Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель розширюватиметься або Буковель2
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.03.2010, 21:31   #1
Jolie
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Буковель розширюватиметься або Буковель2

І це вже не чутки, а факт.

Першою ластівкою цього підтвердження стало звільнено директора заповідника "Горгани", який пропрацював на посаді понад десять років - BBC Ukrainian - Українська - Ціна дороги карпатського заповідника .

Офіційною причиною для звільнення стало невиконання доручення заступника міністра. Втім природозахисники реальною причиною звільнення вважають прокладення дороги у заповіднику.

Прошу всіх ознайомитися із цією статтею і розглянути карту, на якій окреслено площі майбутнього Буковеля-2 - з огляду на схему, те що ми маємо, Буковель-2 буде в 3 рази більшим за теперішній Буковель.



Я так розумію, що Буковель-2 планується розбудовувати від Братківської до Чорної Кливи - вся ця глушина під Добошанкою піде під окультурювання.

Зрозуміло, що туризм з огляду на багатство рекреаційних туристичних ресурсів Українських Карпат треба розвивати, а місцевим людям роботу нормально оплачувану - але ж серце болить за цією прекрасною глушиною, за цією природою...

А ви як вважаєте - можна через заповідник дорогу прорубувати чи ні? А, може, варто прокласти вузькоколійку, як це давно робиться в Європі, зокрема, в Швейцарії? Тоді це і екологічніше буде, і машин не треба туди навозити, чи не так?

P.S. Я мрійниця, я знаю .
  Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 23:08   #51 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Celentano Переглянути коментар
SMR: зашореность) конкретно кого?
а про це з'ясовуй в ПП.

соррі за оффтоп
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 23:19   #52 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Буковель-2 річ мабуть хороша, дорога через заповідник під самою Добушанкою - зло
Ви би бачили яка там природа... була.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 23:22   #53 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від nep4uk Переглянути коментар
........ була.
Ти сам дав відповідь на своє ствердження.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Neon, wwa
Старий 21.03.2010, 23:39   #54 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
nep4uk: Нашо нам Природа- Заповідник - нам дорогу треба)
а потім природи не буде- і всі будуть казати які погані шо природу знищили)
Короче мені в Грінпіс нада.
Пішов записуватися) а то ше забанять) Ніхто не підтримує)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2010, 23:52   #55 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Celentano Переглянути коментар
........ Ніхто не підтримує)
Я тебе підтримую.
Природу треба берегти. Ми не отримали її у спадок від наших батьків, ми позичили її у наших нащадків.
Але за збереження її боротись треба не тут.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 00:14   #56 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Celentano
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lvov

Снаряга: volkl gotama 2011
Albertowych: Дякую Вам)
Я ж тут і не борюсь ,я висловлюю свою думку,(але другі...навязують свою-не всі але є такі)
я ж сказав іду записуватися в Грінпіс)
хоть це і так нічого не дасть)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 00:19   #57 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Йде дід з онуком, і бачить двоє мужиків сперечаються.
Розсудіть нас - каже один з них.
Дід вислухав першого і каже - Ви праві.
Послухайте мене - каже другий.
І Ви праві - каже дід вислухавши і його.
Онук знизу дьоргає діда за рукав і каже - Діду, ну так же ж не буває, вони спречаються, і обидва праві . НЕБУВАВЄ!
І ти прав - відповідає дід.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 02:37   #58 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
А ви як вважаєте - можна через заповідник дорогу прорубувати чи ні? А, може, варто прокласти вузькоколійку, як це давно робиться в Європі, зокрема, в Швейцарії? Тоді це і екологічніше буде, і машин не треба туди навозити, чи не так?[/QUOTE]

Дело не в дороге, дело в том как люди относятся к природе! Я часто езжу в горы, как минимум 4 разных НАЦИОНАЛЬНЫХ парка Jasper, Banff, Yoho, Kootenay, и через 2 из них (если я не ошибаюсь проходит Canada trans HihgWay) И это не мешает природе, зверям и вообще окружающей среде. Ездя по этой дороге можно увидеть гризли, чёрного медведя, а про всяких оленей, коз, лосей, бизонов я вообще молчу. Пока жители Украины и ее государство не начнут относится нормально к СВОЕЙ природе Карпаты будут умирать, с дорогами или без них. Вот вам видео , это дорога между Jasper и Banf
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 08:49   #59 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для brollic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: elan magfire 78
Цитата:
Коментар від Celentano Переглянути коментар
Пішов записуватися) а то ше забанять) Ніхто не підтримує)
Не совсем так. позиция понятна. И про это необходимо говорить.

и прав Альбертович что не здесь нужно бороться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 10:35   #60 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Лично я с сожалением наблюдаю за тем, что действительно дикие и нетронутые красивейшие места отдаляются от нас. Куда ни сунешься - всюду следы машин и мусор! Чтоб попасть в тихое место в лесу надо валить на 50 км дальше чем пять лет назад! Выросло количество машин и соответственно все эти люди куда-то ездят Я прекрасно понимаю любителей дикой природы (ибо сам такой), я против варварских подходов в строительстве и освоении дикой природы!!! У нас КУЧА горнолыжных комплексов и почему их нельзя развивать? Почему нужно лезть в глушь и там строить? К сожалению бабло правит миром! А у нас баблом ворочают ОЖИРЕВШИЕ чинуши с тупыми рылами! А им подчиняются все остальные, которые за пару штук подпишут хоть шо! Этот проект - для ленивых и жирных бизнесменов, которые поднимутся на подъемнике и скажут, что были в "глуши"..... Швейцарии у нас никогда не будет - менталитет не тот! Каждый за свой карман волнуется! Любой депутатик мечтает построить себе дачу в заповеднике и поставить вооруженную охрану! Он о природе не беспокоится... это точно!
Стоить надо, но с умом и уважением к своей стране! Еще один факт - на этом строительстве поднимется каждый кто сможет что-то украсть а воровать будут все у кого будет возможность! Начиная с министров и по всей длине цепочки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)