Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Відкритий лист
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.04.2009, 19:34   #91 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Я так понимаю в "Буковеле" отыхают с МОЗа и врачей туда командируют, а на остальных курортах хоть помирают все.
Может есть смысл продублировать тексты письма в областные управления МОЗа, в последнее время на местах вопросов больше решают.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2009, 22:28   #92 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Цитата:
Коментар від Keks Переглянути коментар
Я так понимаю в "Буковеле" отыхают с МОЗа и врачей туда командируют, а на остальных курортах хоть помирают все.
Может есть смысл продублировать тексты письма в областные управления МОЗа, в последнее время на местах вопросов больше решают.
та відпочивають... правда, виділити додаткові штатні одиниці в умовах кризи- нереально. принаймні зараз. у нас в лікарні,де завжди були основні ліки і бинти та ін., придбані за державний кошт, тепер взагалі нічого немає. галяк повний. і не скоро буде. лікарям в деяких медустановах зряплати за грудень ще в лютому не платили. що вони порішають на місцях? та нічого.бо якщо дали дозвіл на спрорудження комплексів на буковелі без відповідного водоочищення і водозабезпечення- то санстанція, то панятна, як все вирішилось.
але я все одно в шоці. мені соромно за те, що медики спромоглись на таку убогу відповідь.
і я догадуюсь на кого спихнуть медзабезпечення: на головного лікаря яремчанської лікарні.саме тОму,хто надавав статистичні дані. бугиги. закон подлості.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2009, 23:25   #93 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
хотів процитувати своє повідомлення, яке я написав на початку обговорення цієї теми.. але нажать незнайшов (пост #406 теми extreme.com.ua против Ломов) дослівно не повторю, але суть така "шо є лист шо нема толку нуль" ... я дивуюсь наскільки оперативно міністерства вам відповіли... але чи можна вважати такі листи відповідями... багато шуму з вашої сторони, зібрано вагон підписів, а результату 0... питання чи варто було цей кіпіш робити ?!?!

знайшов пост Sheridanа в цій гілці.. який повністю характеризує мою позицію... і думаю позицію більшості...
Цитата:
А я в это не верю. Но противиться не буду.

Востаннє редагував Neon: 21.04.2009 о 00:00. Причина: уточнення тексту
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 07:58   #94 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bog74
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: elan speedwave 14 07-08
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
хотів процитувати своє повідомлення, яке я написав на початку обговорення цієї теми.. але нажать незнайшов (пост #406 теми extreme.com.ua против Ломов) дослівно не повторю, але суть така "шо є лист шо нема толку нуль" ... я дивуюсь наскільки оперативно міністерства вам відповіли... але чи можна вважати такі листи відповідями... багато шуму з вашої сторони, зібрано вагон підписів, а результату 0... питання чи варто було цей кіпіш робити ?!?!
Ви знаєте що таке флуд? Одно з визначень це розміщення інформації, що не має сенсу. Такої інформіції, як Ви розмистили вище. Чи варто було так напрягатись, та щось шукати? Краще б привели приклад того, що Ви зробили. Це було би на багато корисніше. Доречі, згадайте відповідь Мінспорту стосовно затвердження Правил до 01.10.09. Крім того, якщо Ви умна людина, то зрозумійти, що цей захід, збір підписів, активизував відношення до дотримання Правил на склоні самих гірськолижників та до проведення міссіонерської роботи з несвідомими відпочиваючими. І ще, якщо Ви змогли знайти пост Шерідана, то може у Вас вийде знайти мою відповідь, що всі засоби добрі і я готовий приєднатись до них всіх.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 09:36   #95 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Неон, не треба "А бачите, а я вам говорив,що ви ..." То не так, і то кардинально не так. Вище згаданий мінмолодьспорт взявся за розробку правил, пообіцяли затвердити на закондовчому рівні, до міносвіти і мнс теж дійшло ... (не полінуйся, підніми їх листи вище)
з осені можна відслідковувати як вони справились з роботою.
Ми свою справу зробили, дали клич, найбільш нормальні відгукнулись і працюють.
Я вважаю, що це була корисна і дієва справа.Однозначно, за кілька місяців кардинальних змін чекати не варта, але то лише початок. Добрий початок.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 09:45   #96 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
під ваше визначення флуду підпадають всі листи з міністерств. багато букв але ніякого результату...

відповідь МНС: ну міністерство готове вам помагати... а на ділі нічого небуде... бо ні часу ні бажання наші МНСки немають...
відповідь МОН: я взагалі невїхав шо вони написали... але то шо то не по суті це 100% при чому тут учні 5-9,10-11 класів
відповідь Минмолодьспорту: о... хоть шось... але що дадуть такі правила якщо їх ніхто знати небуде ?!
відповідь МОЗ: ну попросили вони опрацювати дане питання і шо далі ?!

здається нікого незабув... а тепер покажуть мені хочаб один результат...
я розумію що переливати з пустого в порожнє і говорити що робиться велика робота дуже прикольно... але де результат
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 10:23   #97 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Неонушка, не бурчи, плиз, мы тебя всё равно любим, как бы ты не старался

Саша, на любую проблему может быть любое количество взглядов, очень часто - диаметрально противоположных. Не стоит реагировать на юношеский максимализм, в такого рода спорах истина не рождается
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 10:36   #98 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
тиж знаєш мою любов до бурчання але реально купа шуму... і ніякого результату...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 10:52   #99 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
тиж знаєш мою любов до бурчання але реально купа шуму... і ніякого результату...
Очень сложно оценить эффективность выбранного общественностью пути борьбы с ломами. Но, я уверен, она есть! Ты присмотрись, проанализируй... Процесс пошёл - и это главное
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2009, 15:31   #100 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для bog74
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: elan speedwave 14 07-08
Цитата:
Коментар від bog74 Переглянути коментар
Во-первых мы писали...

Завтра позвоню исполнителю, постараюсь получить комментарии.
Позвонил. Общался с начальником сектора Стрельниковым Михаилом Александровичем и его подчиненным. "Поднял" себе настроение.

Логика у них следующая, конкретных предложений в письме нет, значит нет и ответа, вы все продумайте и предлагайте конкретно, а не эту общую фразу: -забезпечити можливість надання якісної медичної допомоги на території гірськолижних курортів України.
Если коротко, то понял их принцип, перевести стрелки туда, о каком регионе говорится в письме, нет указания конкретного региона, указано на всю Украины, значит и переслать некуда и ответа значит тоже нет.
Пообещал им повторить письмо на Министра с собственной оценкой их действий и указаний нарушения ЗУ "Про звернення громадян", сказал что следующее будет в прокуратуру. Кстати письмо у них было зарегистрировано 27.02.09
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Смешинки 2011 sitkar Другие архивы 1606 31.12.2011 23:03

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0893910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95014309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)