Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2011
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.12.2010, 21:38   #201 (посилання)
Супербродяга
 
Аватар для Ramon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Прага, Чехия

Снаряга: Fisher RC4 World Cup JR Elan (хз какие)
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Викликаємо їх по телефону
Напиши будь-ласка номер телефону. Повинен бути записаний у мобілці. Надіюсь не знадобиться, але ...

Думаю комусь також знадобиться.
  Share with Facebook
Старий 21.12.2010, 21:43   #202 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від Ramon Переглянути коментар
Напиши будь-ласка номер телефону. Повинен бути записаний у мобілці....Думаю комусь також знадобиться.
Сам не мав у мобілці. Але кожний його має якщо катається на трасі. Телефони написані на скіпасі.
Якщо хтось не має, то даю дані:
050-1400890
067-3424080
  Share with Facebook
Старий 21.12.2010, 21:50   #203 (посилання)
Супербродяга
 
Аватар для Ramon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Прага, Чехия

Снаряга: Fisher RC4 World Cup JR Elan (хз какие)
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Сам не мав у мобілці. Але кожний його має якщо катається на трасі. Телефони написані на скіпасі.
Якщо хтось не має, то даю дані:
050-1400890
067-3424080
Ніколи не вичитував інформацію на скіпасі. В лівий карман рукава засунув і до підйомника. А жаль, іду почитаю
  Share with Facebook
Старий 21.12.2010, 22:37   #204 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Близнец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Снова - Киев

Снаряга: ELAN WAVEFLEX 78, 2011
Цитата:
Коментар від Наташкин-кус Переглянути коментар
У меня делема: покупать или нет абонементи, которые включают ночные катания... Вопрос сосстоит в том, как там на ночных катаниях вообще? Половина людей скапливается на 2-3-х ночных трассах и там происходит месиво и покрытие горки превращается в лед/траву? или все более-менее цивилизовано?


На ночных катаниях , когда мы были ( 15-18.12.) , людей было мало. Работала только 2 трасса. Мне ночью понравилось кататься.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 10:17   #205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
В продовження теми про перелом мого друга
Все зростаэться добре,йде на поправку.Але хочеться написати про інше.
Перед самою операцією в 4.00 ранку принесли підписати якісь папері і сказали,що без цього операцію не роблять.Папері були підписані і виявилось згодом,що це був договір на те, що медичні послуги надає приватна фірма "Айболит".А потім оголосили ціну за послуги:
Медикаменти - 2000 грн.
Операція - 6700 грн. (Сюди була врахована також доставка швидкою з Бука до Яремчі).
Вийшло в сумі майже 9000 грн.Як на мене сума за таку операцію явно завищена.Хоча попередньо лікарем було сказано,що обійдеться все малою кровю - 1000 грн за операцію і 1500грн. на ліки.Але що поробиш, на папері підписи
Можна сказати,що Лох - это судьба, в деякій мірі це так і є.Але мені здається що в Укрвїні 99,99% населення лохи, а класні пацани,які на всіх решта заробляють гроші - це той 0,01%.
Звинувачувати лікарів не буду, бо розумію,що вони самі заручники ситуації і роблять те,що кажуть зверху.
В самій Яремчі ходять слухи,що багато травматичних ситуацій на Буковелі є підлаштовані (Статистика 15-20 чоловік щоднини з тяжкими і середніми травмами.Може подібна ситуація і на інших курортах?Незнаю).Хоча я поки що з даними здогадками не згідний, але "Меня терзают смутные сомненья".
Хоча в моєму серці ще жевріє віра в те,що не всі люди за гроші готові на все,але скажу чесно,що такої віри все менше й менше

P.S. Дорогі форумчани якщо з вами,не дай Боже, станеться якась пригода і вас привезуть до Яремчанської лікарні,то ні в якому разі не лишайтесь там,бо вас обберуть як липку.Краще заплатити 2000 грн за доставку в Франківськ,так все одно вийде дешевше.
І будьте обережнішими на трасах,хто його знає як там насправді...
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 14:46   #206 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Я согласен на
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва

Снаряга: прокатные :)
Кто знает сколько стоит трансфер от Драгобрата до Буковеля?
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 14:58   #207 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Volchica
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Украина.

Снаряга: Классика жанра...
Цитата:
P.S. Дорогі форумчани якщо з вами,не дай Боже, станеться якась пригода і вас привезуть до Яремчанської лікарні,то ні в якому разі не лишайтесь там,бо вас обберуть як липку.Краще заплатити 2000 грн за доставку в Франківськ,так все одно вийде дешевше.
І будьте обережнішими на трасах,хто його знає як там насправді...
Поверьте мне, во Франковске не дешевле. По своему опыту знаю. Если уж случилось, то выбирая во Франковске больницу по цене и качеству, лучше договориться о госпитализации в городсую больницу на ул.Г Мазепе, в областной (Пасечная) расценки в 1,5 или в 2 раза выше.
Но госпитализация во Франковск, однозначно лучше, из за наличия более современного оборудования и возможностей для лечения.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 15:21   #208 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
А потім оголосили ціну за послуги:
Медикаменти - 2000 грн.
Операція - 6700 грн. (Сюди була врахована також доставка швидкою з Бука до Яремчі).
Вийшло в сумі майже 9000 грн.

P.S. Дорогі форумчани якщо з вами,не дай Боже, станеться якась пригода і вас привезуть до Яремчанської лікарні,то ні в якому разі не лишайтесь там,бо вас обберуть як липку.Краще заплатити 2000 грн за доставку в Франківськ,так все одно вийде дешевше.
Цитата:
Коментар від Volchica Переглянути коментар
Поверьте мне, во Франковске не дешевле.
Но госпитализация во Франковск, однозначно лучше, из за наличия более современного оборудования и возможностей для лечения.
Я в шоці, шановні! Що це за ціни такі, за госпіталізацію і операції? Це реально вже краще у Львові лікуватися за такі гроші. Коли я влітку на Горганах (біля Буковелю) зламала ногу, то за гіпс та поступлення у лікарню заплатила близько 400-500 грн.

У яремчанській лікарні не хотіла залишатись, так як прийшлося б там ночувати і були сумніви стосовно компетенції їхніх лікарів, у Івано-Франківську теж не хотілось зависнути, тому добирались до Львова громадським транспортом та таксі. В сумі це вийшло 4 години потраченого часу, однак нормальна госпіталізація і адекватні лікарі.

І ще особисто для мене зіграв такий момент, що я принципово не хотіла накладати гіпс у Яремчі та Франківську - хто б тоді у Львові погодився мене швидко прийняти, обстежити та госпіталізувати? Довелося б шукати знайомства та зайвий раз давати на лапу лікарям.

to vorigg:

Мені страшенно прикро, що з вашим другом сталася така біда. Зі свого досвіду мушу вам сказати, що два місяці, як ви написали - це дуже і дуже оптимістично, а як що говорити реально - це із серії фантастики. При такому переломі строк реабілітації від 3-4 до 6 місяців. А якщо говорити про повне видужання, то на це піде цілий рік. Повірте мені на слово, людині, у якої двохкісточковий перелом правої гомілки і яка станом із середини жовтня щодня крім вихідних ходить на масаж та просиджує по 2 години у кабінеті лікувальної фізкультури.
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 15:38   #209 (посилання)
Hunter
 
Аватар для Gera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево^БМ

Снаряга: всегопонемножку
2А888.Что там за история вчерашняя с мозгами по 15ке?Поподробнее
  Share with Facebook
Старий 23.12.2010, 15:59   #210 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для AndriyP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Rossignol Bandit B2
якщо ставили не трубку, а апарат Ілізарова, то операція + медикаменти обійшлися би дешевше у Франківську (в усякому разі, у травматології на Мазепи). за останній сезон стільки друзів і знайомих через ту лікарню пройшли, що вже починаю орієнтуватись у розцінках
а хто підписував папери - друг? сума ніби й не є якась космічна, за кордоном люди без страховки "попадають" на кілька тисяч євро, а не гривень. сама технологія вибивання грошей шокувала, такий собі гоп-стоп в законі.
яремчанську лікарню і без цієї ситуації всі обізнані радять обминати десятою дорогою.
vorigg, другові швидкого одужання!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Буковель БайкПарк 2011 jurabike МТБ территория 56 25.01.2012 18:03
Пилипец сезон 2011 waterboy Пилипец-Подобовец 327 13.09.2011 07:44
Славське сезон 2011 Jolie Славське 344 29.07.2011 21:49
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104564478247032749 (61%)1549 (35%)182 (4%)