Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2012
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.01.2012, 21:50   #411 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Не факт. Мало ли кто его до вас надевал И что-то у меня сомнения, чтоб их обрабатывали чем-нибудь.

Так что, Карамелька, если любишь кататься на Буке - лучше купить свой шлем.
всерівно, буковельські шоломи на порядок кращі за тото , що дають гуцули. Вже і мотошоломи часів Елвіса Преслі.
  Share with Facebook
Старий 17.01.2012, 22:25   #412 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
Буковель. 17 січня 2012 р.



23 дні прожив без лиж. «Вырванные годы»… Зате попав одразу на powder day.
Приїхали трохи пізно, стартували в 10 ранку на 14-му. Франківськ був весь у снігу, по області також шикарна зима. А один із її атрибутів – зимові дороги. Їх ніби чистять, але не завжди успішно.
Покатались на 13-х. Черги до 3-х хвилини, А і В на «четвірочку», інші відмінні. Хороша основа, трохи пухляку зверху. Навіть коли його згортають в горби, лижа їх легко пробиває.
Погода мінялась за день кілька разів. Сніг падав з різною силою десь до 11-тої години, потім навіть сонечко виглянуло, а після 13-тої почався потужний снігопад. А після 15-тої знову ненадовго виглянуло сонце, хоча вся наша дорога додому пройшла під снігом.
Щодо черг, то після 13-го ніде не стояв більше хвилини. Переважно проходив взагалі без затримки.
Поїхали вверх на 22-му. Ігор запропонував спуститись по 22В. Не можу по ній нормально їхати, занадто круто, але стан траси відмінний, майже без льоду і горбів. Рідко її такою побачиш.
Потім покатались на 15-х, також класно. Особливо якщо їхати 15А-15С, без нижнього крутяка 15А. Нова «змійка» на 14-тій трасі «з’їла» частину крутяка на 15Д, тепер розгін набагато менше.
Після обіду поїхали на червоні 11-ті. Славік там провів досить багато часу, а мені не дуже сподобалось. Вистачало льоду, а коли пробував на ньому кантуватись, кидало на горби. Плюс трохи людей. Найкраща – 11Д.
Ліс у трикутнику між переїздами І, Н і 11Д розкатаний в хлам, до землі. Туди їдуть сім’ями, з дітьми. Їдучі по цьому лісу, точно не знайдеш фрірайду, зате легко зіштовхнутись з «фрірайдерами». Там людей часом було більше, ніж на переїзді Н.
Піднявся на Довгу. Почався потужний снігопад. Видимість ставала все гірше, лижний патруль при всьому бажанні не роздивився би на відстані більше 20 метрів, хто і де їде. Тому я поїхав по ялинках і полонині. За годину снігопаду відірвався на повну котушку. Розсікаєш пухляк, їдеш майже по коліно у ньому, а на наступному спуску дивуєшся, як сильно засипало твої сліди за ці 10-15 хвилин. Година щастя. Мені реально знесло дах.
Потім сніг закінчився, ще декілька спусків, зібрались біля машини і поїхали додому.

14-та перед 12-30 (година пік, абонементи на пів-дня вертаються до своїх машин):



Сонце пробивається крізь хмари (на 11Д після обіду):



Початок снігопаду на Довгій:



Полонина:



15А в кінці дня:



Загальний план:



Короткі висновки.
Снігу валом. Льоду і горбів мало, а навіть якщо трапляються – то не псують катання. Людей на диво небагато (минулого сезону після кожного снігопаду на Буковелі сиділо пів-Франівська і пів-Коломиї).
Щось мені підказує, що на вихідних там буде аншлаг. Але все рівно постараюсь приїхати, нехай навіть доведеться постояти у чергах.
Взагалі розумію людей, які провели попередні вихідні на Драгобраті, у Пилипці, Подобовці, Ясні і з захватом про це розповідали. Снігопади останніх днів – це час для широких лиж. Ратраки і лижі-зубочистки відпочивають.

ЗІ. Лижний патруль наче спеціально створює собі репутацію лижних «даішників». Бачив лома, що в позі унітаза летів по 22В. Лижний патрульний. Бачив лома, що вискочив зверху і підрізав групу «чайників» на «змійці» 14-тої. Лижний патрульний. Там же є нормальні хлопці. І праця їхня дуже потрібна, завдяки їй на схилах курорту стало набагато спокійніше. Може, вони читають форуми і просто знущаються над нами – заради хохми літають в задній стійці, підрізаючи новачків? Не розумію.
ЗЗІ. Хотів заїхати в гості до Юрибайка, не бачив його з минулого року. Але… No friends on a powder day Вибач, загляну у наступний приїзд.
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 09:01   #413 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
А в мене вчора був кіндер-дей. Доця три дні жила в мене на кемпінгу ,а я мав роботу і лише вчора виділив їй пів-дня катання. Забрав її з сімірки яку вона полірує другу зиму і повіз на екскурсію по "великих трасах". 2а, 5а, 17, 14,15 та 13-і. Доця часом хмурилась та бачу що їй дуже сподобалось. Незважаючи на те, що я весь час прикривав її заду, на 13а якийсь дядечко умудрився збити нас обох. на питання " А що це було?" він чесно відповів :" Вчуся." Я порадив йому наступного разу зупинятись в дерево чи пушки або піти в школу, на яку зараз 50% знижки.

ПРо Армаду : далі не перестаю нею дивуватись. Позаяк мої JJ Дербах забрав на Драг , то я вчора тестив його ТН. Супер лижка, різав дуги як на слаломці. Мої JJ не хочуть так легко "лягати". На 5а зліва є стіночка, 180 та їзда в свічі по ній елементарно. Приземляють комфортно, хочеться стрибати ще та ще.

2 АндрійР , на чай завжди будь-ласка, та по дзвінку, паудер...
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 11:57   #414 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
стіночка, 180 та їзда в свічі по ній елементарно
Юра, это ты??????????7
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 13:02   #415 (посилання)
Новичок
 
Аватар для molotov
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Volant Machete
Катались на Буковелі і зробили забавне відео. Не було камери знімали на мильничку

! Sheridan:
Я линк снёс, т.к. автору пофиг, что мы думаем о его катании. В журнале Men's health просто конкурс и считают по кроличеству просмотров.
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 13:56   #416 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
molotov, ты серьёзно сейчас?
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 14:16   #417 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від molotov Переглянути коментар
Катались на Буковелі і зробили забавне відео. Не було камери знімали на мильничку
Буковель 2012
Я не хочу Вас ображати, але...
"Ви батєнька ЛОМ", прочитайте правила FIS, правила поведінки на схилах, попробуйте катати красивіше. Може тоді і Людиною станете.
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 14:24   #418 (посилання)
Новичок
 
Аватар для kravets
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Леополіс

Снаряга: Atomic Terminal / Drake F50
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Я не хочу Вас ображати, але...
"Ви батєнька ЛОМ", прочитайте правила FIS, правила поведінки на схилах, попробуйте катати красивіше. Може тоді і Людиною станете.
Особливо "гарний" момент на 32-33 секунді
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 14:29   #419 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
Цитата:
Коментар від molotov Переглянути коментар
Катались на Буковелі і зробили забавне відео. Не було камери знімали на мильничку
мильничка - це слабо. вчора бачив на Буковелі ломів з Go-Pro.
  Share with Facebook
Старий 18.01.2012, 14:39   #420 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Johnny
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: FTWO TNT / Drake F70
Albertowych,
Пацанчік спалився ))))
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Буковель сезон 2011 jurabike Буковель 932 09.11.2011 18:53
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)