Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.01.2011, 22:01   #531 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від Варонка Переглянути коментар
Задам хоть и глупый, но на всякий случай, вопрос - к кому в Буковеле идти за хорошим лыжным инструктором? Инструктор? К тебе?

А то мне надо в чьи-то надежные руки отдать ничего не умеющую и всего боящуюся маму на следующих выходных.
Я бачив, як працює і як катає Інструктор. З ним можна мати справу. Своїх піонерів теж йому здавав на муштру, піонери лишилися задоволені. тел. Інструктора Вам вже писали дещо вище.
  Share with Facebook
Старий 29.01.2011, 22:04   #532 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Варонка Переглянути коментар
игрус будь ты проклят, она сказала "только если с тобой".
не.. со мной дорого и не безопасно... я с 08.30 до 20.00
со мной обычно без капельницы в вене не катаются
  Share with Facebook
Старий 29.01.2011, 22:05   #533 (посилання)
макаронка
 
Аватар для Варонка
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кишинев, Молдова

Снаряга: Jones Carbon Flagship, Jones Solution Splitboard
буду, значит, ему названивать, лишь бы занят не был. спасибо всем!
приседания ненавижу!
  Share with Facebook
Старий 29.01.2011, 22:13   #534 (посилання)
Избранная
 
Аватар для KIra
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan magfire 82 TI
Цитата:
Коментар від Варонка Переглянути коментар
Задам хоть и глупый, но на всякий случай, вопрос - к кому в Буковеле идти за хорошим лыжным инструктором? Инструктор? К тебе?

А то мне надо в чьи-то надежные руки отдать ничего не умеющую и всего боящуюся маму на следующих выходных.
В этом году "сдавала" Инструктору приблизительно толпу новичков разного пола и возраста. Все (от 25-летних мальчиков до 60-летних тётичек) остались довольны (и таки не думайте странного - откатов не беру )
  Share with Facebook
Старий 29.01.2011, 23:35   #535 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Близнец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Снова - Киев

Снаряга: ELAN WAVEFLEX 78, 2011
Цитата:
Коментар від Варонка Переглянути коментар
Задам хоть и глупый, но на всякий случай, вопрос - к кому в Буковеле идти за хорошим лыжным инструктором? Инструктор? К тебе?

А то мне надо в чьи-то надежные руки отдать ничего не умеющую и всего боящуюся маму на следующих выходных.
Рекомендую - Володя 067З84ЗО66 ( от Саши и Иры Декабрь 10, Киев) катались с ним.
  Share with Facebook
Старий 30.01.2011, 01:41   #536 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для djuf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 apache XTR, +блэкайТи
Цитата:
Коментар від Карамель Переглянути коментар
В конце февраля с мужем первый раз едем в Буковель! (тут куча эмоций т.к. ну ООчень хочется уже поскорей )
Перечитала много информации, и честно говоря запуталась ужасно...
Рассчитываем на бюджетный отдых, и есть несколько вопросов к бывалым.
Пришла к некоторым выводам, просьба поправьте если что не так!!!!
Добираемся поездом.
Итак:
1) Из Яблуницы, начала Поляницы в Бук без своей машины добраться сложнее, чем из того же Татарова - поэтому выгодней селиться там.
2) Если ехать без машины, то лучше снарягу брать каждый день на месте, чтоб не париться с камерой хранения, не таскать за собой.
3) Дешевое жильё можно найти самим прибыв на место, и недалеко от подъемников (эх, а подкупает такая вот байка)

И вопросик. Там же есть камеры хранения для обуви? И цену интересно бы узнать.
1.чепуха.селиться надо в Полянице,лучше в центре села--наиболее бюджетно.
трансфер на гору и обратно можно обговорить и заранее.(10 грн с человека)
2.это кто к чему привык.лично я прокатным брезгую.но это--моя имха.
3.потратите день на эти поиски.ищите в инете--карпаты.инфо;яремче.ком.юа и т.д и т.п

кстать,а нельзя ли огласить бюджет?
  Share with Facebook
Старий 30.01.2011, 21:11   #537 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
29-30 січня 2011.

В суботу зранку Буковель зустрів 15-тиградусним морозом і бетонними трасами.
Перші кілька спусків по твердому вельвету дуже потішили, тим більше, людей було мало. Почали з 14 (відмінна, навіть декілька неприємних перепадів від роботи ратрака не псували враження), потім на любимі 13-ті, але звідти швидко втекли – дуже холодно в тіні. 2А – просто супер, 2В – вже з самого ранку багато льоду. На 5-х також класно, лише на 5С трохи льоду, а 5Н чомусь закрили. Зранку не працювали 1 і 16 підйомники. На Довгій – традиційно (тепле сонечко, прекрасні краєвиди, лід, горби). Дуже тішили своїм станом 8-мі траси, і людей було відносно небагато. 15-ті також дуже гарні, з мінусів – на правій (15А) трохи тіснувато, багато людей. Друзі катались на 11-тих, я туди заїхав раз, не сподобалось через велику кількість людей.

Кілька фото (субота, обідній час):

15Д:



5В (під 17-м підйомником):


Виїзд з 12-тих трас:


Сфотографував телефони рятувальних служб (колись їх вже розміщали на екстрім.комі):



В неділю те саме, правда, здалось, що черги стали ще більші. На 13-тій перед обідом антирекорд – 13 хвилин стояння в черзі з ВІП-карткою (!). Щоправда, не так багато людей з тими картками, як заважає невдале розміщення сіток – в чергу з обох боків вклинюються люди, яким «найбільше треба».
В кінці дня заскочили на 16-ті, була відкрита лише траса 16А. Лід і горби. Спитав у працівника витягу, коли її відкрили – в першій дня. Тобто за три години трасу вбили повністю.
Взагалі черги дуже великі, на трасах наче мурашник, на ці вихідні було дуже багато людей. Наслідки – багато травм, конфлікти, пробки на виїзд в кінці дня (нарешті побачили нову дорогу – достойно).
Кількість відпочиваючих така, що Буковелю потрібно або збільшувати розміри, або піднімати ціни. Боюсь, із останніми подіями в нашій державі станеться друге.
На 5F працює бугель, тому ця траса стала меккою чайників, які вважають себе крутими лижниками. Скільки не піднімався на 5-му підйомнику – кожного разу бачив багато новачків, що їхали плугом, падали, збивали один одного. Через згрібання снігу такими «асами» траса після обіду була подібна на каток. Шкода, бо на ній катається і багато вправних лижників. Приємно бачити людей з правильною технікою, що впевнено мчать по чорних трасах. Якщо блокувати скіпаси людям, які лізуть на чорні траси без підготовки – на 5F буде конвеєр.
Після обіду дуже багато льоду, хоча деякі траси на сонці стають м’якшими. На таку погоду добре мати жорсткі лижі. І гострі канти, само собою.

ЗІ. Розсмішила ситуація, коли в черзі попросив чоловіка не ставати на лижі мого друга. «Будь ласка, не топчіться по чужих лижах» – «А? Шо?». Тут у розмову включається дружина «топтальника» – «Дорогой, это мужчина тебе советует не становиться на чужие лыжи, потому что повредишь на своих скользяк». Я посміхнувся і підтвердив, що дуже переживаю саме за скользяк його лиж.
  Share with Facebook
Старий 30.01.2011, 21:20   #538 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для zayou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kherson

Снаряга: Elan waveflex 10 2010-2011
Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
ЗІ. Розсмішила ситуація, коли в черзі попросив чоловіка не ставати на лижі мого друга. «Будь ласка, не топчіться по чужих лижах» – «А? Шо?». Тут у розмову включається дружина «топтальника» – «Дорогой, это мужчина тебе советует не становиться на чужие лыжи, потому что повредишь на своих скользяк». Я посміхнувся і підтвердив, що дуже переживаю саме за скользяк його лиж.
плАчу!
  Share with Facebook
:) OldSem
Старий 30.01.2011, 23:28   #539 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
29-30 січня 2011.
В неділю те саме, правда, здалось, що черги стали ще більші.
Ну про бетон ви трохи перебільшуєте. З самого ранку - двійка (2A) майже в ідеальному стані (полірував її з 8-45 майже годину). Та ж 5F до обіду - теж нічого не бракувало. Бетон - місцями на 2B+перехід А - ну то наневно Буковельська фіча. І що трохи неприємно здивувало - на 16С...

На 15 та 14 не заскакував - реально боявся - дуже багато людей, може навіть більше, чим на НР. Причому тут особливість - на НР - тьма народу товклася в чайник зонах, а на дальних трасах - було відносно вільно. А зараз - не знаю як там чайник-зони, не заглядав, але на дальніх трасах теж велетенські черги. Трохи вільніше було на складних трасах - все таки народ початкуючий народ туди менше пхається, а якщо і пхається - то потім довго стоїть в роздумах, що робити далі. Слава богу, що не по центру траси...




Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
На 13-тій перед обідом антирекорд – 13 хвилин стояння в черзі з ВІП-карткою (!).
Було таке. Заскочив раз туди, більше не заглядав.

Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
Взагалі черги дуже великі, на трасах наче мурашник, на ці вихідні було дуже багато людей.
угу, вище з НР порівнював...


Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
Кількість відпочиваючих така, що Буковелю потрібно або збільшувати розміри, або піднімати ціни. Боюсь, із останніми подіями в нашій державі станеться друге.
:-(.

Цитата:
Коментар від AndriyP Переглянути коментар
На 5F працює бугель, тому ця траса стала меккою чайників, які вважають себе крутими лижниками. Скільки не піднімався на 5-му підйомнику – кожного разу бачив багато новачків, що їхали плугом, падали, збивали один одного. Через згрібання снігу такими «асами» траса після обіду була подібна на каток. Шкода, бо на ній катається і багато вправних лижників.
Не зовсім так. к-сть чайників там не стала вищою, чим було раніше. Мало того, на початку бугеля - напис, на якому дуже не рекомендується початківцям пертися на той бугіль.
Сам бугіль досить розрулює ситуацію - при астономічній черзі внизу п'ятірки - на бугіль черги практично не було. Це раз. По друге - там реально є можливість себе вкатати досить швидко - якщо э натхнення. Коло можно робити за 6-7 хв. ну і трохи фізуха йде при підйомі на бугелі - то не на кріселці сидіти. В мене сьогодні були не дуже катабельні супутники - і рвалися пораніше додому, то я трохи збив собі оскому на тому бугелі (бо мені все мало :-).
Та й стан траси на 5f наприкінці дня був значно ліпший, чим на чорних 16, а то й може і одинадцятках...


ПРавда, є один дуже великий мінус в бугелі. Розповідаю. піпл стоїть в черзі на п'ятірку. довго стоїть. Нарешті помічають відчутність черги на бугелі. І така маленька зграйка чоловік 10-15 валить туди, пішки, "нєвзірая на..." геть часто як тітоньки, до маршрутки, що зупинилася неподалік. А траекторія руху тих пішоходів перетинає зону відторможування перед бугелем... причому часто ті піщоходи навіть не дивляться, чи хто летить зверху з чорної, і не вважать за потрібне переждати 5 сек. Сьогодні мав такий випадок. Зграйка кентів, розтяглися метрів на 20, валить вперед, нічого, крім вільного початку бугелю не бачить... Я по наївності думав, що мене помітять... все таки летів як паравоз на всіх парах - траса вільна була... навіть вже огогокати почав до них наприкінці.. ... ніфія... не бачуть. Почав аварійне гальмування. Не врахував, що може бути лід. Але так сталося. Не було би тих пішоходів - ше би відгальмувався на льоді, або навіть і аварійно гальмувати не прийщлося б - в широків дузі погасив би швидкість (власне так і планував). А так прийшлося припиняти гальмуванні і вилітати майже в сітку з конретним падінням...
звісно, доля вини моя теж є - не передбачив, що лижники стануть "тітьонками до маршрутки.."

Так що як на мене - треба перекрити перехід від низу п'ятірки до низу шістки. Щоби на низ шістки пожна було би потратити, лише з трас (5F, викату 5a).


Ще відносно бетону - в кінці дня вискочив на 12a - давно вже її не бачив в такому розбиттому та зальодованому стані. Хоча в той же час - 8B - ну майже свіжак. Слаломка теж виглядала нічо так, але не пробував - якось не зібрався купити на ню абоненти..

В загальному каталка була цілком нормальна - правда, тут уточнення - все таки катаю з VIP - напевно без нього враження були би менш оптимістичні.
Статистика - з 8-45 до 15-50 зробив 37 підйомів з двома кофе-брейками, напевно десь на години півтори в сумі..
  Share with Facebook
Старий 30.01.2011, 23:45   #540 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
Ihor

тут скоріше розбіжність у термінології. під бетоном розумію не лід, а тверду поратрачену трасу, звичайно так буває зранку при температурі нижче -10С. дуже приємно по такому проїхатись на швидкості в сонячний морозний ранок.
а каталка дуже класна. можливо, я в попередньому пості забагато акцентував увагу на окремих недоліках, загальна оцінка - "5-".
  Share with Facebook
+ Ihor
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774579257132796 (61%)1608 (35%)178 (4%)