Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.12.2010, 17:32   #211 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
якщо ставили не трубку, а апарат Ілізарова, то операція + медикаменти обійшлися би дешевше у Франківську (в усякому разі, у травматології на Мазепи). за останній сезон стільки друзів і знайомих через ту лікарню пройшли, що вже починаю орієнтуватись у розцінках
а хто підписував папери - друг? сума ніби й не є якась космічна, за кордоном люди без страховки "попадають" на кілька тисяч євро, а не гривень. сама технологія вибивання грошей шокувала, такий собі гоп-стоп в законі.
яремчанську лікарню і без цієї ситуації всі обізнані радять обминати десятою дорогою.
vorigg, другові швидкого одужання!
Дякую за побажання.Обовязково передам

Друг підписував.Але що можна вимагати з людини в 4.00 ранку після того як вона на той час вже 12 годин з поломаною ногою без сну,без їжі і води?!(не можна перед операцією).
Ще одне питання: наявність абонемента не включає в себе страхування?Чув що треба десь ще окремо страхуватись на Буковелі чи це гон?

І так - крик душі:
Невже мало заробляють на Буці на приїжджих?Невже мало тих тисяч гривень,які платять за одну сутку в готелі в сезон?Невже мало,що платять за півлітрову бонакву 8 грн, за чай з пакетика 7 грн?
Що тепер ще й заробляння повним ходом на травмах і здоровї відпочиваючих?!

2Jolie:
Своїй дружині мій колєга сказав,що докінця січня поправиться, ну щоб вона взагалі в шоці небулаІ з дому його не вигнала.Навіть лижі його в мене дома,бо сказав що жінка може поломити,тому краще най в мене постоять
Я мав на увазі що з самим апаратом Ілізарова 2-3 місяці,а потім вже реабілітація.Будем надіятись що напоправку буде йти швидко.Адже ця людина виводила мене по всім Карпатам,з"їздив своїм беушним ровером всі гори,був ним в Одесі і Криму,а літом збирався їхати на Кавказ.Так що здоровячка в нього хватає і засиджуватись дома він не збирається
А там час покаже...
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 17:45   #212 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
фуф.... читаю тему, как сводки с поля боя...
Ноги моей на буке не будет, пока не наведут порядок.
Pertutto, ты победил Драг рулит.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 17:48   #213 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
Ще одне питання: наявність абонемента не включає в себе страхування?Чув що треба десь ще окремо страхуватись на Буковелі чи це гон?
Какая-то страховка включена. Нужно оформить в медпункте справку и с ней идти в страховую компанию. На обратной стороне справки будут условия страхования напечатаны с пределом ответственности и инструкцией как и что делать для получения компенсации. Подробнее не скажу, видел справку мельком.
Да и абонемент нужен за тот день, когда все произошло.
Квитанции за все оплаты нужны будут для страховой.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 17:49   #214 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Gera Переглянути коментар
2А888.Что там за история вчерашняя с мозгами по 15ке?Поподробнее
Я всіх подробиць не знаю,але маю засланного в Яремчанській лікарні
Росказував, що вчора мав прийти добрий доктор Айболит за розрахунком,але не мав часу,бо ситуація була надто складною саме з тим випадком з 15.Кажуть везли в Франківськ,бо на місці цю ситуацію не розрулили б,а чи довезли чи що там далі незнаю.

2dudunyk:
Дякую.Короче ситуація така - приїжджаєш на Бук і замість того,щоб кататись починаєш шукати медпункт і оформляти страховку.З нашими людьми на це піде пів днини,тому після обіду робиш пару спусків і спокійно їдеш додому
Дурдом...
  Share with Facebook
+ Gera
Старий 23.12.2010, 18:00   #215 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
З нашими людьми на це піде пів днини,тому після обіду робиш пару спусків і спокійно їдеш додому
Дурдом...
Нет, как не странно справка выписывается быстро. Ну аж 20 мин. потеряете. Главное чтобы они нашли запись в своей тетрадке о том случае.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 18:06   #216 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Щиро вдячний, думаю,що ця інформація ще не одному стане в пригоді
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 18:14   #217 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
Щиро вдячний, думаю,що ця інформація ще не одному стане в пригоді
Если я правильно понял, то dudunyk имел ввиду, что за справкой надо идти постфактум, дабы подтвердить факт получения травмы на Буке. Травма же должна быть зарегистрированна в их медпункте, помощь ведь оказывалась!
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 18:23   #218 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
wwa, да конечно. Желательно иметь паспорт пострадавшего. Я забирал справку для жены в следующий приезд на Бук, примерно недели через две после травмы. Тогда еще на справках они не печатали инструкции на обороте.
А вообще - чем чаще пострадавшие будут обращаться за компесацией, тем больше администрация будет думать о безопасности на склонах.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 20:49   #219 (посилання)
Супербродяга
 
Аватар для Ramon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Прага, Чехия

Снаряга: Fisher RC4 World Cup JR Elan (хз какие)
Укрзалізниця запускает поезд сообщением Киев - Ворохта » Последние события в Украине – Корреспондент
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 23:01   #220 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для sergei82
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: salomon aeromax НEAD EDGE+LTD
Да так почитаешь,и всё желание пропадает кататся. Да порядки надо наводить на Буковеле.Я где то слыхал что за прошлый сезон, по подщётам погибло 10 человек.Может и брехня конечно,но то что очень много покалеченых это точно. У моего сотрудника, друга в прошлом году сбил сноубордист,тот до сих пор толком очухатся не может.Много сложных переломов. Хотя человек на лыжах катается уже очень долго.Да в этом деле надо быть очень внимательным,и осторожным.И особенно не употреблять не правильные напитки на склоне.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)