Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2012
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 11.03.2012, 23:21   #651 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Більш ніж впевнений, що всі хто виклав свої абоненти добре знають, що низький сезон весною цього року починався з 11 березня. В усіх повідомленнях курорту це було інформовано. І виступати з позицією: "Буковель пытался кинуть людей на день каталки задним числом", яка пройшла в пості Вет вийшло некоректно. Я також писав, що на моїх скіпасах написано з 10.03. Але я сам прекрасно знав, що це старі матриці (назвіть їх по іншому) і це помилка що використовували їх без здійснення корекції дат і менеджерам Буковеля потрібно було при продажі цих скіпасів уникнути цього ляпсусу. А деяка кількість людей (можливо хтось свідомо, а можливо інші і несвідомо та без своєї волі) програли ситуацію "Хто кого". Підловили, ну і молодці. Але точно, що нікого не збиралися кинути. Нехай називають речі своїми іменами.
ПС. Я на Буковелі дуже рідко і там не маю ніякої справи.
  Share with Facebook
Не согласен Vols, KIra, dudunyk, Irish, kvitkar + A888, AnjurI :) Johnny Оскорбление Вован Сидорович :( Albertowych
Старий 11.03.2012, 23:43   #652 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Більш ніж впевнений, що всі хто виклав свої абоненти добре знають, що низький сезон весною цього року починався з 11 березня.
я цим не цікавився (не катаюсь на лижах у "пікові" дні, раніше 12-го березня не їхав би туди). на буко-форумі недавно читав, що комусь по телефону відповіли про те, що скіпаси діють з 10-го.
просто шкода. шкода відпочиваючих. шкода персонал, який попав під такий прес. шкода того ж Шевченка, який старається зробити курорт кращим.
тепер мало хто згадає про декілька днів додаткового використання цих же скіпасів у грудні. зате про 10 березня знатимуть набагато більше.
а з іншого боку, замість тих ображених, що поїдуть наступної зими у Австрію або в Пилипець, приїдуть толпи новачків. купувати неакційні скіпаси, вчитись у школі Пєлє, пити хортицю, ламати ноги собі та оточуючим. ринок поки що росте, можна й помилятись.
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 01:01   #653 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Більш ніж впевнений, що всі хто виклав свої абоненти добре знають, що низький сезон весною цього року починався з 11 березня. В усіх повідомленнях курорту це було інформовано. ..
МІС, люди з цими абонементами віддали свої гроші курорту в 2008, 2009, 2010р. Бук цими грошима користується. Було укладено договір (публічна оферта) за певними правилами. Частину цих правил зафіксовано у документі (абонементі) - зокрема, дати їх дії.
Яке Бук зараз має право змінювати правила без згоди іншої сторони?
Власник абонемента не зобов"язаний заходити на сайт, дзвонити, читати газету чи дивитись ТВ про те, коли в них цього року починається який сезон. Дати дії конкретного абонемента вказано на ньому. Вийняв з шухляди і поїхав.
Якщо хтось купив завчасно квитки в кіно, театр, цирк, авіа і т.п., чи може продавець змінити дату використання квитка, яка на ньому зафіксована?
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 01:21   #654 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Olddog
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Speedwave-12, 2009
Vols абсолютно прав... Тоже нашел у себя 4 таких скипасса, все за 9-й год, и хоть конфликт разрешился, осадочек неприятный остался
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 07:16   #655 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для tudor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: киев

Снаряга: Elan Vertigo
Цитата:
Коментар від Olddog Переглянути коментар
Vols абсолютно прав... Тоже нашел у себя 4 таких скипасса, все за 9-й год, и хоть конфликт разрешился, осадочек неприятный остался
А как Разрешился?
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 11:27   #656 (посилання)
Рабів до раю не пускають
 
Аватар для Karmen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Explosiv allrounder (lady)
Вибачте за незручності
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 12:00   #657 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для xrated
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: snb
Цитата:
Коментар від tudor Переглянути коментар
А как Разрешился?
Спустя 2 часа, людям дали покататься, а сегодня еще и денек накинуть пообещали (см. пост выше)
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 13:44   #658 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
м..м.м.. да..... в буковеле и правду аншлаг был на 8-е Марта



ну и вечером....



и.. блин.. опять тема не раскрыта

http://photo.bukovel.com/albums/2012...8032012074.jpg
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 14:10   #659 (посилання)
GSM
Всегда на форуме
 
Аватар для GSM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Дарница.

Снаряга: пора менять
По поводу акции протеста - попал я под эту "акцию" Ребёнок поднялся, а я остался внизу, заблокированым ребятами, перекрывшими турникет. Ребя, как вы считаете. я в восторге отвашей "акции"? То что мой малый был в шоке, после того, как я прорвав "кордон" всё-же поднялся, и нашёл малого в слезах?
Первый раз мы были на буке, остались не самые приятные воспоминания.
  Share with Facebook
Старий 12.03.2012, 14:59   #660 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Irish
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg

Снаряга: морально застаріла :)
Я думаю, що методи толпи рідко бувають виправданими. Тут вже не діє раціональний розум конкретно когось. Людей образили і не надали вчасно інформації про вирішення питання - от і наслідки.
Винний курорт у всіх питаннях. Якраз це і обговорюємо. А відповідні дії ображених - тут вже судити не варто. Легко критикувати, коли "хата з краю", правда?

P.S.
Нікого не захищаю, сам не катав в той день. Співчуваю всім, хто попав під "лохотрон" і хто неявно постраждав від того.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Буковель сезон 2011 jurabike Буковель 932 09.11.2011 18:53
Буковель: общие данные Sheridan Буковель 0 01.09.2010 16:24
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель сезон 2009 Sheridan Буковель 516 30.04.2009 14:51

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)