Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Буковель сезон 2010 (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/4119-bukovel-sezon-2010-a.html)

Bob_Kneissl 02.10.2009 13:35

На гірськолижному курорті «Буковель» знайшли снаряди і міни :scared:

Івано-Франківськ. 2 жовтня. УНІАН. На гірськолижному курорті «Буковель» в Івано-Франківській області виявили боєприпаси часів війни.

Як повідомили УНІАН у Головному управлінні МНС в Івано-Франківській області, під час земельно-будівельних робіт було виявлено 22 артснаряди, 3 осколочні гранати та 2 міни.

Боєприпаси знайшли на території туристичного комплексу «Буковель» у селі Поляниці Яремчанської міської ради. Працівники МНС готують процедуру знешкодження небезпечної знахідки.

З початку року на території Прикарпаття виявлено 717 одиниць вибухонебезпечних предметів, 687 з яких знешкоджено.

Взято тут- На гірськолижному курорті «Буковель» знайшли снаряди і міни : Новини УНIАН

Katyata 06.10.2009 20:40

Подскажите пожалуйста, если я еду ( в данном случае в Буковель) со своими лыжными ботами.. Мне прокат лыж обойдется дешевле? или это не важно,хоть только палки бери, но плати всю стоимость комплекта ?! Кто в курсе? ))) :unknown:

Jolie 06.10.2009 20:51

Цитата:

Коментар від Katyata (Коментар 34108)
Подскажите пожалуйста, если я еду ( в данном случае в Буковель) со своими лыжными ботами.. Мне прокат лыж обойдется дешевле? или это не важно,хоть только палки бери, но плати всю стоимость комплекта ?! Кто в курсе? ))) :unknown:

Наскільки я знаю, це не впливає на повну вартість прокатного спордження.

Sheridan 06.10.2009 21:39

Цитата:

Коментар від Katyata (Коментар 34120)
Спасибо, буду знать)))

Бери не на Буке, а в рядом расположенных прокатах. От самой Паляницы, до села, в котором жить будете. Там договоришься и лыжи получше будут.

igrus 06.10.2009 21:42

Цитата:

Коментар від Katyata (Коментар 34120)
Спасибо, буду знать)))

[OFF]просто ставите + для Jolie [/OFF]

и еще вы не суете ножку черт знает куда ;-)
экономите кучу времени с примеркой,иногда в прокате вашего размера нет и дают что есть! день испорчен. :(
на следующий день то же самое. и т. д.... :evil:
ОТПУСК ИСПОРЧЕН (3000-5000 гривень):help: из-за каких-то ботинок(800-1300г)

и самое главное - с покупкой бот вы на верном пути в горнолыжный мир :-)))

Albertowych 06.10.2009 21:50

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 34121)
Бери не на Буке, а в рядом расположенных прокатах. От самой Паляницы, до села, в котором жить будете. Там договоришься и лыжи получше будут.

Я би сказав, що прокат лиж починається від Яремче. А ще краще взяти у своєму місті.

Katyata 06.10.2009 22:09

Спасибо за информацию! Но вот какое дело: Отель забронирован ( Sky Возле подъемника №2).. Не знаю будут ли варианты останавливаться по пути и искать прокаты( т.к. большая компания, когото это может не утроить) Почему пробиваю стоимость, т.к. хотелось бы купить ботинки (лыжи уже никак в этом году).. НО будет очень жаль купить боты а потом ещё половину их стоимость выложить в прокате только за лыжи...
Буду весьма признательна если посоветуете где стоит брать на прокат и какое оно - Буковелевское снаряжение?!.. Может и компромисы придумаем))) СПАСИБО! ))

Albertowych 06.10.2009 22:13

Ви на скільки днів їдете?

Ціна прокату г/л спорядження в сезон 2009-2010
Категорія г/л спорядження - ціна
пн - нд (дні тижня)
A - 190
B - 105
С - 75
D1 - 85
D2 - 60

Шоломи захисні - 22

Комплект (лижі, черевики, палиці):


С - це найгірші лижі які можна собі уявити
В - більш-менш пристойний комплект для новачка
А - вони говорять, що це лижі для профі - я їм не вірю

В Татарові, Микуличині лижі категорії "А" Вам обійдутся приблизно 70-80 грн в сутки + паспорт в залог.

Albertowych 06.10.2009 22:25

якщо в Одесі є прокат взяти там, якщо є друзі, які в цей період не їдуть - позичити в них.
крайній варіант взяти бушку (Б.У.) за 300-500 грн і потім її ж і продати :)

Katyata 06.10.2009 22:41

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 34135)
якщо в Одесі є прокат взяти там, якщо є друзі, які в цей період не їдуть - позичити в них.
крайній варіант взяти бушку (Б.У.) за 300-500 грн і потім її ж і продати :)

Ух ты! ДАже не думала о последнем)))
Ну я пробивала про Б/У.. у нас итак не велик выбор... всё в столицу созывают))
А про б/у так вообще сложно... + это дело такое.. вслепую не охота брать... Прокатов у нас , не буду врать, не в курсе - но не слышала, чтобы они у нас были... просто если вдруг потребуется заменить сапоги там или лыжи - в Одессу не поедишь поменять)))) Но Спасибо за информацию.. Я так понимаю - вы настоятельно не рекомендуете брать в самом буковеле? :secret:))))


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:21.