Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.04.2011, 19:39   #911 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від evgenij Переглянути коментар
Большая смертность горнолыжных спусков в Буковеле.
........
Так и в нашей ситуации......

При разговоре с работниками морга, ........

.... владельцы горнолыжного курорта ..........
Наш тяжёлый опыт заставляет нас не умалчивать об этом............6 случаев смертности на одном и том же склоне. .......... потерявший своего друга на горнолыжном курорте Буковеля в 2010 году.
Цитата:
Коментар від evgenij Переглянути коментар
.......

а с германии многие ездиют туда отдыхать.*
На ділянці від вулиці Липинського до вулиці Глинянський Тракт, загинуло 12 людей.
В мене Кохана зламала ногу на трасі 5Ф.
В Києві пошкодили руку голій кубіті в центрі міста.
Будемо складати комісію?

Гірсько Лижний спорт є травматичним апріорі, кожен хто виходить на схил, на демонстрацію, сідає за кермо автомобіля - знає (повинен знати), що на нього чекає небезпека. На схилі не втримаєтся і вилетить в ялинки, на демонстрації покопають мєнти, на зустрічну полосу може виїхати авьто з водієм в якого стався інфаркт.
Не кіпішуйте Євген. Смерть це горе, якщо смерть сталася з .....
Вибачте я не хочу білше говорити на цю тему.

ПС Рижик вже ходить без милиць, троха кульгає на зломану ногу, я дивуюсь героїзму цієї кубіти. В вересні знімають пластину (зайвий шуруп викрутили тиждень тому) і в грудні буде катати
ППСС Зараз на городі відпрацьовує переню стойку при посадці всякої городини, а я відпрацьовую стримання коли на це споглядаю з тилу.
  Share with Facebook
Старий 21.04.2011, 19:51   #912 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vovkylaka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: лижі
Какой номер склона? Какие именно опасные участки? Ну и что именно случилось в случае с вашим другом? Халатность работников курорта или же медслужбы? Опишите, думаю будет познавательно и будет служить предостережением для всех катающихся. Сам полностью поддерживаю идею открытой статистики и конечно же хочеться чтобы администрация курорта принимала все меры безопасности необходимые для отдыха. Видимо самое главное это просто сорвать как можно больше бабла, а на травматизм и смертность наплевать. Общими силами действительно можна сделать многое, как в частности для себя так и для всех остальных.
P.S. Искренне вам сочуствую, примите мои соболезнования. Земля пухом.
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 00:04   #913 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для SkiMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: HEAD Chip Monster
Цілком згідний з Альбертовичем.
Буковель - ДУЖЕ ТРАВМАТИЧНИЙ КУРОРТ. Всі це знають, але з кожним роком кількість його відвідувачів росте - роблячи його ще травматичнішим.
Основні причини травматичності:
1.Надмірна кількість людей на схилах
2.Порушення правил поведінки на схилах
3.Недостатній рівень вправності лижників (бордерів).
Я не згідний з тим ,що Буковель нічого не робить для підвищення безпеки відпочиваючих. Як на рахунок обов"язкових шлемів для всіх з наступного сезону, а також запровадження лижного патруля. Якщо з п.№2 Буковель пробує боротись з допомогою лижного патруля, що стало добре видно наприкінці Оксамитового сезону, коли цей патруль розпустили , і на трасах знову з"явилась купа ломів, яких перед тим явно поменшало (в майбутньому надіюсь ефекту від цього буде більше) , а п.№3 десь частково вирішується з допомогою лижних шкіл і т.д., то як боротись з п.№1 - ще ніхто розумної відповіді не знайшов. Та і зрештою Буковель з цим боротись не буде, бо хто свідомо піде на зниження своїх прибутків.
Відносно статистики - я не проти такої, але кому вона допоможе? На дорогах є попереджувальні таблиці на кшталт "На даній ділянці дороги за останній рік загинуло в ДТП ..... чоловік" , або розбите авто на постаменті.
Якщо, наприклад, втановити на схилі таблицю "На даному схилі в цьому сезоні загинуло .... чоловік" - чи приведе це до зменшення людей на цьому схилі? - Переконаний,що ні.
З таким самим успіхом можна збирати статистику , скажімо , скільки з 10000 туристів пішло в гори і скільки з них не повернулось, або травмувалось.
Будь хто, стаючи на лижі, стрибаючи з парашутом, сідаючи в авто і.т.д повинен усвідомлювати сутупінь ризику свого заняття.
Крім того людей, які загинули на самому курорті думаю небагато. В основному смерть наступає в лікарні за межами курорту внаслідок травм отриманих під час перебування на курорті.Про це я якось спілкувався з рятувальником підіймаючись на витягу. А також про найтравматичніші траси - 5А, 14А та 7А. Але на ці траси я і без такої інформації стараюсь не потрапляти.
Трохи цинічно , але скажу словами Осі Бендера "Спасение утопающих - дело рук самих утопающих".Тобто подалі від великогоскупчення людей на трасах.
В січні-лютому катався в Пилипці і Подобовці. Я там ломів не бачив. Може вони мені на очі не попадались, а може вони просто не мають можливості розігнатись до неконтрольованої швидкості. Єдина біда - зі снігом туговато. Це не реклама ПЛДБ. Просто якщо курорт в певний проміжок часу є небезпечним і не приносить задоволення , а лише роздратування чергами і кількісттю людей на трасах - треба шукати на цей проміжок часу альтернативу.
Євген - прийми моє співчуття. На превеликий жаль таке може трапитись з будь-ким.

Востаннє редагував SkiMax: 22.04.2011 о 09:02.
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 06:54   #914 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для tudor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: Elan Vertigo
Проблема не в буковеле,проблема что он один и все его хотят)))И развивается он очень динамично.А "оксамитовий сезон "просто подарок.Не нравиться ,зачем ездить,что тут воду в ступе молоть,я раз в сезон там бываю и всегда нормально.Выбирая время и место правильно,всегда можно приколоться.
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 08:25   #915 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цілком згідний з Альбертовичем.
Но считаю, что у SkiMax перебор в одном моменте:
Цитата:
Коментар від SkiMax Переглянути коментар
Якщо втановити на схилі таблицю "На даному схилі в цьому сезоні загинуло .... чоловік" - чи перестануть по цьому схилу кататись? Ні.
З таким самим успіхом можна збирати статистику , скажімо , скільки з 10000 туристів пішло в гори і скільки з них не повернулось, або травмувалось.
Мы все на склон едем получать удовольствие, а такие вещи радости от катания не добавляют. Начинающих, особенно детей и женщин это вообще может отвернуть от склона.
Давайте объявлять по матюгальнику в очереди на подъемник: "Каждай 100-й из вас в ближайшие 3 дня получит травму!"
Я реально знаю людей, которые после похожей вещи так и не одели на себя горные лыжи.
Как знать, возможно это было им не надо, а вдруг они получили-бы самое большое увлечение в жизни?
Мне иногда доводится участвовать в патруле на Тростяне. Проезжая мимо места, где к примеру вчера сломала ногу молодая студентка, да, едешь внимательней, но меня душит тоска ...
Вы любите кататься по кладбищу? Я-нет.
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 08:39   #916 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vovkylaka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: лижі
Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Мы все на склон едем получать удовольствие, а такие вещи радости от катания не добавляют. Начинающих, особенно детей и женщин это вообще может отвернуть от склона.
Давайте объявлять по матюгальнику в очереди на подъемник: "Каждай 100-й из вас в ближайшие 3 дня получит травму!"
Я реально знаю людей, которые после похожей вещи так и не одели на себя горные лыжи.
Как знать, возможно это было им не надо, а вдруг они получили-бы самое большое увлечение в жизни?
Ну знаю що я не правий , але напишу все ж - в цьому плані я егоїст. Менше народу - більше розвороту (можете наставити мінусів скільки завгодно ... всеодно при своїй думці залишусь). А для тих хто вчиться: дітей, жінок існують окремі траси.

Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Проезжая мимо места, где к примеру вчера сломала ногу молодая студентка, да, едешь внимательней, но меня душит тоска ...
ЩТД - що і треба було довести виділив!!! Маю аналогію з машиною: Я водій паршивий, стажу мало, - бачу таку табличку стаю уважнішим.
Я не про суху статистику, а про те, що треба писати "травмовано ..., з них ... людини в нетверезому стані".
Пі...ц не люблю бухих на склоні, і не має різниці лом чи ґуру.
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 08:52   #917 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Вообще, тогда нужно не только смертные случаи собирать, а все травмы-столкновения на горе.

На Буке ВСЕ трассы опасны, вспомните, барышню без шлема с тяжелыми последствиями сбили на семерке-заповеднике чайников, где и уклона то нет.

Главные причины всем и так известны
1. Дикая перегруженность склонов.
2. Быдлячий менталитет наших соотечественников.
3. Отсутствие наказания за это быдлячество(блокировка скипасса-это просто смешно).
Лыжный патруль там ломами не занимается вообще-они серых инструкторов отлавливают.

Но альтернативы пока Буку все равно нет, и не предвидится -туды и поедем
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 09:12   #918 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для SkiMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: HEAD Chip Monster
Цитата:
Коментар від Pivoman Переглянути коментар
Но считаю, что у SkiMax перебор в одном моменте:
Я навпаки мав на увазі, що подібного роду таблиці навряд чи когось зупинять.
  Share with Facebook
Старий 22.04.2011, 16:02   #919 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
vovkylaka, Влад2010
Стесняюсь спросить, с чем именно вы не согласны?
Или со всем
  Share with Facebook
Бесполезный пост SMR + vovkylaka
Старий 22.04.2011, 16:10   #920 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Skyclub, так они тебе плюсы поставили. Значит согласны, не?
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104574485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)