Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.01.2011, 20:33   #391 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від ТролЯ Переглянути коментар
№14 була би суперова, як би не тих 300 метрів
для новачків - все таки спірно. Справа в тому, що на 14 встоююють на ногах і добре розгоняться ломи.

Якщо на 14 і їздити з дітьом - то обов'Язково хтось з дорослих мусить їхати позаду дитьоті і прикривати його собою від ломів.
  Share with Facebook
Старий 19.01.2011, 20:41   #392 (посилання)
изредка
 
Аватар для Grisha
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Salomon XW Enduro
yelenka

вы наверняка будете брать снаряжение напрокат на Буке - там же получите и шлема

воспользуйтесь рекомендацией Apple - позвоните по телефону и договоритесь с инструктором - он вам на месте все покажет и расскажет и порекомендует трассы и научит

больше вам по идее ничего не нужно
  Share with Facebook
Старий 19.01.2011, 21:05   #393 (посилання)
Новичок
 
Аватар для yelenka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: прокатные :)
Спасибо всем огромное. Уже не так нервничаю перед поездкой Еще встречала информацию о трассе 13А. На карте она красная, но встречала информацию о том, что для новичков вполне нормальная... Я не хочу забегать вперед, я просто пытаюсь найти оптимальный вариант для себя и ребенка, т.к. "катаюсь" очень слабо.
И, конечно же, будем договариваться с инструктором, т.к. самостоятельно так сразу страшновато
  Share with Facebook
Старий 19.01.2011, 21:14   #394 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
> Еще встречала информацию о трассе 13А. На карте она красная, но встречала информацию о том, что для новичков вполне нормальная..

Не так. 13а досить крута. Напевно малося на увазі 13E, але знову ж - перша половина, до повороту, вздовж 3 витягу. Тобто піднімаємося по третьому і спускаємося по верхній частині 13e, до поворту. замість повороту - сідаємо на нижній станції третого витягу - і знову на верх тринадцядки. Втім, її продовженням є сімка і при бажані можна знову прихоплювати сімку. якщо людей там небагато. Піднімаємося тоді по сьомому витягу, тоді пару метрів далі проїхати - в сторону третього витягу - і на верх третього. Верх третього співпадає з початком тринадцятих, в тч 13E (вона буде сама лівіша і пологіша). По ній ідете прямо і не повертаєте ліворуч. Повороти ліворуч будуть 13-ті червоні, на початках - не варто.

пс. по другій половині 13е якось не приходилося - не буду коментувати. але по рельєфу вона би мала би бути заскладною для новачків.
  Share with Facebook
Старий 19.01.2011, 21:28   #395 (посилання)
tat
Давно на форуме
 
Аватар для tat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: умань

Снаряга: rossignol "голубые мисски"
Появилось немного свободного времени. В мыслях были уже на Домбае, Цахкадзоре, Ельбрусе. Но так как времени очень мало Буковель нас ждет! С 24 января мы на Буковели и так понимаю нас уже ничто не остановит. Только полное отсутствие снега. Господи дай нам много снега!
  Share with Facebook
:) igrus
Старий 19.01.2011, 23:16   #396 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
yelenka
Всі поради правильні. Хочу додати, що обов'язково крутіть головою на 360 градусів, стояти будете, чи їхати.
І не ведіться сильно на негативну інформацію. Якщо зараз не наш час на випробування, то Бог нас вбереже. Я думаю, що у Вас будуть позитивні емоції після Буковеля. Я також недавно вперше побував там. Думаю і Ви повернетеся з гарними емоціями.
  Share with Facebook
Старий 19.01.2011, 23:58   #397 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
23.55.
вийшов на двір, а там сипле свіжиииий сніХХХ !!!
зима таки буде
  Share with Facebook
Старий 20.01.2011, 00:26   #398 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
23.55.
вийшов на двір, а там сипле свіжиииий сніХХХ !!!
зима таки буде
ну наконец, ждали на вечерке... шаманили с Костей...
долго ждали...
даже за ботинками, забытыми в женском туалете Бугиля, возвращались...
позитивно катнули...
  Share with Facebook
Старий 20.01.2011, 08:43   #399 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Відкатав на Буці вчора з 9 до 15 - все просто супер.Можна сміло їхати і ні прощо не турбуватись.Снігу вистачає практично на всіз трасах.Але найголовніше - це взяти правильні лижі,бо я на своїх sl з талією 66 просто тонув в деяких місцях,бугрів нарубали немеряно.7 траса взагалі нідочого,бугрів поколіна і народу тьма,13 те саме,15 аналогічно.Катався в основному на 11,12 і 8,вони були і в стані нормальному і людей небагато.Одним словом, задоволення я отримав дуже багато

P.S.Бачив зі спини одного форумчанина,коли він проходив через турнікет 11 підйомник здається,але я був далекувато,тому познайомитись невийшло
Особливі прикмети:Весь в чорному,лижі елан і зелені зірочки на шоломі
Хоч напишіть хто це був,на наступний раз буду знати
  Share with Facebook
+ LASO
Старий 20.01.2011, 09:01   #400 (посилання)
Новичок
 
Аватар для yelenka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: прокатные :)
Немного оффтоп, но не знаю куда написать

Мы добираться в Буковель будем через Ворохту. Есть ли в Ворохте нормальные магазины, где можно купить чай, кофе, кое-что из продуктов для бутербродов и питьевую воду? Или это лучше везти с собой?
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)