Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 28.03.2011, 17:18   #881 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Albertowych , а хто такий СкіКлаб?
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 17:19   #882 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
а хто такий СкіКлаб?
Чувак один. Ты его не знаешь. Катает классно
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 17:24   #883 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Забил его в гугле...чегой-то нерусское вылазит
  Share with Facebook
Старий 28.03.2011, 17:53   #884 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Забил его в гугле...чегой-то нерусское вылазит
та забий на нього, просто класний пацан, вірний своїм Атомікам, вірний своїй улюбленій 17-тій трасі, дивитись на якого, особисто мені приємно, але тільки не на вєшках :wink:.
  Share with Facebook
:) cap
Старий 29.03.2011, 12:25   #885 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для torgashh
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: досочка Элан Вертиго
прошедшие выходные на Буке...
Первый приятный момент: скипасы таки действительно 50 грв дневной и 20 грв на 2 часа (очень актуально для катающихся водителей, которым еще ехать всю ночь ).
Делая первые спуски никак не мог понять где я Буковель ли это? вокруг тишина, птички поют, на подъемнике только я с товарищем, сзади и спереди - пустые кресла. Вобщем одним словом - весна! Трассы в субботу часов до 11-12 работали практически все. Даж 22-ую успели катнуть до того как ее закрыли (снега на ней еще валом, видать переживают за новичков , которые к тяжелому снегу не привычны). Ближе к обеду пошел дождь. Сильнее..Сильнее..После двух надоело мокнуть сверху ( да и на маске дворников нет ) и я закончил каталку. А где-то через час начало светить солнышко...Вот такая вот она онтересная и непредсказуемая - весенняя каталка.А снега на Буке до заявленных ими дат закрытия хватит при любых погодных условиях, эт точно. Трошечки видео.
  Share with Facebook
Старий 29.03.2011, 18:35   #886 (посилання)
Новичок
 
Аватар для TBoych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від orb1on Переглянути коментар
... крепление на борде отпало, розкрутились винтики, в итоге пришлось спускаться пешком да еще и 1 винтик потерял, так что люди, не повторяйте моих ошибок и проверяйте снарягу до катания
P.S. может у кого во Львове есть лишний винтик который связывает доску с крепами? пишите в ЛС, буду признателен...
в "малого" похожа ситуація сталась з кріпленням сноуборда - виручили хлопці з підйомника. Знайшли шуруп, прикріпили кріплення, замість втрати дня катання - обійшлось півгодинною затримкою.
  Share with Facebook
:) orb1on
Старий 29.03.2011, 22:22   #887 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
та забий на нього, просто класний пацан, вірний своїм Атомікам, вірний своїй улюбленій 17-тій трасі, дивитись на якого, особисто мені приємно, але тільки не на вєшках
у тя точно проблем с языками.. не то что скай и ски, а место фишер атомик читаешь

  Share with Facebook
Старий 30.03.2011, 19:49   #888 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
"Оксамитовий сезон"
  Share with Facebook
Старий 03.04.2011, 17:45   #889 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
1 квітня в мене не задалось, з самого ранку розсипався підшипник ступиці в МТВбусі і я завис в Делятині на весь день. ТО є ніби не велика проблема. Хлопці в Франківську бігом купили новий і відправили бусіком. Та коли зняли ступицю , то виявилось що старий підшипник під час їзди "насухо" просто приварився і вибити його не можна абсолютно нічим. Виявилось що треба нову ступицю. Я знову напрягаю хлопців щоб зняли ступицю з мого старого буса але час то йде.Ну з горем пополам відремонтували буса і я поїхав на Буку.
Оксамитовий сезон рулить, жили в шалє суперірор. Відчули себе "білими людьми." Великий камінний зал, три спальні, сауна з басейном. Все красиво і комфортно. Вечором вжарили 4 кг шашлика, привітали ОлюР з ДН, поцьомали то се, посиділи в камінному залі.Вертались до шалє моїм бусом , при наявності восьми сидінь сіло туди влізло 17 форумчан. По тверезому це ніхто не зміг повторити.
В суботу зранку встали і бігом на лижі, скіпаси по 20 грн прикольні, по ціні одного пива. Зайшди в Бугіль перекусити, я заплатив за обід 20 грн.ШОК! Не вірилось в такі ціни... На 14.00 СПАцентр 4 сезони, і було нас 25 людей. І Олавін всіх фотографував. І всі потім фотографували Олавіна . Я отримав ну просто массу задоволення від саун та джакузі, на закінчення ще сходив на класичний массаж- МЕГАкайф. В 17.00 покинули спа ,а вже в 18.00 ми були готові жарити чергову порцію мяса та картоплі з салом на кемпінгу. Пожарили , по піісіть і пішли в РЦ Бука. Ламаючи всі стереотипи що "настаящіє мужчини нє тацуют" ми відірвались на всі 100. Наша компанія була зе бест. Десь в час ночі завітали на боулінг, хто виграв далі не памятаю Я чомусь кидав самі страйки
Сьогодні зранку проснулись о 9.00. Надя нагодувала нас вівсянкою і ми далі побігли на лижі. Нічний мороз пригладив траси і каталка з погодою були казкові. Таке враження що сьогодні катали лише франківчани , увесь час когось зустрічав , вітався, ... всі свої...
Пожарити Горин шашлик не вдалость, бо дрова були протипожежні і добре вимочені , а київський потяг казав шо чекати не буде. То ми частиною забігли в Грибову хату на борщ в хлібі і варенички , а частина залишиласть на кемпінгу дожимати запаси.
В результаті Джорасік та інші кияни погружені в потяг, я попиваю живе жигулівське і знову хочу на лижки.
Уїкенд у мене таки вдався, давно не тусив такій веселій та приємній компаніі.
  Share with Facebook
Старий 04.04.2011, 10:20   #890 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Bola
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan MF 78 160 / Extrem Patriot 170 (08) / Salomon R2 122 180 (12-13) / Canyon AM
Дуже тепло та душевно, Юра. ) Сподобалось - неначе навіть побував десь там з вами неподалік ))
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today01998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104574485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)