Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель скипассы 2010
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.09.2009, 22:56   #31 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Kurt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 8
Хорошо, вечер сразу отбрасываем...
Тогда как?
Однодневные варианты тоже не рассматриваем. Рассчет 5 дней, день. Отпуск планирую в феврале.

Гы, как в школе...дано:
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 23:01   #32 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Цитата:
Коментар від Kurt Переглянути коментар
Хорошо, вечер сразу отбрасываем...
Тогда как?
Однодневные варианты тоже не рассматриваем. Рассчет 5 дней, день. Отпуск планирую в феврале.

Гы, как в школе...дано:
852
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 23:09   #33 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
вариант 1-й: приехать , купить в кассе на пять дней и катать в свое удовольствие получится цена 852 грн (170 грн в день) - эти абонементы не акционные соответсвенно на следующий год ни в какой акции они участвовать не будут.

вариант 2-й: раненько вставать и покупать по ранковой акции в половину цены либо со скидкой 30 % в зависимости от дня

вариант 3-й: купить по акции ранише купуешь...., в зависимости от того как ты катаешься, можно купить не по дням а по количеству подъемов, например 100 за 915 (если это будни) или 3*20=60 подъемов , соответсвенно на пять дней будет дешевле чем в кассе, получашь тот вариант, что если не выкатешь, то сможешь докатать в сезоне в др день, + ночное катание.

последние два варианта -- могут участвовать в акциях в следующем сезоне, и вероятнее всего таковые будут, но какие не известно)))
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 23:16   #34 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Не знаю как кому, а я считаю акция "Утренняя" самая оптимальная, не надо заморачиваться, вставай пораньше.
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 23:19   #35 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
жаль, что дают только в одни руки, так можно было бы заслать жаворонка и поспать еще часок, нам совам)))))))), сорри за флуд
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 23:29   #36 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Natusik Переглянути коментар
жаль, что дают только в одни руки, так можно было бы заслать жаворонка и поспать еще часок, нам совам)))))))), сорри за флуд
пускай в клюв возьмет пару паспортов,прав,студ.билетов и совы выспятся :wink:
  Share with Facebook
+ Keks
Старий 22.09.2009, 09:22   #37 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Акції почались - бігом на турфірми!

Мені вчора подруга дала знати, що з сьогоднішнього дня акційні абонементи можна придбати у офіційних дилерів "Буковелю" з рук. Так що ті, хто не замовляв абонементи через Інтернет і чекав, поки вони з"являться на турфірмах, може починати "штурмувати" своїх турагентів .

Востаннє редагував Jolie: 22.09.2009 о 21:15.
  Share with Facebook
Старий 22.09.2009, 09:39   #38 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Kurt Переглянути коментар
Ок, те если я к примеру не буду кататься вечером, то сейчас уже акция "ранише" на 5 дней будет нерентабельна, тк 1072 > 852 , если я куплю абонемент по приезду на месте.
Чтобы меня понимали, я не торгуюсь, я просто хочу разобраться, что к чему, тк я на Бук еще не ездил и в связи с этим много вопросов...
Є ще акція лояльності "Дешевше не буває-2009", в якій беруть абонементи акції "Все й одразу". Хто не купляв таких абонементів, може купити зараз абонемент з акції "Все й одразу-4" і на основі номера даного абонемента купити два абонементи - один на кількість спусків, другий на кількість днів. Вирішувати тобі, успіхів:wink:
  Share with Facebook
Старий 22.09.2009, 10:44   #39 (посилання)
cap
Давно на форуме
 
Аватар для cap
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков, Pesochin

Снаряга: Снеговик Supershape WorldCup
Шановні друзі, для себе відкрив цікаву фішку щодо ефективності придбання абонементів на дні та на кількість підьомів: справа у тому, що останній раз перевіряючи залишок підьомів та днів абонементів на сайті Буковелю, виявилось що запрос видає не просто залишок, а всю історію катання - номери витягів та час проходу через турнікети за день.
Завжди я приїзжаю кататись на 2 тиждні у лютому, тому у будні без питань абонемент на кількість днів (30 спусків середнє), для пятниць теж варто взяти денні абонементі, а от у субботу та неділю варто рахувати кількість спусків з 8-00 до 11-00, тому що з 11-00 то вже не катання, а базар "Барабашова" перед 1 вересня! У стрімкому темпі витяг-схил-витяг за три години виходить максимум 15 раз, тому краще на рази! Думаю що дуже корисна річ бачити історію свого попереднього катання!
  Share with Facebook
Старий 22.09.2009, 11:15   #40 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від cap Переглянути коментар
....... Думаю що дуже корисна річ бачити історію свого попереднього катання!
Ігрус навіть десь викладав в минулому сезоні, свою історію, ми посперечались хто більше за нього спусків за день робить.
А стосовно поїздки на тиждень, то дійсно, варто брати на будні економ, а на вихідні "всі дні".
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель проживание 2010 klukva Буковель 165 18.03.2010 12:34
Буковель скипассы 2009 A888 Буковель 92 10.08.2009 08:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today07342 (50%)16 (12%)2 (50%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month84734722258262864 (61%)1690 (36%)161 (3%)