Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель скипассы 2010
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.09.2009, 15:52   #21 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Брав акційні абанементи в Буковельському інтернет магазині, зареєструвався, вислали рахунок, проплатив в їхньому банку(комісія 9грн), вислали заказним листом, поштарка принесла додому і не потрібно бігати шукати абонементи по фірмах розповсюджувачах.
  Share with Facebook
Старий 18.09.2009, 20:15   #22 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Брав акційні абанементи в Буковельському інтернет магазині, зареєструвався, вислали рахунок, проплатив в їхньому банку(комісія 9грн), вислали заказним листом, поштарка принесла додому і не потрібно бігати шукати абонементи по фірмах розповсюджувачах.
А для мене купівля абонементів навпаки, не біганина та клопіт, а нагода зайвий раз в реалі поспілкуватися з найкращою подругою .

Не знаю як у інших містах, а у нас у Львові всі турфірми, які продають буковелівські абонементи, розташовані у центрі міста ("Колізей", "Міст-тур", "Сан", "Клуб мандрівників") і знайти їх не проблема :ok:.
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 12:36   #23 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
А для мене купівля абонементів навпаки, не біганина та клопіт, а нагода зайвий раз в реалі поспілкуватися з найкращою подругою .

Не знаю як у інших містах, а у нас у Львові всі турфірми, які продають буковелівські абонементи, розташовані у центрі міста ("Колізей", "Міст-тур", "Сан", "Клуб мандрівників") і знайти їх не проблема :ok:.
Jolie! Я радий, що в тебе працює там подружка, можна справу вирішити і з подружкою поспілкуватись, як кажуть 2в1, тай до роботи, не далеко.
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 20:40   #24 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Kurt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 8
С акцией "Ранише купуэш" разобрался, спасибо форумчанам.
Хотел уточнить, Раніше плануєш дешевше купуєш 09 - 10 | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати указаны цены на сезон 2009/2010, там 5 дней стоит 655/ 701 (если на выбор), по акции "ранише"-1072 грн. В чем загвоздка? (кроме вечернего катания)...
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 22:10   #25 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Цитата:
Коментар від Kurt Переглянути коментар
С акцией "Ранише купуэш" разобрался, спасибо форумчанам.
Хотел уточнить, Раніше плануєш дешевше купуєш 09 - 10 | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати указаны цены на сезон 2009/2010, там 5 дней стоит 655/ 701 (если на выбор), по акции "ранише"-1072 грн. В чем загвоздка? (кроме вечернего катания)...
Где ты взял эти цыфры, я так и не понял

Попробую обьяснить:
по акциии "Раньше планируеш - дешевле покупаеш 09 - 10 " стоимость абонементов меняется еженедельно (в сторону увеличения стоимости,естейственно) тоесть, по скольку у нас сегодня 21-е сентября, ты можеш приобрести абон, только по стоимости, которая прописана в акции с 21-го сентября по 27-е, 5 дней "эконом" - 915 грн., 5 дней "все дни" - 1072 грн. Дальше стоимость увеличевается!!!
Абоны действительны с 15-го ноября, до полного использования, кроме празничного сезона (с 29 декабря по 12 января.)

акция "все й одразу!"
Тут сразу стоит обратить внимание на период действия абона (с 15.11.09 по 29.12.09 и с 10.03.10 до закрытия сезона, если не выкатаешь в указаный период, сможешь выкатать и в следующем году в аналогичный период) Стоимость на данный момент (не будет менятсо по 15.10.09, ) 5 дней "эконом"-295 грн, 5 дней "все дни" - 440 грн.

для участия в акции лояльности для постоянных клиентов "Дешевше не буває 2009" нужно: старый абон (незадействованный в других акциях), регится в онлайн магазине.
В онлайн магазине, после регистрации, введешь данные старого абона (серийный номер+время покупки, с обратки абона) заполнишь личные данные, дальше по инструкции, ниче сложного
цены по данной акции получаются самые "вкусные "
5 дней "эконом" - 565 грн, 5 дней "все дни" - 662 грн, цена увеличитсо после 15.10.2009. Подробности смотри на букосайте.

Ну как-то так
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 22:28   #26 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Kurt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 8
Цены сезона 2009/ 2010 грн во вложении, с сайта.
Додані файли
Тип файлу: xls price0910.xls (32,0 КБ, 348 переглядів)
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 22:36   #27 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
если я правильно поняла вопрос, то у них в этом файле две таблицы, в одной цена в кассе на момент покупки, соответсвенно этот абонемент надо выкатать именно в этот день или дни и ночное катание отдельно, а ниже таблица цен на абонементы сезона, т.е. покупаешь и выкатываешь в любой день сезона вместе с ночным катанием.
  Share with Facebook
+ Kurt
Старий 21.09.2009, 22:41   #28 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Kurt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 8
Ок, те если я к примеру не буду кататься вечером, то сейчас уже акция "ранише" на 5 дней будет нерентабельна, тк 1072 > 852 , если я куплю абонемент по приезду на месте.
Чтобы меня понимали, я не торгуюсь, я просто хочу разобраться, что к чему, тк я на Бук еще не ездил и в связи с этим много вопросов...
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 22:43   #29 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Kurt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 8
Цитата:
Коментар від Kurt Переглянути коментар
Ок, те если я к примеру не буду кататься вечером, то сейчас уже акция "ранише" на 5 дней будет нерентабельна, тк 1072 > 852 , если я куплю абонемент по приезду на месте.
Чтобы меня понимали, я не торгуюсь, я просто хочу разобраться, что к чему, тк я на Бук еще не ездил и в связи с этим много вопросов...
Цены сезона, обычные, (без какой-либо акции) я так понимаю, до окончания сезона меняться не будут.
  Share with Facebook
Старий 21.09.2009, 22:46   #30 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Kurt Переглянути коментар
С акцией "Ранише купуэш" разобрался, спасибо форумчанам.
Хотел уточнить, Раніше плануєш дешевше купуєш 09 - 10 | Буковель - гірський оздоровчий курорт Карпати указаны цены на сезон 2009/2010, там 5 дней стоит 655/ 701 (если на выбор), по акции "ранише"-1072 грн. В чем загвоздка? (кроме вечернего катания)...
Загвоздка в тому, що якщо ви будете купувати абонемент по акції "Раніше купуєш...", ви отримаєте абонемент, у який вже бонусом включене нічне катання. Коли ви будете купувати абонементи по приїзді на Буковель, ви будете його купувати вже по цінам у сезон і у вартість такого абонемента нічне катання не входить.

Ще необхідно зазначити, що, купивши один денний абонемент, його слід викатати у той же день, як тільки ви його активізували під час першого заходу на підйомник. Є ще порядок викатування абонементів (5-денний, 10-денний), але, на жаль, я його не дуже добре пам"ятаю.

Якщо вас цікавить, завтра зв"яжуся з потрібною людиною та дізнаюся :ok:.
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Буковель проживание 2010 klukva Буковель 165 18.03.2010 12:34
Буковель скипассы 2009 A888 Буковель 92 10.08.2009 08:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814714260722905 (61%)1657 (35%)178 (4%)