають не більше 5-10% і воно також не на 100% валютне, а швидше 50/50. На мою думку, в структурі витрат/собівартості "валютна складова" незначна максимум 20%. Так як основні витрати це енергоносії, з/п, податки, орендна плата за землю, можливо ще обслуговування кредитів, ну звичайно ще й амортизація й розхідні матеріали для обладнання і витягів ( єдиний "валютний" складник )
Тому не слід виправдовувати все долларом.
Щодо бізнесу, то там де це можливо, бізнес старається зменшити зростання цін зумовлених валютним коливанням за рахунок певних поступок в своїй маржі/рентабельності. Звичайно що в мінус ніхто свідомо не буде працювати, але апетити стараються зменшити.
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 16:55   #92 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Согласен, я про доллар с запасом писал
Я поднял цены в своем прокате всего на 20 %, на тур поднял на 20%, поднял бы больше, да не дают конкуренты
У Буковеля нет конкурентов, а цены он тоже поднял всего на четверть.

Кто мешает сделать лучше?
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 16:59   #93 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від narayan Переглянути коментар
Щодо бізнесу, то там де це можливо, бізнес старається зменшити зростання цін зумовлених валютним коливанням за рахунок певних поступок в своїй маржі/рентабельності. Звичайно що в мінус ніхто свідомо не буде працювати, але апетити стараються зменшити.
При отсутствии серьезной конкуренции надеяться на совесть бизнеса гиблое дело.
Я уже приводил выше пример из личного опыта...
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 17:09   #94 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anga
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
У меня есть по 250 грн в день безлимит до 28.12.
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 17:26   #95 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для artemkrot
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: пока еще прокатные :)
Я поднял цены в своем прокате всего на 20 %, на тур поднял на 20%, поднял бы больше, да не дают конкуренты.

Вот Вы истинно БИЗНЕСМЕН!

Очень хорошо что есть конкуренты!
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 17:34   #96 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anga
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
)))
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 17:35   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Щодо відсутності конкуренції і як наслідок цього - диктування власних цін, я з Вами цілком згідний, а доллар тут вже має другорядне відношення...
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 18:29   #98 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від artemkrot Переглянути коментар
Я поднял цены в своем прокате всего на 20 %, на тур поднял на 20%, поднял бы больше, да не дают конкуренты.

Вот Вы истинно БИЗНЕСМЕН!

Очень хорошо что есть конкуренты!

Заметьте, уважаемый, кто вас поддержал -кофеин


Если вы не знаете- лыжи, ботинки, шлемы и прочая снаряга покупается за валюту, которая сейчас весьма подорожала. Сейчас выживаем на старых запасах.
Неужели нужно еще что-то объяснять?

Вдогонку-некоторые мои "коллеги" возят вас на Буковель на лысой летней резине, без запасного колеса, без галстука, с дохлым стартером и полудохлым аккумулятором-на необслуженной машине. У них дешевле
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 18:42   #99 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для caffein
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: elan waveflex 78 TI, TST
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Заметьте, уважаемый, кто вас поддержал -кофеин

Надеюсь, его за это не накажут. -прошу прощения за офтоп.

Речь идет о том, что курорт №1 поднял цены на праздничное время, тогда когда многие уже определились и внесли предоплату при других ценах. Что огорчает.
  Share with Facebook
Старий 18.12.2014, 19:08   #100 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для artemkrot
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: пока еще прокатные :)
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Заметьте, уважаемый, кто вас поддержал -кофеин


Если вы не знаете- лыжи, ботинки, шлемы и прочая снаряга покупается за валюту, которая сейчас весьма подорожала. Сейчас выживаем на старых запасах.
Неужели нужно еще что-то объяснять?

Вдогонку-некоторые мои "коллеги" возят вас на Буковель на лысой летней резине, без запасного колеса, без галстука, с дохлым стартером и полудохлым аккумулятором-на необслуженной машине. У них дешевле
1.Если Вы не знаете сколько стоит б/у лыжи, ботинки, шлемы 2-3 летней давности в Австрии - могу дать телефон. Помогут.

2. Всегда еду своим авто. Тут Вы правы - "коллегам" не доверяю совершенно.

3. Мы не обсуждаем Ваши цены относительно "коллег". Сервис и удобства всегда стоят денег. Перевозки обязаны подорожать - бензин все заправляем и видим какая цена, амортизация транспортного средства, ремонт, запчасти.

4. Я, как гражданин и патриот нашей страны, не понимаю - почему на услуги, которые производятся и предоставляются у нас в стране надо подымать цены? Что-бы бабла больше заработать? Вот Ваш прокат - снарягу Вы наверняка уже купили и перед самым началом сезона не будете покупать. Для Вашего проката как бизнеса - курс доллара абсолютно не важен.

P.S. У меня бухгалтер тоже заикнулась о поднятии цен (детская медицинская клиника). Но почему я должен поднимать цены? Потому что так все "коллеги" уже сделали?

Не понимаю.

Сорри за оффтоп.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель скипассы 2013 Sheridan Буковель 67 02.04.2013 06:25
Буковель скипассы 2012 Martynov Буковель 117 16.04.2012 10:31
Буковель скипассы 2011 narayan Буковель 180 09.11.2011 18:55
Буковель скипассы 2010 dudunyk Буковель 180 04.03.2010 18:27
Буковель скипассы 2009 A888 Буковель 92 10.08.2009 08:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)