Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2010
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.09.2009, 07:26   #1
Bob_Kneissl
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Буковель сезон 2010

Буковель — горнолыжный курорт в Ивано-Франковской области (110 км от обл. центра). Находится вблизи села Паляница (Яремчанский горсовет, 30 км от Яремче). Находится на высоте 850-1372 метров над уровнем моря.

Буковель изначально был спроектирован как лыжный курорт (наличие ядра из одно-двухэтажных отелей, стоянок для авто, точек общественного питания). От этого ядра по склонам постоянно строятся новые подъёмники и трассы.

История: нажмите, чтобы прочитать

Как добраться: нажмите, чтобы прочитать

Карта склонов: нажмите, чтобы прочитать

Трансферы по всей Украине до Буковеля тут: Горнолыжный Форум - Трансферы и попутчики

Проживание в Буковеле и окрестностях тут:
http://extreme.com.ua/forum/bukovel-...ie-2010-a.html

Планы на начало сезона 2010: нажмите, чтобы прочитать
 
Старий 17.02.2010, 21:07   #551 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vovashults
 
Зараз: поза форумом
Звідки: тернополь

Снаряга: Salomon Crossmax 8
ото була сьогодні каталка!!! погода супер, траси супер, людей небагато. буковелю велике дякую!
  Share with Facebook
Старий 17.02.2010, 22:07   #552 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від vovashults Переглянути коментар
ото була сьогодні каталка!!! погода супер, траси супер, людей небагато. буковелю велике дякую!
про людей как, раз в 12.30 их не стало а до этого целое утро на всех канатках очереди.
с утреца поучаствовал в ралли Яремче- Буковель люди ради скидки заветной готовы ехать игнорируя не то, чтобы правила, а даже элементарные водительские понятия. в 7.50 пробка на въезд на 30-40 мин. и характерно, что после обеда обычный катабельный день. утром дурдом
  Share with Facebook
Старий 17.02.2010, 22:30   #553 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vovashults
 
Зараз: поза форумом
Звідки: тернополь

Снаряга: Salomon Crossmax 8
я правда вїхав якраз до 7.50 та очередів ніби і небачив. 35 спусків до 15.00 з обідом на 50хв.дуже сподобалась зранку 22,8,16. а після 12.00 1В-1А. а щоб раллі неутворювали на заїзді до буки я принімаю автом в ліво і пропускаю тільки зустрічні.
  Share with Facebook
Старий 17.02.2010, 23:14   #554 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Андрей_100
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .......

Снаряга: .......
17 січня в 8:00 в'їхав до Буковеля. Колонна автомобілів була, але тоді ще без пробки. Людей дійсно багато на всіх підйомниках черги. Після обіду не знаю, сам катав до 12:30.
Шкода що 2А закрили, а коли відкривають теж не варіант, бо зправа настріляли снігу, а зліва зробили якийсь трамплін. Раніше велику кількість людей саме ця траса забирала. Та й кататись на ній було приемно, широко і крутизна якраз не велика і не маленька.
  Share with Facebook
Старий 18.02.2010, 17:06   #555 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для _Atom_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: м. Українка

Снаряга: Rossignol Zenith 76
Напишу я міні-звіт про відпочинок в Буковелі.
Відпочивали з 9.02 по 15.02
Коротко по дням: 9.02 – траси жорсткі, часто зустрічається лід, а так як у мене були не досить гострі канти – то не дуже приємно, хоча загалом каталку оцінюю на 4. Але народу – тьма. Ну дуже багато. Стільки я в буковелі ще ніколи не бачив навіть в вихідні, в це ж будній день, черги майже на всіх витягах, на якихось більші на деяких менші, не було черг лише на 22 та 16 витягах, на всіх інших черги від 1 до хвилин 5-8.
10.02 – погода хороша, мороз і сонце. Траси жорсткі, але на підтаявших південних схилах кататись досить комфортно. Кататись жарко, особисто у мене під курткою була лише футболка і мені було жарко. Лід є як і в попередній день. Народу стільки ж як і вчора, якщо не більше. Думаю народу було в рази 2-3 більше ніж в цей період в минулому році – отака у нас криза. Вечірне катання досить пристойне, так як двійка весь день закрита і відкривають її по буднім дням лише на вечірнє, відратрачена, ну краса. Але слід зауважити що катабельна лише півтрасси в ширину, адже на іншій половині сніг , надутий гарматами лежить незрозумілими горбами. Ну і там його метрів 6-8, так що скоріш за все двійка буде до самих травневих свят працювати. Каталку в цей день оцінюю на 4+
11.02 – зранку катати приємно перші години дві – і траси підготовлені , і народу ще не досить багато. По стану трас – те саме що і в попередні дні. По людям – так само. Але після обіду починається сніжок і катання стає веселішим. Інтенсивність сніжка часом збільшується, часом зменшується , але він іде. З трас поступово зникають люди без масок. Вечірнє катання теж прикольне на двійці, на одиничці не дуже – лід притрушений сніжком. Також хочеться відмітити, що двійку відкривали не в 16.30 як мало би бути, А ДЕСЬ В 17.00 -17.15. Отаке роз..йство
12.02 – сніг ішов всю ніч і зранку перші години їздили по цілині, далі повикатували, подекуди в горби. Було весело, зранку йшов сніг, а після обіду припинився. Народу менше ніж в попередні дні, відчутно менше. Вдень на 5 катав майже без черг. В усі дні найбільші черги були не на 5 підйомнику як ми звикли, а на 13. Чому, незнаю. В цілому каталка на 5. Вечірнє теж непогане на 2, але Двійка мене напрягає тим, що треба штовхатись до турнікетів.
13.02 – зранку сніг, траси хороші. Народу менше ніж в будні відчутно. І це в вихідний день. До кінця дня правда багато були дуже горбатими, часов з льодом, але мені сподобалось. Каталка на 5. А ось вечірнє підкачало. Двійка на вихідних відкрита і в день і відповідно її стан під вечір всм зрозумілий, одиничка була в горбах і льоді. Спустився рази 4 і пішов додому – не сподобалось.
14.02 – ішов легкий сніжок, стан трас чудовий, народу як і в суботу відчутно менше ніж в будні, черги лише на 5 і 13. Каталка на 5 балів. Вечірнє теж так собі по тій самій причині, але одиничка у набагато кращому стані ніж вчора
15.02 – легкий сніжок, траси в хорошому стані, і народу всупереч моїм очікування не побільшало. Каталка на 5. А, 5 підйомник по незрозумілим причинам пустили лише в 11.00.
Загалом підбиваючи підсумок – каталка 5-.
Сподобалось – відкриття відратраченої двійки на вечірнє
Не сподобалось – кількість народу і те що підйомники відкривають в 8.30 , хоча в минулому році відкривали в 8.00
По трасам – відкриті всі крім 5F, на якій катали спортсмени, здається 3 людини (чи варто через це закривати трасу?) і закрита синя траса одинички (її напиляли з гармат). 8А – слаломна. Могульної нема. 2А по будням відкривалась тільки на вечірнє. Всі інші траси були відкриті, може деякі тимчасово і перекривали, але на наступний день відкривали.
Ну і декілька фоток
Вид з вікна на 5-ті траси

На Буковелі ще залишився колорит

І такий колорит теж

Ще трохи колориту

Зла собачка на нас гавкала

Такий ішов сніг

Завтра буде зранку цілина

Вид нічного Буковелю

Зранку 12.02

Майбутні траси

Власне я

Краса

І знову я

І знову нічний буковель
  Share with Facebook
Старий 19.02.2010, 21:41   #556 (посилання)
MAG
Недавно на форуме
 
Аватар для MAG
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрый

Снаряга: ELAN AMPHIBIO WAVEFLEX 12 14-15.
Был вчера 18.02. на Буке. До 12.00 трассы еще держались, потом потепление и в результате каша и лёд местами. Держались 16, правда часто останавливался подъемник. Но тут открыли мою любимую 5F и понеслось. До конца дня в отличном состоянии. Туда и Aktivsport перебрася. Единственный недостаток -очереди пятого (которые я в принцыпе не замечал, если-бы не разговоры об очередях у подъемника) .
  Share with Facebook
Старий 21.02.2010, 02:44   #557 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube


почему я уехал....
  Share with Facebook
Старий 21.02.2010, 09:05   #558 (посилання)
srg
Недавно на форуме
 
Аватар для srg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Nordica HotRod Overdrive 2009
міні-звіт про каталку 15-18 лютого

приїхав в Буковель 15 ввечері, на вечірню каталку не встиг - в Надвірній поліцаї впаяли штраф за пішоходний перехід (втратив з ними хвилин 30) + дорога зі Львова була просто жахлива і на неї пішло білльше часу ніж планував (разом зі снігом зійшли всі латки на асфальті і замість них велечезні вибоїни) + потрібний котедж знайшов не з першого "проходу" через Микуличин (два рази розвертався ). Поселився, розпакував речі і тут виявилось що все таки позабував купу дрібниць вдома - одяг домашній і тапки прийшлось в "термусі" всі ці дні по номеру нарізати.
16.02.2010 8:15 - народу в касах просто хмара, яка розсмокталась відразу після 8:59 , погода зранку - легенький сніг і похмуро, вітерець, каталка просто супер, катвся в основному на 12, 11, 8, 15, 13. Снігу трохи є, тільки під кінець дня трохи зчуханий верх 15-ї (та що відразу біля підйомника), трохи льоду на перегибі 15-ї траси (дальньоїх від підйомника), 8-ка тримальсь майже до кінця дня, на 11 також було в кінці дня пару місць вичухано, але на згал - супер . Ввечері прилетів, щоб скласти мені компанію, товариш з Києва і в 11:00 вже був в Микуличині.
17.02.2010 8:10 - в касах знову дурдом, виявилось що ми приїхали під підйомник без документів (забули в номері) і лижі для товариша немаємо як взяти. Побачили біля кас сусудів по готелю - попросили щоб хтось з них взяв на свій паспорт лижі, сусіди відморозились, що самі без документів (бульба не вродила, хата згоріла, і взагалі криза ...) , потім, коли відходили до машини, товариш бачив як один з них витягував паспорт і з нього гроші, бувають і такі... коротше кажучи повернулись в готель взяли документи, лижі взяли на прокаті в Микуличині і на підйомник попали аж в 10:05. Погода взагалі була чудова, прохолодно але не так похмуро, як напередодні, і майже без вітру, на верхній станції 12-го було трохи "свіжо" :

"традиційне фото з лижного курорту на память" - з лижами в обнімку :

катлка супер , зробив товаришу міні-екскурсію по схилах Буковелю (2R-5-12-16-11, 8-15-13), товариш був в захваті , він виявляється не знав що на Буці можна не знімаючи лиж цілий денть по різних трасах катати , хоча бував вже на Буковелі.
18.02.2010 8:20 - зайхали під 14-й підйомник, думав там черга менша до каси буде ніж біля 2-го, наївний був... вона там ще більша . Погода просто як в казці - сонце і немає вітру, ще б трошки мороз більший - було б взагалі клас.
8-ка:

ззаді на фоні здається "курсанти" "ектів-спорту":

Десь в 11:00 почав знову відчувати праве коліно (була розтягнута внутрішня звязка на початку сезону) хоча ні падінь ні небезпечних перевантажень не було за ці дні, при чому біль почала зявлятись не в районі внутрішньої звязки а ззаді , під коліном. В 14:00 зрозумів що кататись сьогодні вже не зможу (коліно почало вже просто боліти) тай на схилах почала утворюватись каша, поїхали в готель...
19.02.2010 7:00 - зрозумів що останній день каталки пропав праве коліно сказало зранку що воно ні під яким соусом працювати не буде і буде собі боліти... Зібрались і вирушили на Франківськ, товариша відвіз в аеропорт а сам на Львів.
  Share with Facebook
Старий 21.02.2010, 10:15   #559 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Цитата:
Коментар від Эмми =) Переглянути коментар
Если бугры на красных трассах это одно, но когда бугры и лед на синих трассах...
Эмми, это значит то, что новички на синих трассах уже освоились и без всякой спецтехники формируют более трудные, могульные склоны под свой возросший уровень, чтобы не остановиться в своем развитии!
Прости, не сдержался, сиронизировал

Цитата:
Коментар від Эмми =) Переглянути коментар
, и когда едешь и видишь, что перед тобой падают в кучу от 5-ти до 10-ти человек сразу, то как-то стремно...
Согласен, стремно, но вполне возможно тому другая причина! Ты же сама в курсе, как молниеносно порою ослепляет женская красота!:wink:
  Share with Facebook
Старий 21.02.2010, 11:09   #560 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар

почему я уехал....
Потому как должна ж быть в мире справедливость

Не одному же мне
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2010 Sheridan Красия 562 31.05.2010 20:06
Буковель скипассы 2010 dudunyk Буковель 180 04.03.2010 18:27

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)