Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Небуковельский инструктор
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.12.2010, 20:24   #201 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
Цитата:
Коментар від Osja Переглянути коментар
Скорзонера, действительно, не эксплуатирует курорт...Она сдает его в аренду, а эксплуатирует его ООО "Парктур" (национальные особенности движения денежных потоков), все вопросы нужно слать туда.
я не полінюсь, напишу і туди
на буці катаюсь не часто, але цікаво дізнатись.


Цитата:
Коментар від Инструктор Переглянути коментар
А не проще отправить все претензии к группе компаний Приват. Кто владелец этих компаний, сами знаете. И все претензии разрешатся.
Цитата:
Коментар від Инструктор Переглянути коментар
Это не шутка. Он папа. Как он решит, так и будет.
в більшості установчих документів українських компаній вказано "Засновник не відповідає за зобов'язаннями підприємства" чи "відповідає лише в межах його частки" або щось на зразок цього. Крім того, там скоріш за все не на Приват оформлено, а на якісь кіпрські офшорки.
А подіватись на джентльменскі жести і високі корпоративні стандарти?
Судячи з відповіді Скорзонери не варто .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2010, 20:34   #202 (посилання)
vvv
Дядя Вова
 
Аватар для vvv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Драгобрат
Цитата:
Коментар від Инструктор:
Я и сам не понимаю. Лично мне они конкуренции не представляют, и у меня работу не забирают.
ты, как инструктор, получаешь только свой процент от суммы, которую платит клиент. еще какой-то процент остается в самой школе. остаток уходит на кассу буковеля.
того же хотят от небуковельских инструкторов - все они должны заплатить буковелю 40% мзды.
и не в конкуренции дело, просто найден еще один канал поступления бабла.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2010, 22:28   #203 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
А шо значит должны? Что кто-то "серым"предлагал легализироваться заплативши 40%?
То есть я иду куда-то и говорю -мужики, я тут народу вам привез, немного позанимаюсь, потом вам занесу, или лучше сразу билетик на занятия, как на подъемник купить? И постоянным инструкторам -скидки.
А что, нормально вполне
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) cap, Vols
Старий 04.12.2010, 04:17   #204 (посилання)
vvv
Дядя Вова
 
Аватар для vvv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Драгобрат
A long time ago, in a galaxy far, far away...
классики написали про папу и всех-всех-всех:
Цитата:
Я есмь пастырь добрый; и знаю Моих, и Мои знают Меня.
Как Отец знает Меня, так и Я знаю Отца; и жизнь Мою полагаю за овец.
Есть у Меня и другие овцы, которые не сего двора, и тех надлежит Мне привести: и они услышат голос Мой, и будет одно стадо и один Пастырь. (Ин.10:14-16 )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.12.2010, 20:26   #205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
взагалі я не зовсім розумію політики пап буковелю
"піпл хаває, бабло тече" (тм) а тому картопляним "папам" нас*ати на все. і не важливо, буковельські вони, кримські чи з будь-якого іншого куточку совка :-, "забрати все, не вклавши нічого!" ось їх девіз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2010, 10:48   #206 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Как раз в Буковель вложили нормально-нам грех жаловаться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2010, 23:15   #207 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Wilson Payne,
Ви взагалі умудрилися процитувати мій пост таким чином, що дещо спотворився сенс мого висловлюванняю...

я мав на увазі політику "пап" в частині ставлення до "сірих" та інших "не акредитованих" інструкторів, а не взагалі їх політику...

Востаннє редагував Ihor: 06.12.2010 о 08:59.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Исправь ошибки KIra
Старий 06.12.2010, 08:48   #208 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
та навряд чи такий папистий папа опускається до таких ньюансів.
Хоча світ парадоксів повний...

Додано через 4 хвилини

взагалі я не зовсім розумію політики пап буковелю до сторонніх інструкторів... адже вони виховують потенційних клієнтів... я би на місці пап може б навіть розглядав можливість періодичних акцій по безоплатному навчанні. Звісно, то на зарплаті штатних інструкторів це не повино відображатися, вона повина бути високою :-). Просто не розглядати інститут інструкторства як засіб получити бабло тут і вже. то мало би ббути як інвестиція в майбутнє... в майбутню клієнтуру...

Думаю що Ви просто не знаєте політики Буковелю. Розуміння тут ні до чого. Люди вклали яксіь 300 млн $ і мають повне право на свої правила. А Вам вже вирішувати чи погоджуватись з нимим чи ні . Це можна обговорювати довго але це ніяким образом на відобразиться на з\п інструкторів. У них нема ніякої ставки, всю з\п вони заробляють собі самі. Витакож маєте право навчати і мати від цього фінансову винагороду. Пройдіть курси інструкторів , запишіться до школи і навчайте собі на здоровя.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2010, 09:09   #209 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
jurabike,
раді бога, я ж не нав'язую комусь своє "розуміння", тим більше тим, які вклали "якихось 300 лимонів". і тим більше не замахуюся на їх право вести бізнес в контексті їх розуміння суті того бізнесу... я лише висловив своє навіть не ставлення до невеличкого штришку в процесі ведення того бізнесу, а просто факт деякої неоптимальності того штришка виключно з точки мого імхо... причому висловив в такому собі агностичному стилі..

а Ви на мене, геть чисто я тут закликаю до "скомуніздіть и распределить по потребностям "
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2010, 09:46   #210 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Я не ПРОТИ Вас та це питання піднімалось вже багато разів. Особливо, минулого року коли блоканули спіпасс Скайклубу. Ми тоді всі разом відстоювали його та своє право на вільне катання.

Тоді Буковель дав зрозуміти :
- що на Букі навчають ЛИШЕ ті , хто має акредитацію(тобто платиь відсотки Буковелю) та посвідчення інструктора (тобто освіту).
- нові 2-3 клієнти , а чи навіть сотня(!) , при 15 000 які там катають щодня нікого не цікавлять.
- завжди повинен бути крайній . Якщо Ви травмуєтесь при неправильному навчанні "сірий" зразу вальне кущами . Несірий же буде крайнім.
- і останнє. Думаю що всі постійні клієнти відчули що Бука минулого року вийшла на свою максимальну потужність. Траси були загружені не дивлячиьсь ні на березень, ні на будні . ні на які інші фактори. Якщо раніше я знав , шо понеділок - вільний день ,а в неділю аншлаг, то минулого року це правило вже ен працювало.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Горнолыжные школы Мира Skirental Украинские горнолыжные школы 14 29.12.2014 21:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)