Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2012
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.02.2012, 16:21   #601 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
SMR! а где твой телефон? Звоню, звоню...

Кто завтра катает, отписывайтесь. Можт пересечемся.
  Share with Facebook
Старий 25.02.2012, 18:13   #602 (посилання)
^^/\^/\/\^/\^
 
Аватар для Igorco
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Коломия

Снаряга: Armada Norwalk, Salomon XDR 80ti, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Я завтра планую бути...
  Share with Facebook
Старий 25.02.2012, 18:14   #603 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
я можу
  Share with Facebook
Старий 26.02.2012, 13:24   #604 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Юрабайк змиг! Атлично сегодня откатали. Паудера на краях трасс было аж 5 см, но Юра показал шикарный проезжабельный лес с Довгой. Пару раз катнули в парке по мелким кикерам.

Бук ок, насколько ок он может быть. Неплохо отратрачено, вкусно в Гражде, солнце и минус один

Отдельное спасибо инструкторам Активспорта: Максу, Бруму и Юрэку за то, что пустили нас покатать их закрытую трассу для гиганта. Думал, что не впишусь в 50 процентов ворот. Но JJ опять оказалась на высоте. Все чисто и быстро. Главное, повыше заходить на вешку. Мне понравилось

Завтра в Школу. Попробую пробиться хотя бы в новичковую группу
  Share with Facebook
Старий 26.02.2012, 13:28   #605 (посилання)
fckng special!
 
Аватар для Dolce
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Giant XTC Advanced customized, Elan Ripstick 94W 2017, Völkl Pyra 2015, Elan Mystic Magic 2011
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Атлично сегодня откатали
А чё так ма...?
  Share with Facebook
Старий 26.02.2012, 13:32   #606 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
ага , вчора я був готовий катати лише з-за доброї компаніі, та Ден просто "привіз" погоду. Вночі впав сніг. траси в 8.30 всі були в паудері. Показав Дену що зміг , на остальні злачні місця треба ще 20-30 см пухляка. Кажуть що скоро буде, я почекаю. )) Траса гігінта класна . катнув два рази. Деннь був супер. укатавсь...
  Share with Facebook
Старий 26.02.2012, 17:15   #607 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Dolce Переглянути коментар
А чё так ма...?
Благоразумно взяли по полдня, чтоб завтра на Школе не умереть. Нифига... Поясницы нет. Что странно - на ПДБ до такой боли нужно катать три полных дня. Старость не радость
  Share with Facebook
:) Dolce
Старий 26.02.2012, 17:59   #608 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Вчора на Буці каталка і погода - ляля. Особливо в другій половині дня. Незважаючи на погодну дупу в навколишніх краях.
Наприкінці дня на верху дванадцядки:


Вчора мав також чергове "вперше". Був жорско підрізаний. Причому кентом, який гнав дуже технчно і красиво. На 2B, метрів за 250 від мосту до п'ятірки. Я там зупинився біля якоїсь кубіти, що впала, з метою допомогти, але вона легко встала сама, я рушив далі. Навіть не глянувши вгору, як це завше роблю. Хоча би тому, що вище стояла толпа народу і лом через неї пролетіти не міг. Метрів 20 розгону і почав неспішно різати спокійний карв. В амлітудній точці другої дуги десь збоку вискакує чувак в майже в абсолютно правильній стійці, на швидкості рази в два а то три вище за мою, видно він надто захопився красою закладання свого черговової дуги, і лівим ботом підбив мені носок зовнішньоъ лижі. Не хватило сантиметрів 5 запасу до спокійного роз'їзду...
Саме швидше від розраховував, що з натовпу стоячих ніхто до низу не рушить, і йшов на грані (запасів та своїх можливостей).

Я так жостко давно ще не падав, слава богу все обійшлося. Правда, ребро трохи ниє :=).
Почав крити його матом ще в польоті. коли піднявся, вибачився перед народом за свій французький. Якись два хлопаки мені опертивно підвезли ллижі і палки, я вирішив кетна того догнати, не зважаючи на низьку ймовірність успіху. Запримітив лише зелену куртку + ставка робилася на те, що так чисто технічно мало хто їздить на буці. Коли був на верху п'ятірки, помітив в останній момет зелену курточку яка красивим карвом шмигнула на переїзд одинадцядки. Наздогнав його вже на мосту від вісімки до нижньої пятнадцяки. Слід віддати належне, там де я його бачив, чувак їхав краситво, і вже адекватно, більше не повторюючи таких фортелів як зробив мені.
Почав до нього досить агресивно, але на всяк випадок сказав, що маленька ймовірність того, що опізнався, існує, і попрсив розказати його, як він сюди втрапив. Він скзав, що з двійки через п'ятку. Питаю, а наприкінці 2b нічого не згадуєш? Та каже, чув ззаду якийсь гвалт, і за шось лижа черканула, ледь втримвася, але деталей не примітив...
Не думав, шо я такий зі своїми 90 кг непримітний..
Але чоловік виявився з загальному адекватний, вибачався... Правда, чого він там так летів я так і не зрозумів, розказував про якусь заваду зверху... Хоча, там, крім мене в польоті, його, красиво їдучого вниз і кучі глядачів (статичних) більше нікого не було.
Розталися вже мирно, я поки разом піднімалися на пятнадцядку виговорив все шо хотів і остиг. Юра, на фішерах, здається з Дрогобича, . Хоча останнє може помиляюся..

пс. але чортяка, іхав таки красиво.

Додано через 6 хвилин

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Благоразумно взяли по полдня, чтоб завтра на Школе не умереть.
Не вмреш :-).

пс. цього року на школу ч вже напевно не втраплю, хоча б якщо знав, що буде итроха форумчан, приклав би бІльше зусиль до впраляння.

пс. Був минулого року на школі, дуже сподобалося, першим буковельським заїздом, в групі Павла (я так зрозімів, що він не з основного контингенту школи, когось підмініняв). Навіть виграв якусь зачотну кружку на випускних заїздах (в групі, група "продвинутих", та, яка наступна після спортивної. Спортивну тоді вів Макс). В школу планую піти ще разок, вже з претензыями на спортивну групу...


пс2. а з кружки ганяє мала в себе на роботі чаї, їй кружка дуже сподобалася...
  Share with Facebook
Старий 27.02.2012, 21:05   #609 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
завтра паудердей ? в 8.45 буду на Довгій
  Share with Facebook
Старий 28.02.2012, 10:19   #610 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Близнец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Снова - Киев

Снаряга: ELAN WAVEFLEX 78, 2011
Был с семьей на прошлой неделе, отдых очень понравился. Как ни странно, показалось, что больше порядка и культуры. Несколько раз, во время обучения меньшего падали на склоне, люди сразу останавливались и предлагали помощь !
Проживание "космос" , мне 2-х комнатный номер предлагали 2000 - 3500 грн\сутки, ( по интернету за сутки, Поляница - Буковель) нашел ( единственное предложение) 750 грн. ( Бельвидер).
Странно, но народ продолжает бухать в открытую, из горла возле подъемников!
  Share with Facebook
+ GSM
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Буковель сезон 2011 jurabike Буковель 932 09.11.2011 18:53
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)