Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Небуковельский инструктор
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 16.01.2014, 10:55   #291 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
думаю що так само як і з лижними
є , але мало
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2014, 11:21   #292 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
е знаю чому їх нема в відео, можливо ресисер відео мав своє бачення і творив свій посил до глядачів. ))
режиссер и 99% обывателей, даже хорошо катающихся, не знают (не видят) как правильно надо ехать.
а мы, 1%, знаем и видим.. и поэтому критикуем
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2014, 16:43   #293 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Didyk Y
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Blizard fr20 2002
Да ладно вам зубоскалить
Карма у нас такая на Украине. Ведь никто же, ни в каком виде деятельности не ставит сверхзадач. Буковелю не нужны "суперинструкторы". Главное деньгу зашибать.
Как не крути, а букшкола у нас самая совершенная система.
Я правда в эту систему не хочу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2014, 21:36   #294 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
просто любусь як він ріже дуги
Так, цей зелено-канареєчний шолом дуже примітний
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2014, 01:57   #295 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від narayan Переглянути коментар
але ви дійсно вважаєте що того рівня катання який є на даному відео не достатньо для того щоб задовільнити потребу 90% клієнтів школи - за дві години груповго навчання навчитись їхати?
Однозначно не достаточно. Если нет правильной демонстрации, нет правильного обучения. Тем более в группе.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен narayan + wwa
Старий 18.01.2014, 03:46   #296 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Stanislavus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков/Düsseldorf/Paris
Прочитал тему и охренел, я был в Австрии (Хохфихт, Циллерталь), Германии (Гармишь, Арбер), Андорре, Италии (К. де Ампеца) - ни где такого нет.
Учи где хочешь и кого хочешь, сам я по-прежнему чайник, мне и в голову не приходило никого учить!

2 часа инструктора стоят от 65 до 115 Евро.

Чтобы кого-то с трассы выкинули, ну это вообще нонсенс.

У меня была инструктором один раз девушка 19 лет, член сборной Чехии, круче всех каталась, но именно учитель из нее не очень был, тут способности нужны.

Интсрукторы на видео, как-то робко ездят, навыка не видно, будто они лет 5 кататются и не регулярно. /Мнение лома, кот видел много разных инст-в/

Хочу немного экстрима, поеду в марте в Буковель. Может потом статью тисну в своем журнале про них
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2014, 10:46   #297 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від Stanislavus Переглянути коментар
будто они лет 5 кататются и не регулярно
Вы себе даже не представляете, какой комплимент им сделали ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2014, 15:49   #298 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
статью тисну в своем журнале про них
И шо за издание?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2014, 23:29   #299 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
narayan, а можете обосновать несогласие?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa
Старий 20.01.2014, 13:26   #300 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ, Івано-Франківськ

Снаряга: Head iSupershape Magnum 177, 2011
Я вважаю що того "рівня" який показали інструктори на відео їм достатньо для того щоб дати те що потрібно більшості їхніх клієнтів, як я вже й писав вище - за дві години груповго заняття навчитись стояти на лижах/їхати плугом. Ні про який різаний поворот тут не йдеться, хоча і для його основ в ібльшості мало б вистачити рівня демонстрації. Також зробіть поблажку на те що на відео вони їдуть по трасі "слалом/гіганту", дехто мабуть вперше , а це зовсім не те що вільне катання...
Мабуть, у всіх буковельських інструкторів достатньо рівня для демонстрації передньої стійки ( по такій методиці настільки я знаю там відбувається навчання ), плугу, тормозу бракажем, та повороту з плугу, за одне, перше заняття, а особливо групове, більше не засвоїш. Звичайно в техніці катання інструкторів ви знайдете багато помилок, і звичайно в новачка після першого заняття також буде не все ідеально, але в більшості випадків він отримає те що й хотів.
Демонстрація правильної техніки різаного повороту, я переконаний, нічого не дасть людині яка ще не вміє стояти на лижах. Хіба що показати планку до якої потрібно рухатись, проте в перший день клієнт всеодно нічого з цього не запамятає, занадто багато вражень. Це що стосується занять з початківцями, які скоріш за все складають більше половини від всіх клієнтів.
Високий рівень демонстрації потрібен в першу чергу на заняттях в спортивних групах та по підвищенню майстерності, проте це не основний клієнт школи, і для таких занять є окремі інструктори які володіють необхідною технікою.
Не хочу продовжувати вести дискусію в якості "адвоката", на мою думку, буковельська школа, це свого роду конвеєр по штампуванню новачків, до підготовленого кієнта вони ще не є готові, свідченням цього є те що вони дозволяють тренувати на своїх схилах кільком загальновідомим школам, які й орієнтуються в першу чергу на лижників рівнем середнього і вище. Мабуть з часом вони також організують правильну роботу й в цьому напрямку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные школы Мира Skirental Украинские горнолыжные школы 14 29.12.2014 21:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02193910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95064309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)