Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2020
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.01.2020, 00:21   #311 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Можу багато розповісти історій про "нахуй школу! Я с друзьями приехал/ла" Скажу без пафосу, за три години з інструктором їдуть 99% новачків і їдуть безпечно, з контролем швидкості і траєкторії руху. Можете писати тут все що завгодно, то ваша особиста справа, але новачок без інструктора, то як мавпа з гранатою...
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 08:36   #312 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
Можу багато розповісти історій про "нахуй школу! Я с друзьями приехал/ла" Скажу без пафосу, за три години з інструктором їдуть 99% новачків і їдуть безпечно, з контролем швидкості і траєкторії руху. Можете писати тут все що завгодно, то ваша особиста справа, але новачок без інструктора, то як мавпа з гранатою...
Таки да. А ще якщо приділити своїй дитині парочку виїздів, то дитина починає впевнено їхати, повертати-зупинятись плугом, та починає ставати на кант.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 09:03   #313 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
Таки да. А ще якщо приділити своїй дитині парочку виїздів, то дитина починає впевнено їхати, повертати-зупинятись плугом, та починає ставати на кант.
Не надо кант
Бугорки после разминки и катания полезнее вразы
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 09:09   #314 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
@igrus, Не треба бугорки, хай вчиться керувати лижами, все інше потім.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 10:04   #315 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sergiy.Gutiev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев.

Снаряга: Иногда из проката
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Сайт Буковеля – Базова програма навчання – 12 годин – 6590 грн.
І це лише 12 год!
Ось і вся відповідь, як на мене. Хоча, може я чогось не знаю…

Для цікавості – чи більшість з присутніх тут на форумі брали для своїх дітей інструктора за 6,5К грн.?
Якщо так, то значить я «фанатично самовпевнений жлоб»
Але без «космічної алергії» на інструкторські школи
Тут такое дело!
6590гр. ... ну, как бы, да, дорого. Но это за 12!!! часов, со скипасом и без стояния в очередях. За это время, человек среднего возраста, со средней физподготовкой, средним уровнем координации и достаточной мотивацией уверенно и безопасно поедет по красно - синим трассам Буковеля, на параллельных лыжах поворотами большого и среднего радиуса.

И это за три дня по 4 часа и за 550гр. в час. Допустим, средне статистический человек приехал в горы на неделю. три дня он занимается с инструктором, и 4 дня катается в свое удовольствие.
Чтобы выйти на этот уровень средне статистический человек - самоучка потратит лет 5, при условии неделя в горах. Не факт, что он научится правильно и у него не будет ужасных ошибок, таких как, задняя стойка, вращение плечами, махание руками, итд. И если он захочет прогрессировать, то, опять, же, ему прямой путь в Г.Л. школу к инструктору, но ему прийдется переучиваться, а это уже немного другое.
Получается, что за эти деньги Г.Л. школа экономит своему ученику несколько лет занятия лыжами, без нервотрепок и, не дай бог, травм.
Ну, как - то так.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 10:12   #316 (посилання)
Новичок
 
Аватар для sansei
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada Invictus 89Ti
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
Скажу без пафосу, за три години з інструктором їдуть 99% новачків і їдуть безпечно, з контролем швидкості і траєкторії руху. Можете писати тут все що завгодно, то ваша особиста справа, але новачок без інструктора, то як мавпа з гранатою...
Минулого року вперше став на лижі, взяв інструктора на 2 год (Буковель), бажання було величезне, перед заняттям передивився багато відео. На другій годині заняття вже почав освоювати їзду на паралельних лижах - інструктор був шокований прогресом. Вважаю що я в той день не витратив, а зекономив багато часу(грошей) і це все було безпечно. Тепер коли бачу новачків які починають своє навчання самі - мені їх дуже шкода
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 10:28   #317 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Я розумію , звідки така недовіра до букошколи. Закони економіки і бізнесу ніхто не відміняв. Дуже часто при швидкому розростанні бізнесу втрачається якість продукту. Так було і тут , коли один діяч підмяв під себе всі лижні школи і кількість інстукторів зросла з 100 до 400. В новорічні дні дні не вистачало і їх. Школа здавала мільйони в день. Так зявились "лесики". Так імідж школи упав нижче плінтуса , незважаючи на сотню профіків , які спрпавді люблять, вміють і знають цю справу. Просто їх треба знати. А хіба з лікарями в нашій країні інакше ?? Чи з сантехніками ??
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 11:27   #318 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Базова програма навчання – 12 годин – 6590 грн.
450 грн час, 800 два. Со мной, официально через кассу, Солнечная Долина. Вполне достаточно чтобы с полным контролем ехать по 7-й в Буковеле, но дело не в 7. Самое главное - это понимание что делаешь, и знание что делать дальше. В самом деле все просто))
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 11:50   #319 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
порекомендуйте інструктора на 2-4 години, жінку яка знає підхід до дитини, дівчинка 8 р. Бо планую с суботу бук, але хочу й сам покатати.
  Share with Facebook
Старий 27.01.2020, 11:58   #320 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
@jurabike, загалом я погоджуюся, що в ідеалі так повинно було б бути, як Ви це описуєте і рекомендуєте. І я обома руками за то, щоб всі починали кататися і вдосконалювалися в лижних школах. Але не варто забувати де і в який час ми живемо. Тому я й натякнув на пафос.

Наприклад, переконаний, що більшість з нас розуміє, як це правильно, зручно і безпечно їздити на новеньких «бехах» і «мерсах», куплених в салоні, але реально купує склеєний б/у мотлох пригнаний з Америки, чи Німеччини. Чому? Життя ж дорожче за 100К доларів.

Тому, можливо , в подібних ситуаціях варто спокійно і без зайвого пафосу пояснювати, рекомендувати, вчити. І все в нас буде ОК.
Я абсолютно без претензій в Вашу адресу, але чи багато часу Ви вділили цій дівчині в плані лижної підготовки, замість лекції про борщ?

П.С. Сорі, без образ, але задам питання (по аналогії). Підкажіть, бо на фотці не видно, бус Ви купували оригінальний, пасажирський в салоні, чи перероблений б/у вантажний? Ну, Ви розумієте…

Всі інші пости по даній темі навіть не коментую.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
WC 2019-2020 Джигит FIS территория 158 03.09.2020 19:50
Италия - март 2020 adrem Коммерческие туры 16 28.02.2020 10:28
Предзаказ 2020 Sheridan Наши Новости 18 25.01.2020 21:59
Гірськолижні тури в Австрію 2020!!! Salton Инкубатор 16 07.01.2020 13:31
Групповые лыжные поездки в Европу - 2020 KRASKI MIRA Коммерческие туры 7 23.12.2019 14:52

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)