Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель скипассы 2010
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.09.2009, 12:28   #11 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Всегда покупал абонементы через интернет и никогда проблем не было. В течении недели добирались.
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 12:26   #12 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
у метя такой вопрос, добрые люди, может кто объяснит, я на этом буковелевском сайте ничо понять не могу , куча акций, а толку мало : на вот этой страничке вроде как акция, но токо я не могу понять для этой акции я должна иметь какой-нибудь прошлогодний скипас или нет? , и еще в разделе акции все дни написано "Абонемент на 1 любой день сезона (кроме периода "Праздничный" с 29 декабря по 11 января).", но нигде не написано сколько стоит скипас в праздничные дни))
перешерстила весь сайт и окончательно запуталась
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 12:50   #13 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Natusik Переглянути коментар
у метя такой вопрос, добрые люди, может кто объяснит, я на этом буковелевском сайте ничо понять не могу , куча акций, а толку мало : на вот этой страничке вроде как акция, но токо я не могу понять для этой акции я должна иметь какой-нибудь прошлогодний скипас или нет? , и еще в разделе акции все дни написано "Абонемент на 1 любой день сезона (кроме периода "Праздничный" с 29 декабря по 11 января).", но нигде не написано сколько стоит скипас в праздничные дни))
перешерстила весь сайт и окончательно запуталась
Насправді на сторінці інтернет-магазину там дійсно трохи дивно пише, не одразу зрозуміло. Найкраще все дізнаватись з інформації на головній стоірнці сайту. Для того щоб прийняти участь у будь-якій акції, треба мати номер абонемента з попередньої акції. Щоб вперше взяти участь у акції "Дешевше не буває", треба номер абонемента з акції "Раніше купуєш..." (я так зрозуміла).

Дізнатися скільки будуть коштувати абонементи в сезон, треба стягнути файл у Excel (файл називається "Деревше не буває"). У сезон всі абонемети коштують однаково, в незалежності від місяця. Просто при купівлі абонементів треба визначитись, коли ви плануєте їхати:

- якщо це будуть суто будні дні - вибирайти абонементи тарифного плану "Економ";
- якщо ви плануєте кататись у будні та вихідні, але не плануєте відвідувати курорт у святкові дні (тобто приблизно з 30 грудня по 12 січня і на 8-ме березня), вам тобі повністю вистарчить абонемента тарифного плану "Всі дні" (я завжди купую саме ці абонементи, це найоптимальніший варіант);
- якщо ви плануєте відвідувати курорт на новорічні свята, на 8-ме березня, тоді вам нічого не залишається як придбати абонемент тарифного плану "Всі дні +".

Загалом я вам раджу прочитати деталі всіх акцій із головної сторінки сайту і стягнути та ознайомитися із екселівськими файлами їхніх прайсів на цей сезон. Ознайомитесь - тоді зорієнтуєтесь :ok:.

Якщо будуть питання, пишіть .
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 12:52   #14 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Акції це позитивно . А от зменшення народу на трасах цього сезону через зростання цін на абонементи навряд чи буде: як-не-як, наймасовіший г/л курорт в Україні.

Вчора в мене нету не було, тому питала в колежанки, яка працює на турфірмі - через інтернет абонементи вже можна замовляти, на турфірмах вони появляться вже через місяць, 1 жовтня; до жовтня вони абонементами торгувати не будуть. Так що наразі збираємо "касу" і чекаємо місяць :wink:.
Заказали уже через инет акционные билеты, и проплатили уже. Забирать будем на "Шелтере", по приезду. По платёжкам. Говорят это надёжно.
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 12:57   #15 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від Natusik Переглянути коментар
на вот этой страничке вроде как акция, но токо я не могу понять для этой акции я должна иметь какой-нибудь прошлогодний скипас или нет?
Вот страничку с условиями этой акции Раніше плануєш дешевше купуєш 09 - 10:
Раніше плануєш дешевше купуєш 09 - 10 | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати

В этом Exel-файле цены на приобретение по этой акции в зависимомти от дати приобретения:
http://www.bukovel.com/files/documen.../ranishe09.xls

В начале лета я купил себе абон по этой акции без всяких старых абонов и.т.п.....

Но надо прикинуть насколько это сейчас выгодно....

Например, по этой акции с понедельника абон "Все дни" на 5 дней - 1072грн
А в сезон абон на 5 дней - 1323 грн

Но акционный включает в себя еще и вечернее катание и его можно использовать неподряд
А в обычном катание до 17:00 и только 5 дней к ряду.

Так что имеет смысл взять сейчас: экономия 251 грн + получаеш вечерние катания и свободу выбора дней.
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 13:06   #16 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від A888 Переглянути коментар
Заказали уже через инет акционные билеты, и проплатили уже. Забирать будем на "Шелтере", по приезду. По платёжкам. Говорят это надёжно.
Так і є - можна кількома способами замовити, проплатити і отримати. Перший спосіб - це замовити в інтернет-магазині, проплатити і отримати поштою (мінус - комісійні, які треба додатково оплатити, дуже рідко, але бувають випадки, коли абони губляться, тоді Буковель анулює загублені абонементи і висилає вам нові). Другий - це оплата по перерахунку і отримання абонементів через проплачені платіжки по приїзду на курорт. Третій - через туристичну фірму, офіційну точку продажу абонементів.

Всі три способи вважаються надійними, принаймні я не чула, щоб хтось із клієнтів фірми, на якій працює моя близька подруга, мав проблеми із отриманніям абонементів .
  Share with Facebook
+ A888
Старий 13.09.2009, 13:13   #17 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
короче как я поняла, то если у тебя нет скипаса с прошлого года (в моем случае я еду первый раз), то воспользоваться какой-либо акцией я не смогу и надо в будний день за скипас заплатить 250 грн, а если это праздничный день, то 368 грн, что весьма круто конечно (даже по европейским меркам), учитывая что у нас бронь с 11 янв, то в один святковый день мы все таки попали(((( , ..... и еще могу ли я воспользоваться акцией раньше покупаешь... или это тоже на основе старых скипасов?
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 13:15   #18 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Natusik Переглянути коментар
короче как я поняла, то если у тебя нет скипаса с прошлого года (в моем случае я еду первый раз), то воспользоваться какой-либо акцией я не смогу и надо в будний день за скипас заплатить 250 грн, а если это праздничный день, то 368 грн, что весьма круто конечно (даже по европейским меркам), учитывая что у нас бронь с 11 янв, то в один святковый день мы все таки попали(((( , ..... и еще могу ли я воспользоваться акцией раньше покупаешь... или это тоже на основе старых скипасов?
Вам просто треба купити будь-який абонемент по акції "Раніше купуєш..." на цей сезон і все, далі можна купувати інші акційні абони.
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 13:17   #19 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від Natusik Переглянути коментар
и еще могу ли я воспользоваться акцией раньше покупаешь... или это тоже на основе старых скипасов?
Никаких старых абонов не надо. Читай внимательно ответы !
Цитата:
Коментар від waterboy Переглянути коментар
Раніше плануєш дешевше купуєш 09 - 10:
В начале лета я купил себе абон по этой акции без всяких старых абонов и.т.п.....
  Share with Facebook
Старий 13.09.2009, 14:48   #20 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Еще вариант - попытаться найти неиспользованные в акциях абонементы у друзей, знакомых и т.д. (для участия в акции "Дешевле не бывает")
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель проживание 2010 klukva Буковель 165 18.03.2010 12:34
Буковель скипассы 2009 A888 Буковель 92 10.08.2009 08:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0265017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Month95084191242672634 (62%)1416 (33%)190 (4%)