Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель скипассы 2010
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.02.2010, 21:10   #141 (посилання)
Дельтапланерюга
 
Аватар для mopo3
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 82Ti, Icelantic Nomad 105
Цитата:
Коментар від Rus 73 Переглянути коментар
Подскажите, пожалуйста, кто знает, если не использовал скипас в сезоне 2009/2010 ( по причине травмы), на следующий сезон 2010/2011 он не катит?
На моих написано "Дійсний до повного використання".
А у тебя?
  Share with Facebook
Старий 03.02.2010, 23:35   #142 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Rus 73
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: ELAN Speedwave14
У меня тоже "Дійсний до повного використання". Все ОК.
  Share with Facebook
Старий 08.02.2010, 15:02   #143 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
На правах офф-топа.

Переглядаю зараз графік проведення акцій у цьому році (Графік проведення акцій попереднього продажу абонементів протягом 2010р. | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати), ознайомлююся із тарифами на наступний сезон і у мене волосся встає дибки: ну і ціни! При таких розкладає дешевше буде у Європі відпочивати.

Але це так, лірика. Основними у всіх їхніх нововведеннях є такі тези:

- даний графік проведення акцій є остаточним і не буде змінюватись протягом 2010 р. Тобто, не чекаючи весни, абонементи можна вже брати зараз, хоча і станом на сьогоднішній день ціни, м"яко кажучи, не радують зовсім.

- 2010 рік стане останнім коли ми будемо пропонувати акційні абонементи на кількість підйомів. З 2011 р. акційні абонементи будуть доступні тільки на денні опції. Як на мене, це кінець економному відпочинку для широких мас населення: якщо раніше можна було зекономити і викатувати 100 підйомів протягом одного-двох сезонів, тепер ти вже не зекономиш.

Так що, шановні, єдиний вихід наразі - це призбирати гроші і затоварюватися вже зараз, поки є можливість. Щось мені підказує, що з наступного року з такою ціновою політикою та тарифами на обслуговування на Буковелі суттєво поменшає клієнтів і даний курорт вже не буде найдешевшим г/л курортом. Але я можу і помилятись....
  Share with Facebook
Старий 08.02.2010, 17:17   #144 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurkis
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Rossignol Radical R9S Ti, Elan Pogo Sticks, Specialized Hardrock
100%
Прийшов до такого ж висновку і замовив 100 підйомів на наступний сезон за 761 грн. З дня на день має прийти поштою
Цього сезону катав на такому самому але придбаному рік назад по такій же ж акції за 662 грн. Ні разу не пожалів, що купив
  Share with Facebook
Старий 12.02.2010, 19:30   #145 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Буковель с новой акцией "Cпеціальна акція лояльності «10000»"
Cпеціальна акція лояльності «10000» | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати
  Share with Facebook
Старий 12.02.2010, 19:52   #146 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від nek Переглянути коментар
Буковель с новой акцией "Cпеціальна акція лояльності «10000»"
Cпеціальна акція лояльності «10000» | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати
Фактично умови цієї акції дорівнюють умова першого місяця продажу (у даному випадку - січня) акції Раніше плануєш — дешевше купуєш 2010-2011 | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати. Тобто це додаткова можливість купити абонементи по "старих" цінах: 169 грн за 20 підйомів/1 день, 761 грн за 100 підйомів і т.п.

Хороша новина .
  Share with Facebook
+ nek
Старий 12.02.2010, 20:02   #147 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Горсвет
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Винница

Снаряга: Elan M777, Stöckli Laser SL
Что-то я туплю...
Кто разобрался? Захожу по ссылке, а не вижу анкет для акции "10000". Только для покупки "Раніше плануєш..."
  Share with Facebook
Старий 12.02.2010, 20:07   #148 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Анкеты скорее не будет до 22.02, т.е. до дня начала акции.
  Share with Facebook
Старий 12.02.2010, 20:43   #149 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від nek Переглянути коментар
Анкеты скорее не будет до 22.02, т.е. до дня начала акции.
Згадуючи роботу моєї подруги, яка продає буковелівські абонементи вже 3 роки, там, здається, є стандатна анкета, яку вони на фірмі вже надписують вручну зверху - яка саме це акція. А от як це виглядає в інтернет-магазині - не маю уявлення, ніколи цим не користувалась.
  Share with Facebook
Старий 16.02.2010, 19:40   #150 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Эмми =)
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev [Brovary]

Снаряга: Carving Ski Geeine
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
На правах офф-топа.

Переглядаю зараз графік проведення акцій у цьому році (Графік проведення акцій попереднього продажу абонементів протягом 2010р. | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати), ознайомлююся із тарифами на наступний сезон і у мене волосся встає дибки: ну і ціни! При таких розкладає дешевше буде у Європі відпочивати.

Але це так, лірика. Основними у всіх їхніх нововведеннях є такі тези:

- даний графік проведення акцій є остаточним і не буде змінюватись протягом 2010 р. Тобто, не чекаючи весни, абонементи можна вже брати зараз, хоча і станом на сьогоднішній день ціни, м"яко кажучи, не радують зовсім.

- 2010 рік стане останнім коли ми будемо пропонувати акційні абонементи на кількість підйомів. З 2011 р. акційні абонементи будуть доступні тільки на денні опції. Як на мене, це кінець економному відпочинку для широких мас населення: якщо раніше можна було зекономити і викатувати 100 підйомів протягом одного-двох сезонів, тепер ти вже не зекономиш.

Так що, шановні, єдиний вихід наразі - це призбирати гроші і затоварюватися вже зараз, поки є можливість. Щось мені підказує, що з наступного року з такою ціновою політикою та тарифами на обслуговування на Буковелі суттєво поменшає клієнтів і даний курорт вже не буде найдешевшим г/л курортом. Але я можу і помилятись....
Сделав все расчеты, просчеты анализ рынков, склонов и тд. неоднократно приходила к выводу где вы покатаетесь на лыжах 5 полных дней, + 6 ночей и это вам обойдется в 150 евро? Следует отметить, что в данную цену входит дорога Киев-Буковель-Киев, проживание 6 ночей, скипассы.
Буду благодарна за наводку конкурентную по всем ключевым показателям предложеной.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель проживание 2010 klukva Буковель 165 18.03.2010 12:34
Буковель скипассы 2009 A888 Буковель 92 10.08.2009 08:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)