Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель розширюватиметься або Буковель2
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.03.2010, 21:31   #1
Jolie
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Буковель розширюватиметься або Буковель2

І це вже не чутки, а факт.

Першою ластівкою цього підтвердження стало звільнено директора заповідника "Горгани", який пропрацював на посаді понад десять років - BBC Ukrainian - Українська - Ціна дороги карпатського заповідника .

Офіційною причиною для звільнення стало невиконання доручення заступника міністра. Втім природозахисники реальною причиною звільнення вважають прокладення дороги у заповіднику.

Прошу всіх ознайомитися із цією статтею і розглянути карту, на якій окреслено площі майбутнього Буковеля-2 - з огляду на схему, те що ми маємо, Буковель-2 буде в 3 рази більшим за теперішній Буковель.



Я так розумію, що Буковель-2 планується розбудовувати від Братківської до Чорної Кливи - вся ця глушина під Добошанкою піде під окультурювання.

Зрозуміло, що туризм з огляду на багатство рекреаційних туристичних ресурсів Українських Карпат треба розвивати, а місцевим людям роботу нормально оплачувану - але ж серце болить за цією прекрасною глушиною, за цією природою...

А ви як вважаєте - можна через заповідник дорогу прорубувати чи ні? А, може, варто прокласти вузькоколійку, як це давно робиться в Європі, зокрема, в Швейцарії? Тоді це і екологічніше буде, і машин не треба туди навозити, чи не так?

P.S. Я мрійниця, я знаю .
  Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 02:17   #11 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
Цитата:
Коментар від badi.stryj Переглянути коментар
Я нікого не натягую на політичну дискусію, просто висловив свою думку.
2Ненависть: Мені не важко повторити, якщо ти не читаєш повністю всі пости.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 02:17   #12 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
Ненависть
Вибачайте
Але видно шо в гори не ходите)
там дикі місця, нашо там та дорога,
флора та фауна може постраждати
В Горганах за сприянням Польско-Української фундації маркували маршрути-є там такі місця ,що вони відмовилися прорубувати стежки, що б залишити всю ту дику невинність яка є у Горганах
Моя Вам порада поїдьте в горгани)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 02:30   #13 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
Правильний ти хлопець. На жаль, +-си обмежені.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 09:45   #14 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для ньюскулл
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ив.Франковск

Снаряга: прокатные :)
Повністю згідний з Celentano.Дорога-це купи сміття на узбіччі,річки завалені пластиком,каналізаційний смрад....Дорога ті місця ніяк не скрасить.А нарахунок буковеля-2 я у шоці....Весь хребет Чорної полонини будєт частной территорией?Той хто це дозволить -ворог народу!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 10:22   #15 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Osja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від ньюскулл Переглянути коментар
Той хто це дозволить -ворог народу!
Согласен, лучше пусть, как и раньше, закрывают глаза на варварскую рубку леса... Да эти курорты и сотой доли вреда не нанесут, который эта тотальная бесконтрольная вырубка лесов нанесла... А ее, заметьте, вели не гипотетические олигархи, а вполне реальные местные жители... Так что, ребятушки, хуже уже не будет...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 10:44   #16 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від badi.stryj Переглянути коментар
Прихід до влади нових людей завжди тягне за собою звільнення. Наша нова влада є проросійською, а Росії наплювати на нашу екологію. А те, що в Буковелі панують російські гроші, ні для кого не є секретом. На мою думку, тут все ясно.

діло не в виборах. Ще чотири роки назад я краєм ока бачив генплан Буки,існуюча частина була вільна для огляду а великий участок карти був закритий шторкою. Ще тоді це навело на думку що Бука не обмежиться десятком трас\підйомників. Ну й дітям, певно. зрозуміло що мільйонні інвестиційні проекти це діло не одного сезону чи року. Розмови про підйомники до Яремчі тривають також не один рік.
все може бути, в олігархів гроші є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Keks, wwa
Старий 21.03.2010, 11:01   #17 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для olavin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: Rossignol Scratch Stz
У будівництві дороги не бачу нічого поганого. Власники Буковеля зовсім не дурні, і не стануть будувати таку довгу дорогу "з нуля". Глянувши на туристичну карту "Центральні Горгани", я побачив що майбутня дорога в Буковель там вже давно позначена, тобто вона є, або колись була, але на даний момент не проїзна для звичайних автомобілів.
Якщо Буковель облаштує цю дорогу, покладе там асфальт - буде тільки користь для регіону.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 12:07   #18 (посилання)
Берёзкин. Грубиян :)
 
Аватар для Ненависть
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва

Снаряга: Atomic Bent Chetler 185 (14/15) + STH2 WTR16
2badi.stryj я полностью читаю посты. И специально перечитал еще раз ваши, так ни чего кроме политической желчи там нет.

2Celentano
Да я не хожу в горы. У меня другие интересы. Но я верю, что там красивые места и прочее, только есть маленькое но, которое заключается в рабочих местах, налогах, инвестициях и т.д. которое в целом ведет к развитию туризма. У нас лишком богато люди живут и этого им не надо?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 12:24   #19 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Viktr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Fischer S200
Карпаты, Украина - наш общий дом. А в доме полагается регулярно делать уборку, ремонт, покупать новую мебель - чтобы не отстать от жизни. Кстати, у китайцев есть древняя поговорка "отрыжка - не причина для того, чтобы не кушать".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 12:42   #20 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Olddog
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Speedwave-12, 2009
Цитата:
Коментар від Osja Переглянути коментар
Согласен, лучше пусть, как и раньше, закрывают глаза на варварскую рубку леса... Да эти курорты и сотой доли вреда не нанесут...
100% согласен - ГЛ курорты самый экологически чистый вид бизнеса по сравнению с дерево- нефте- камне- и других перерабатывающих предприятий...

Цитата:
Коментар від Osja Переглянути коментар
А ее, заметьте, вели не гипотетические олигархи, а вполне реальные местные жители... Так что, ребятушки, хуже уже не будет...
А вот тут позвольте не согласиться
Нужды местных жителей в древесине ограничиваются заготовкой дров - каждый год, и строительством домов - раз, ну пусть, в 50 лет! Хотя я видел в Верховинском районе срубы по 200! лет. А вот в массовых рубках в Закарпатье, виноваты как раз совершенно конкретные олигархи и мы все знаем их в лицо и по имени. Местных жителей нанимали там как дешевую рабсилу, платили копейки...
Люди веками жили в этих горах и не нанесли лесам такого урона, который был нанесен в 90-х годах. Как раз в те смутные времена мне довелось часто снимать по этой теме. Так мало того, что нас пару раз просто грозились закопать, еще и в эфир сюжеты потом не ставили...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)