Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Драгобрат > Драгобрат сезон 2024
Драгобрат отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.11.2012, 09:10   #1851 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
> то ми за 2 "віртуальних" змушені будемо платити

саме швидше так. більш дипломатичні будуть називати ціну за бус :-).

хоча, наскільки пам'ятаю, декілька чоловік пропонувалися і 6-місним транспортом.
а відносно "зустрів-довіз" проблем з тим не має, більшість на такий сервіс ідуть безпроблемно..
А відноно ціни - вже говоріть з бусистами... я вже років зо три їжджу своїм транспортом, то за рівень цін інформація в мене застаріла :-). На форумах ціни вони чомусь не пишуть, хіба шо в приваті. але є така дивна штука, як телефон..
раніше я їздив в основному з бусистом, який тут мелькав під ніком igir_s, прикольний дядько, завжди зустріне де треба, коли треба і завезе куди треба, хоча подейкують, що в нього ціни не самі низькі... І бус в нього восьмимісний. Але попутчиків він іноді сам підшуковував, не завжди, правда. На букофорумі його вторік нещадно банили, може надто засильно рекламувався, може шо з адмінами тамошніми не поділив...

Додано через 6 хвилин

о, глянув на букофорум - є кенти 6 місні, гляньте пост в 2012-10-26 18:50:47 в темі Буковель - Форум » Їдемо на Буковель/з Буковеля » Західна Україна - Буковель (Обговорення)
Якщо кент їде до Буковелю, то саме швидше зможе і до Ясені..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2012, 09:57   #1852 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Antonio7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ирпень

Снаряга: FTWO Revers 2011, Drake RISTO MATTILA. FTWO Concept. Drake Urban. Giant ATX pro
можно ехать в Ивано-Франковск там возле вокзала стоит ну чтоб не соврать от 10 до 30 машин которые везут в Ясеня. Прошлый раз с человека брали 80 гривен и это не дешево, при желании можно дешевле найти...в Ясенях как обычно в 66 или Уаз взяли 50гривен и на Драг:-) Обратно нам повезло вниз +к вокзалу все обошлось по 70 гривен с человека.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2012, 10:10   #1853 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
> можно ехать в Ивано-Франковск
якщо через Львів - то ніякого виграшу нема. Якщо з Тернополя - бусистів до франківська знайти важче. Якщо розраховувати на рейсові бусики - автобуси - то їх не так багато, особливо після обіду, і треба уважно вивчати розклад. Ну і плюс рейсові їдуть на годину довше, крім того в Тернополі з залізнорго вокзалу на автобус - хвилин 15-20 добиратися. В франківську автобусний вокзал та залізний суміщено. чисто теоритично з франека до Ясені можна і дизелем доїхати - але знову ж - розклад та час :-). Але безсумніву часткове використання рейсового транспорту зробить поїздку значно дешевшою.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2012, 01:27   #1854 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для jakomo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Подскажите, а каким маршрутом лучше ехать на машине из Киева до Ясеней? Я так понял, есть несколько путей, но какой лучше?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ wwa
Старий 20.11.2012, 11:58   #1855 (посилання)
Новичок
 
Аватар для artscript
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепропетровск

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
> Заранее заказываете бусик, вас встречают сразу по прибытию поезда,

на букофорумі досить багато бусистів з Тернополя пропонують свої послуги, іноді і на цьому форумі.

> 2-2,5 часа в дороге

Не зовсім. за 2-2.5 години влітком і до Буковелю - і то треба гнати конкретно, і то напевно в 2.5 вкластися важко. Все таки 240 км не самої кращої дороги + останніх 50-60км ну ніяк гнати не вийде - практично суцільні населені пункти з дорогою змійкою. Літом за 2.5 я вкладаюся лише до Яремче (а то до Буку ще з 35-40 км), причому їду далеко не саме повільно.

Взимку бусики до Буковелю 3 з копіками - 4 години, в залежності від погоди + 25..40 хв до Драгобратського дороги в Ясинях.. Якщо погода дуже стрьомна, то ше можна годину накинути.
Легковиком чи жипом трохи швидше може бути, але навряд чи потрапите на таку оказію, хіба що хто буде шукатиме попутчиків. а бусисти завжди є, і договоритися - зторгуватися з ними - не проблема.

Ну і бусист саме швидше зможе договоритися з Ясенівькими бобикМенами, щоби Вас уже чекали на момент приїзду на предмет закидки на Драг. Хоча можна і визвонювати самому..


пс. і звісно, як уже писали вище - 30-40 хв. бобикМен буде закидати Вас на Драг.


пс2. Але по любе, на надцять годин швидче, чим через Львів.
по поводу времени на дорогу из Тернополя в Ясыня могу ошибаться, т.к. компания была веселая))) и очень хотелось побыстрее попасть на Драгобрат, поэтому возможно мы дольше ехали..... но нам казалось что мы очень быстро доехали в Ясыня.....
Честно не хотел завести в заблуждение

Добавлено через 15 минут

Цитата:
Коментар від ssd Переглянути коментар
Дякую всім за інформацію,але виникає закономірне питання, нас 6 осіб, і ДЕ ЗНАЙТИ перевізника з Тернополя до Ясені, щоб і зустрів, і довіз, і щей грошей не багато взяв (в темі трансфери, послуги є для 8 осіб, то ми за 2 "віртуальних" змушені будемо платити)

перевозчика найти можно в разных источниках (здесь, на форуме Буковели и т.д.). По вместительности бусы есть разные: 6, 8, 10, ....... мест.
Неформальный и формальный рынок пассажирских перевозок предлагает массу вариаций, т.к. есть огромный спрос.
Варианты могут быть следующие:
1. Арендуете 1 бус на 6 мест
2. Арендуете 1 бус на 8 мест
3. Едите в 8-ми местном бусе 6+2 человека (2 человек находит перевозчик)

В феврале 2012г мы ехали бусом в кол-ве 10 человек, за бус заплатили 950грн.
Также есть еще один вариант удешевления трансфера: если у перевозчика есть группа людей на обратную дорогу в Тернополь, тогда поездка получается дешевле, но это зависит от сознательности и меркантильности перевозчика.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2012, 11:59   #1856 (посилання)
Новичок
 
Аватар для SergiySV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Яремче

Снаряга: Rossignol Bandit sc 80 2009, Rossignol Scratch FS Skis 2005, Dalbello Blender
Цитата:
Коментар від veresen Переглянути коментар
Відкриваю сезон на Драгобраті 1-2 грудня
Молодчага! Основне, щоб нормально снігом засипало, а то поки що ситуація не з самих веселих для лижника)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2012, 15:17   #1857 (посилання)
ssd
Новичок
 
Аватар для ssd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
[В феврале 2012г мы ехали бусом в кол-ве 10 человек, за бус заплатили 950грн.
Также есть еще один вариант удешевления трансфера: если у перевозчика есть группа людей на обратную дорогу в Тернополь, тогда поездка получается дешевле, но это зависит от сознательности и меркантильности перевозчика.[/QUOTE]

Дайте, будьласка, координати, цього перевізника. Дякую
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2012, 15:18   #1858 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Tasya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від ssd Переглянути коментар
Спасибо, мы в этом году хотим попробововать до Тернополя, а потом до Ясиня автобусом, так говорят быстреее на 7-8 часов
Мы в прошлом году ехали из Запорожья через Тернополь. Да действительно так быстрее, чем через Львов и через Ивано-Франковск, в который почему-то поезд заезжает после Львова, где он стоит несколько часов (неужели нельзя хоть один нормальный поезд пустить?). Единственное кто собирается ехать таким образом хочу посоветовать заранее договориться о транспорте из Тернополя. В прошлом году в разделе трансферы были такие предложения. Мы звонили в день выезда мест уже не нашлось, в Тернополе очень повезло - мужчина на бусике встречал дочь и подобрал нас. По цене уже не вспомню, но думаю где-то в районе 150 грн. с человека, а так больше предложений мы не наблюдали. Я думаю что они больше под Киевские поезда съезжаются.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2012, 16:43   #1859 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від jakomo Переглянути коментар
Подскажите, а каким маршрутом лучше ехать на машине из Киева до Ясеней? Я так понял, есть несколько путей, но какой лучше?
Вариантов действительно несколько, а вот какой из них лучше я не знаю. В марте этого года я туда ехал через Ровно, а назад через Хмельницкий. Второй вариант показался комфортнее и быстрее.
Что там сейчас с дорожным покрытием я не в курсе и тоже буду благодарен за инфу в этом направлении...
Драг манит уже в декабре!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2012, 16:59   #1860 (посилання)
Cумчатая белка летяга
 
Аватар для belka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Icelantic Nomad RKR
Цитата:
Коментар від wwa Переглянути коментар
Драг манит уже в декабре!
кого манит, а кто уже запланировал открытие на 8-9
там снега нет еще нифига, но надежда не умирает
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кубок світу WC 2023-2024 HappySkier FIS территория 152 Вчора 13:14
Буковель сезон 2024 Shai Буковель 288 01.04.2024 11:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday026100367108 (75%)34 (24%)2 (1%)
Month95084245244632688 (62%)1438 (33%)190 (4%)