Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Буковель (https://extreme.com.ua/forum/36-bukovel/)
-   -   Буковель проживание 2011 (https://extreme.com.ua/forum/bukovel/7594-bukovel-prozhivanie-2011-a.html)

Volchica 30.08.2010 12:44

2serg_komp! а цены смешные - это какие?

Osja 30.08.2010 14:19

Цитата:

Коментар від Volchica (Коментар 83269)
2serg_komp! а цены смешные - это какие?

На Гугле забанили? :)

Котедж У Фанька

Volchica 30.08.2010 14:29

Да нет..хуже :) Предложение их понравилось, особенно для зимнего отдыха :)
Спорт, розваги

Збирання дикорослих ягід та грибів без провідника - безкоштовно .

Катання на конях - платно .

narayan 30.08.2010 14:55

Був на Буковелі 22-24 серпня, проживав у готелі "Червона рута", знаходиться вище каскадної парковки, метрів 700 від магазину "У Миколи", дорога рівна новий асфальт. В цілому враження приємні. Номер в "європейському" стилі: підлога коврове покриття, якісні деревяні євро вікна, ортопедичні матраси, якісна білизна, стіни - красиві шпалери, меблі - з масиву деревини, не зруб, без шкур, оленів і т.п. , а то якщо чесно такий дизайн вже дещо надоїів. Одразу помітно, що при комплектуванні номерів економія коштів не стояла на першому місці. Номер двох-містний стандарт коштував 150 грн. за добу, в номері LCD 26" , чайник, акуратний санвузол, двохспальне ліжко, балкон, маленький коридорчик з шафою. Доречі готель підключений до центрального водопроводу, що також є немало важливо. Адміністратор лояльний. Що цікаво на момент нашого перебування готель був практично порожнім.
З мінусів: потрібно трохи пройти вгору від центру щоб попасти в готель, мало нормальних каналів по тв, відсутній хочаб невеличкий столик за яким можна було б пожувати ранковий бутерброд :) та не помішало б крісло, а то й два на балконі.
В цілому мені сподобалось, віддаленість від центру для мене стала навіть плюсом, так як там менше метушні, та буд. техніки. Хотілося б приїхати ще й взимку, проти відчуваю що ціна буде не підйомною, хіба що Буковель встигне добудувати свій грандіозний готель Зірка Буковелю, і задемпінгує всіх ціною :mosking: хоча мабуть і перше і друге нереально.

Little 01.09.2010 10:48

Цитата:

Коментар від WarGo (Коментар 80529)
чем дальше от буковеля тем цивильней и комфортней

и похоже на нормальную гостиницу без самопала.

в любом случае сейчас наверное никто кроме самих буковельцев не знает цен - не умеют они прогнозировать.

ДА! вспомнил - взять в самом буковели коттедж люкс на человек 8-9, это комфортно и неожиданно бюджетно

А действительно, можно поподробнее?? О каких конкретно коттеджах идет речь? И сколько это стоило в прошлом сезоне?

SMR 07.09.2010 00:23

1. Отель "Ясенец". Если, кто был, поделитесь впечатлениями.

2. Кто отдыхал в отеле "SkilandHouse", поделитесь инфой.

OneWay 07.09.2010 11:10

Цитата:

Коментар від SMR (Коментар 84050)
2. Кто отдыхал в отеле "SkilandHouse", поделитесь инфой.


2. SkilandHouse був пару раз, той варіант коли сервіс=ціні, та власник добре дбає про свій готель , та про обстановку для відпочиваючих.:good: , якщо цікавить щось конкретніше можу в ПМ розказати.:friends:

WarGo 07.09.2010 11:33

Цитата:

Коментар від serg_komp (Коментар 83268)
В котедже есть все( кроме плиты ), дом из смереки и хозяева не разрешают готовить , что бы не портить запах хвои ( ..и это правильно ) !!! Трансфер есть, прокат есть,...ну и что ??? удачного отдыха .

Там кстати, туалет на улице.

Чтоб не портить запах хвои

Добавлено через 2 минуты

Цитата:

Коментар від OneWay (Коментар 84078)
2. SkilandHouse був пару раз, той варіант коли сервіс=ціні, та власник добре дбає про свій готель , та про обстановку для відпочиваючих.:good: , якщо цікавить щось конкретніше можу в ПМ розказати.:friends:

а чого в пм?

отель хороший, на три звездочки
размещение ОЧЕНЬ хорошее, возле подъемника
но цены для меня например высоковатые.

OneWay 07.09.2010 13:27

Цитата:

Коментар від WarGo (Коментар 84079)
а чого в пм?

ну я в часі обмежений :(

SMR 07.09.2010 13:48

По "SkilandHouse" нигде не могу найти цены на проживание. Мне, хотябы, по сезону зима 2009-2010, а там я сориентируюсь.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:06.