Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Драгобрат > Драгобрат проживание 2022
Драгобрат отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.04.2009, 14:32   #1
Gagaryn
Лётчик-космонавт)
 
Аватар для Gagaryn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
Драгобрат проживание 2022


Рекомендации по выбору жилья

Карты

Верхняя часть отелей

"Казка Карпат" (у Єдіка)

"Шовкова косиця"

"Ялинка"

"Вершина Карпат"

"Вотавілю"

“Марика"

"Полонина" (у Юри Муханюка)

"У Степана"

“ОАЗА"

"Янтры"

"Марина"

Средняя часть отелей:

"Ступарь"

“У румын"

"Добош"

“Крокус"

“Эридан"

“Велика Ведмедиця"

“У Роберта"

“Кремінь"

“Білий едельвейс (У Богдана)"

“Плай"

"Згарда"

“Снігова королева"

Нижняя часть отелей:

“Смерекова хата у Івана і Нелі"

“Журавель молодший"

Контакты других отелей на Драгобрате

Востаннє редагував Gagaryn: 22.02.2014 о 15:30. Причина: добавил отель "Снежная королева", отзыв electrixx
 
Старий 22.10.2009, 21:05   #21 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Чилавечище Переглянути коментар
Привет!почитав форум увидел сообщение про отель Креминь! На драгобрат еду первый раз,и не могу понять где он точно находиться,возле какий подьемников и на каком расстоянии.Знаю что самый близкий отель к подьемнику- это Вотавилю,можете мне обьяснить где он точно находиться и как там вообще.Стоит ли туда ехать?
Готель "Кремінь" знаходиться за 200 м від підйомників, від "Курятні" до нього йде вуличка, де розташовані готелі "У Ступаря", "У Румун", "Добош" і "Требіта" ("У Звонаря"). До підйомників йти хвилин зі 7-10, не більше.

Про готель "Вотавілю" я писала звіт на попередній сторінці - ось http://extreme.com.ua/forum/dragobra...html#post23613 , пост № 8. Він знаходиться одразу біля середнього підйомника "Доппельмеєр".
  Share with Facebook
Старий 22.10.2009, 21:23   #22 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Little_boo Переглянути коментар
Добрый день. Подскажите, кто уже не раз был в Драгобрате, где лучше остановится на новый год. Так чтобы цены были адекватные, отель хороший и от подъемника не далеко.

Цены марики великоваты для нас.
Трудно что-то конкретное посоветовать, так как не знаю ваших предпочтений. Выбирайте что-либо из таких отелей как "Ялынка", "Вершына Карпат", "У Эдика", "Кремень", "Ступарь" и "Румыны", думаю, будут подороже. Вообще рекомендую вам прочитать всю ветку, почитать описание отелей и уже самому выбрать из того, что нравиться. В принципе, все драгобратские отели имеют почти одинаковый уровень сервиса и номерной фонд, существенных различий нет.

Существует еще универсальный путеводитель по жилью Драгобрата - Драгобрат | Гостиницы Драгобрата | санатории, отели, базы отдыха, пансионаты на Незабаром .
  Share with Facebook
Старий 22.10.2009, 21:42   #23 (посилання)
Лыжница
 
Аватар для Lyudalyu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Völkl Attiva S5 Titanium 06/07 Specialized Myka HT 2010
Цитата:
Коментар від Little_boo Переглянути коментар
Добрый день. Подскажите, кто уже не раз был в Драгобрате, где лучше остановится на новый год. Так чтобы цены были адекватные, отель хороший и от подъемника не далеко.

Цены марики великоваты для нас.
Если поближе к подъемникам не найдете, то могу порекомендовать гостиницу Плай. Жили там в марте 2008, тепло, уютно, вкусно, радушно Бесплатно возили к подъёмнику Оаза, если там не понравится, то можно переехать леском на другие подъемники, что мы и делали.
Информация о гостинице: Плай
  Share with Facebook
Старий 22.10.2009, 21:58   #24 (посилання)
Человек-Драгобрат
 
Аватар для ANNDY
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Файне місто...

Снаряга: Atomic SL11 2006, Volkl Gotama 2007, Volkl Mantra 2009, Ross 9s W/Cap 2009, Ross 9s W/Cap FIS 2009
Сегодня выяснял цены по туркомплексу Драгобрат: На катание остаються прежние (прошлогодние) , как-то невнятно говорят об акции(до 1 ноября) на абоны для катания - суть выяснить не удалось , прийдёться выяснять на месте !
Проживание : 100грн. с носа гостинница , 120 -130 коттедж - пока без питания . С питанием будет +30 грн.
  Share with Facebook
Старий 23.10.2009, 10:28   #25 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для YuraOd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: прокатные :)
откуда такие цены??? узнавали стоимость с 03.01 - 11.01 цену ниже 400 грн с человека никто не предложил... остановили выбор на отеле "Зорепад", кто в нем останавливался поделитесь отзывами...

люди кто был в этом отеле??? расскажите как там?? уют, условия, питание?:?? вопрос срочный т.к. сегодня должен перечислить предоплату
  Share with Facebook
Старий 23.10.2009, 15:40   #26 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від YuraOd Переглянути коментар
откуда такие цены??? узнавали стоимость с 03.01 - 11.01 цену ниже 400 грн с человека никто не предложил... остановили выбор на отеле "Зорепад", кто в нем останавливался поделитесь отзывами...

люди кто был в этом отеле??? расскажите как там?? уют, условия, питание?:?? вопрос срочный т.к. сегодня должен перечислить предоплату...
Не була я там всередині, була на подвір"ї готелю, ззовні він мені дуже сподобався - великий, є альтанки для барбекю, є де авто поставити.

Я читала ось такий звіт на сусідньому сноубордичному форумі:

Ось ссилка - Черный список отелей, коттеджей.... - Snowboarding.com.ua .

А ось нижче власне сам текст:

"Готель "Зорепад" (напроти готелю "У Роберта")

Власне їхали ми до "Роберта", але бобік привіз нас у "Зорепад". В останній момент Роберт вирішив не працювати через відсутність туристів і поселив нас у сусідньому "Зорепаді". Це незважаючи на те, що ми зробили йому передплату. Тому Роберту ставлю мінус за ненадійність.
Тепер по готелю "Зорепад": Зовні він виглядає гарно, але перше враження виявляється хибним:
- Ключове слово готелю - ХОЛОД. Опалення вмикається тільки ввечері і то після "душевної" розмови з адміністратором. Вода якщо і буває теплою, то швидко закінчується. В сауні відчуваються протяги.
- Побудований готель поспіхом з дешевих матеріалів. Всі двері перекошені і закриваються тільки при ударі ногою з невеликого розбігу.
- Дерево, з якого робили стіни, вочевидь було мокрим, тому зараз у ньому спостерігаються величезні тріщини і навіть щілини, які можна було б використовувати, як приліжкові полички, якби з них не тягнуло холодним повітрям.
- Слово звукоізоляція відсутнє в словнику хазяїв цього готелю. В кімнаті чутно розмови сусідів зверху, телевізор в їдальні і унітаз сусідів по поверху.
- Всі ці недоліки гостинний господар допоможе туристам не помітити, але тільки не господарі цього готелю. Адміністратор Андрій, якщо і виконував наші прохання, то тільки після другого-третього зауваження і то з таким обличчям, ніби-то робить нам велику послугу. "
  Share with Facebook
Старий 23.10.2009, 15:56   #27 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для YuraOd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: прокатные :)
Jolie где же вы были раньше?? уже перечислил деньги... блин первый раз еду с женой в зимние Карпаты и теперь все настроение наперекосяк, хотел жене приятный отдых сделать, а теперь судя по такому отзыву не знаю даже что делать...
  Share with Facebook
Старий 23.10.2009, 16:34   #28 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Rodion
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные Volkl Unlimited AC4 Titanium:) Lange World Cup Team 80 кайты:Ocean Rodeo Rise , Naish Bo
Цитата:
Коментар від YuraOd Переглянути коментар
Jolie где же вы были раньше?? уже перечислил деньги... блин первый раз еду с женой в зимние Карпаты и теперь все настроение наперекосяк, хотел жене приятный отдых сделать, а теперь судя по такому отзыву не знаю даже что делать...
Не переживай так.Главное все-таки это катание на лыжах.Мы в прошлом году жили у Журавля младшего,там еще похуже условия были.Приходили под вечер домой,купались ,ужинали,гуляли в лесу,или смотрели двд и баинькиНевкусная еда,перебои с водой,бульканье в стенах,небольшая прохлада под утро даже не вспоминаются
  Share with Facebook
Старий 23.10.2009, 16:41   #29 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для YuraOd
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Rodion Переглянути коментар
Не переживай так.Главное все-таки это катание на лыжах.Мы в прошлом году жили у Журавля младшего,там еще похуже условия были.Приходили под вечер домой,купались ,ужинали,гуляли в лесу,или смотрели двд и баинькиНевкусная еда,перебои с водой,бульканье в стенах,небольшая прохлада под утро даже не вспоминаются
Я с вами согласен что главное это катание, но при стоимости номера 800грн/в сутки, я думаю жена и я очень расстроимся если будет все так как описано выше...
  Share with Facebook
Старий 23.10.2009, 22:48   #30 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від YuraOd Переглянути коментар
Jolie где же вы были раньше?? уже перечислил деньги... блин первый раз еду с женой в зимние Карпаты и теперь все настроение наперекосяк, хотел жене приятный отдых сделать, а теперь судя по такому отзыву не знаю даже что делать...
Ви візьміть до уваги, що це єдиний відгук, який взагалі був на форумах по цьому готелю. Це не показник, люди по-різному сприймають відпочинок та обслуговування. Повірте, я читала й відгуки, де писало що і "Кремінь", і "Полонина", і "Маріка" ацтой, бо певним людям щось певне не сподобалось. Я грунтуюсь на своїй власній думці, так як пишу звіти із власного досвіду і досвіду людей, з якими я їджу відпочивати. Якщо я написала, що зовні гарно і функціонально виглядає - значить, так воно і є. До речі, власники цього готелю будуть другий крісельний підйомник на Драгобраті, що буде йти від готелю "Кремінь".

Не засмучуйтесь і не давайте ніяким зовнішнім факторам зіпсувати собі відпочинок! Будьте завжди налаштовані на позитив!
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Драгобрат сезон 2024 Sheridan Драгобрат 6221 21.04.2024 23:16
Кубок світу WC 2021-2022 HappySkier FIS территория 182 23.10.2022 14:51
Буковель сезон 2022 artlantis Буковель 293 09.04.2022 06:20
Буковель скипассы 2022 @Rusja Буковель 72 23.02.2022 22:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0255017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95184335247832716 (62%)1475 (34%)191 (4%)