Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2021
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.11.2020, 10:50   #11 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Kombi ,авто можна залишати безкоштовно на першому паркінгу.
Житло: Яремче буде далекувато (35 км). Навіть в Поляниці можна знайти бюджетне житло. Якщо подобається двіжуха і рій людей - то Поляниця, Татарів, Микуличин, якщо потрібна тиша, природа,краєвиди і вільна дорога - то Яблуниця.
Транспорт: З Буковелю до Татарова і далі можна маршруткою, або трансфер від готелю. З Яблуниці тільки трансфер, або своє авто.
Прокат: Зручніше всого прокат Буковелю (у них оновлена снаряга, але й найдорожча). Можна знайти прокат біля першого паркінгу (Dzvin Ski, X- Drive)

Додано через 10 хвилин

@Kombi , доречі, щодо дружини з нульовим досвідом в катанні, рекомендую взяти інструктора (мінімум один раз на три години, але краще всього повний курс. На годину не беріть - гроші на вітер. Групове заняття не беріть - то ще гірше, аніж одна година індивідуально) Ніби все, гарного і безпечного катання!
  Share with Facebook
Старий 22.11.2020, 17:46   #12 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Kombi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепродзержинск

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від igor_Ka Переглянути коментар
@Kombi
1. От Яремче до Буковель очень приличное расстояние с подъёмами, спусками и поворотами. Если зима таки задастся , на легковом авто без большого (местного) опыта будет сложно и рискованно, долго в любом случае. Особенно назад с уставшими ногами и на третий день с крепотурой
2. Есть бюджетные отели в начале Поляницы, в соседнем Татарове, который значительно ближе. Они, как правило, не имеют своих сайтов и дают объявления на общих ресурсах.
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@Kombi ,авто можна залишати безкоштовно на першому паркінгу.
Житло: Яремче буде далекувато (35 км). Навіть в Поляниці можна знайти бюджетне житло. Якщо подобається двіжуха і рій людей - то Поляниця, Татарів, Микуличин, якщо потрібна тиша, природа,краєвиди і вільна дорога - то Яблуниця.
Транспорт: З Буковелю до Татарова і далі можна маршруткою, або трансфер від готелю. З Яблуниці тільки трансфер, або своє авто.
Прокат: Зручніше всого прокат Буковелю (у них оновлена снаряга, але й найдорожча). Можна знайти прокат біля першого паркінгу (Dzvin Ski, X- Drive)

Додано через 10 хвилин

@Kombi , доречі, щодо дружини з нульовим досвідом в катанні, рекомендую взяти інструктора (мінімум один раз на три години, але краще всього повний курс. На годину не беріть - гроші на вітер. Групове заняття не беріть - то ще гірше, аніж одна година індивідуально) Ніби все, гарного і безпечного катання!
Спасибо большое за информацию, а то я уже собирался делать бронь на Яремче))
Где эти общие ресурсы с жильем в Полянице и Яблунице можно найти ? я так понял что на Букинге их искать - бесполезно.

Касательно инструктора - спасибо за совет, однозначно будем брать жене 3-4 часа, я уж как-то сам) Насколько я помню из предыдущей информации, то в Буке это bukovelskischool ? и на время обучения ей скипасс не нужен ? спасибо!
  Share with Facebook
Старий 22.11.2020, 18:16   #13 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Kombi , ski pass не нужен, она проходит через турникет по скипасу инструктора. Четыре часа подряд не берите, это очень тяжело будет для неё, лучше по два часа два дня.
  Share with Facebook
Старий 22.11.2020, 18:18   #14 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Kombi Переглянути коментар
Где эти общие ресурсы с жильем в Полянице и Яблунице можно найти ? я так понял что на Букинге их искать - бесполезно.
@Kombi, Можна шукати тут- Проживання — Відпочинок в Карпатах — КАРПАТИ.INFO / Пошук
  Share with Facebook
Старий 22.11.2020, 18:18   #15 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Kombi ,жилье - Відпочинок в Карпатах — КАРПАТИ.INFO:
  Share with Facebook
Старий 22.11.2020, 18:30   #16 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Kombi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепродзержинск

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
@Kombi , ski pass не нужен, она проходит через турникет по скипасу инструктора. Четыре часа подряд не берите, это очень тяжело будет для неё, лучше по два часа два дня.
Т.е. в первые два дня по 2 часа с инструктором и в номер? )) чем там они занимаются?))
  Share with Facebook
Старий 22.11.2020, 18:41   #17 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Kombi , на самом деле в Яремче хоть не скучно, можно ходить вечерами по городу, офигенная программа будет возле ёлки на площади вокзала, там же ярмарка вкусной еды, и вообще выбор цена качество еды многим лучше чем ближе к буку,, но можно и в буковель съездить на ёлку
Мне лично в Яремче, после вкусной вечери, всегда нравится пройтись перед сном
На выезде есть атб и самом городе супермаркет..
Есть Романтик Спа недорого, если посетить его с утра и даже до вечера шото 380гр с носа (бани, сауны, бассейн даже с выходом на улицу)
В другом отеле есть полноценный басейн тоже недорого.
Просто ребята немного не знакомы с бомжеванием в Карпатах зимой, и всех нычек не знают
Если ставить на кон отдых, а потом лыжи.. То однозначно Яремче больше возможностей врамяпровождения
Хотя если вы не вжываете алкоголь, то можно конечно и ездить Но то такое..)
И все-же Украина скорей всего введёт в ваши даты строгий карантин, и поэтому бронировать я бы не стал до полного подтверждения работы а эти дни отелей
  Share with Facebook
Старий 23.11.2020, 10:35   #18 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
@igrus, не знаю як щодо карантину. але у мене з 3 по 9 січня заброньовано і оплачено все включно зі скіпасами .
П.С. хто планує бути у ці дати - радий буду разом катнути
  Share with Facebook
Старий 23.11.2020, 10:39   #19 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
@Kombi, в цілому зі всіма ораторами вище погоджуюсь - якщо ви хочете відпочити на НР, а лижі як додаткова розвага - Яремче хороший варіант.
Якщо лижі на першому місці тоді варто чим поближче.
Пам'ятаю свої перші поїздки на лижі (ми були молоді з купою енергії і ентузіазму) - від ранкової і до закриття підйомників. То по приходу додому навіть їсти не хотіли - падали спати мертвими
І пробки будуть на НР як ввечері так і зранку (хіба 2020 внесе свої корективи)...

Цитата:
Коментар від Kombi Переглянути коментар
чем там они занимаются?))
  Share with Facebook
Старий 23.11.2020, 10:45   #20 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
трішки додам по темі обговорення: як на мене то кращого ніж раннє бронювання БукоГотелів нічого нема. Скі-ін/Скі-аут. Прекрасні краєвиди. Чудові вечірні прогулянки.

Із свого досвіду - оселятися далі ніж Бук є сенс тільки коли питання бюджету ДУЖЕ критичне або ж їдете організованою групою з трансфером. Наприклад я їздив з Скайклубом (Саша Федак) - жили у Микуличині. Все прекрасно. але я не парився пити/не пити на горі. ЯК доїхати в Бук і як повернутися. Коли їздив сам - тільки Бук (Верхня резиденція трішки вже втомлена, ремонту не було; Нижня кажуть непогано - але мені не подобається що занадто двіжове місце - всі у вікна заглядатимуть; Хвоя - ідеально як на сьогодні з того що я пробував- там є навіть кухонні зони у номерах. можна самому готувтаи)
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кубок світу WC 2020-2021 HappySkier FIS территория 201 14.06.2021 16:11
Банско 2021 Влад и Слав Попутчики 18 11.03.2021 23:21
Наші зустрічі: Открытие сезона 2021 Sheridan Наши Встречи 214 24.12.2020 15:16
Предзаказ 2021 Sheridan Наши Новости 2 10.04.2020 16:42
Буковель сезон 2017 Sheridan Буковель 1185 02.09.2017 03:14

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0081130 (75%)8 (20%)2 (5%)
Yesterday02710348797 (70%)34 (25%)7 (5%)
Month94844289241652686 (62%)1452 (34%)189 (4%)