Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Драгобрат > Драгобрат сезон 2015
Драгобрат отзывы, жильё, трансфер, цены

Закрытая тема

Опции темы Поиск в этой теме
Старый 23.10.2014, 11:08   #1
NBomb
Всегда на форуме

Сейчас: вне форума

Снаряга: Völkl Gotama 2013; HEAD Worldcup i. SL Chip CP 13.
Драгобрат сезон 2015

Вітаю друзі. Створив нову тему. Скоро сніг.

Карта. Скачати: https://drive.google.com/file/d/0B4i...ew?usp=sharing

Карта панорамна. Скачати: https://drive.google.com/file/d/0B4i...ew?usp=sharing

Додаток для Андроїд: https://play.google.com/store/apps/d...=org.dragobrat

Вебкамера: SNEG.INFO - онлайн веб-камера Драгобрат

Последний раз редактировалось NBomb; 19.02.2015 в 21:55.

Старый 01.02.2015, 16:22   #501 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: NS/SP/DC/SP
в Ясіні заяву в міліцію обовязково треба написати.
Тут хтось недавно писав, що вдалося повернути викрадені лижі. Армада в очі кидається більше ніж звичайні лижі.

от, знайшов комент від Drunk3nSa1lor:

Цитата:
Сообщение от Drunk3nSa1lor Посмотреть сообщение
В присутності цього ж адміністратора умудрились вкрасти пару лиж і дві пари палок. Злодії - компанія, яка і жила в цьому готелі. Фінал історії, можна сказати, успішний. Дибілів мєнти знайшли на спуску вниз. Да, саме мєнти, бо розрулювалось все по-мєнтовськи і па панятіям. Фактично злочинців відпустили за пару рублів. А розібратись "своїми руками" мєнти просто не дали... Словом я добряче приафігєвший з тої історії. Не знаю, напевно варто якось детально описати цю історію... Вичерпна інфа про злодіїв в мене є, включаючи адреси прописок і телефони.
  Share with Facebook

Старый 01.02.2015, 17:15   #502 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Armada TST,, Tyrolia aaattack 13, Dalbello BOSS.
Выезд через час. Менты сказали ждите к вечеру.
Попросили местных водил за вознаграждение посмотреть.
  Share with Facebook
Старый 01.02.2015, 18:52   #503 (ссылка)
SoberSkier

Снаряга: Armada JJ 185 10/11; Dalbello Blender 2011; Tyrolia Peak 12 (11/12);
@ZlodeY, заявку ментам - обязательно. О вознаграждении им тоже можно сказать, пошевелятся быстрее. И фотки своих лыж выставь. Где именно это случилось?
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 11:02   #504 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: Shiro & Kr Fusion I.D. Centurion BF HD
Есть ли у кого из находящихся на горе информация о происшествии? В горах Закарпатья нашли и спасли жизнь сноубордистам, которых накрыло лавиной | УЖГОРОД - ОКНО В ЕВРОПУ - UA-REPORTER.COM
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 11:14   #505 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Völkl Katana
Цитата:
Сообщение от GreenLand Посмотреть сообщение
Есть ли у кого из находящихся на горе информация о происшествии?
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 11:18   #506 (ссылка)
Недавно на форуме

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Сообщение от Nihad Посмотреть сообщение
трансфер с Франковска: 095 60 600 50, 067 343 16 16 - Ростислав (бусик на 8 человек, стоимость по 100 с человека)
Дякуємо за рекомендацію, скористались його послугами - рекомендую (керує автомобілем спокійно і безпечно).
На противагу не рекомендую Ігоря - 0981318382; авто - Фольксваген Т5 чорного кольору.
(Ми замовляли бус Ростислава, але в нього щось сталося з машиною, тому він сам підшукав нам заміну, бо ми навряд би зорієнтувалися самі).
По факту, ми були в шоці, дякували Богу, коли доїхали до вокзалу у Франківську живі і неушкоджені).
Даний водій ганяє, як навіжений; не дотримується безпечної дистанції, гальмує так, що впираєшся лобом в переднє сидіння, обганяє всіх і всюди, в тому числі на різких поворотах, де тупо не видно, що робиться на зустрічній.
Словом, я навіть не знаю, як назвати його стиль водіння. Напевно, його гарно охарактеризує цей смайлик Саме так я почувалася, коли ми нарешті доїхали.
Крім того, його авто розраховане на 7 пасажирів. Але водій сміливо гарантує перевезення вісьмох пасажирів. Восьмий пасажир їде УВАГА! на пуфіку. Я мовчу про елементарну безпеку, це як мінімум незручно і шкідливо для хребта. Ну і звісно, про згоду/незгоду їхати в таких умовах не питають. Нам пощастило - наша четвірка спустилася з Гори перша, то ми нормально сіли, а інша компанія була в шоці, бо він не попереджав про відсутність восьмого посадочного місця.
Крім вищеописаного, за його стиль їзди нас по дорозі зупинили ДАЇшники, це ще додаткові втрати часу, добре, що ми мали в запасі годину до відправки поїзда.
Ну і додам, що в його плейлисті в основному російська попса, яку він любить слухати на високій гучності. Прохання зменшити гучність він просто не почув.

Пи.Си. Як трохи відновлю сили, то відпишуся в темці вже конкретно про наші відвідини Драгобрату на минулих вихідних.
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 12:10   #507 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Armada TST,, Tyrolia aaattack 13, Dalbello BOSS.
Цитата:
Сообщение от Drunk3nSa1lor Посмотреть сообщение
@ZlodeY, заявку ментам - обязательно. О вознаграждении им тоже можно сказать, пошевелятся быстрее. И фотки своих лыж выставь. Где именно это случилось?
Возле кафешки на крайней правой креселке. Заяву не написали так как менты не успели бы к отъезду. Вся надежда на водителей спускающих туристов с горы.
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 19:48   #508 (ссылка)
Новичок

Снаряга: штахеты
[QUOTE=Burullka;276189]Дякуємо за рекомендацію, скористались його послугами - рекомендую (керує автомобілем спокійно і безпечно).
На противагу не рекомендую Ігоря - 0981318382; авто - Фольксваген Т5 чорного кольору.
(Ми замовляли бус Ростислава, але в нього щось сталося з машиною, тому він сам підшукав нам заміну, бо ми навряд би зорієнтувалися самі).
По факту, ми були в шоці, дякували Богу, коли доїхали до вокзалу у Франківську живі і неушкоджені).
Даний водій ганяє, як навіжений; не дотримується безпечної дистанції, гальмує так, що впираєшся лобом в переднє сидіння, обганяє всіх і всюди, в тому числі на різких поворотах, де тупо не видно, що робиться на зустрічній.
Словом, я навіть не знаю, як назвати його стиль водіння. Напевно, його гарно охарактеризує цей смайлик Саме так я почувалася, коли ми нарешті доїхали.
Крім того, його авто розраховане на 7 пасажирів. Але водій сміливо гарантує перевезення вісьмох пасажирів. Восьмий пасажир їде УВАГА! на пуфіку. Я мовчу про елементарну безпеку, це як мінімум незручно і шкідливо для хребта. Ну і звісно, про згоду/незгоду їхати в таких умовах не питають. Нам пощастило - наша четвірка спустилася з Гори перша, то ми нормально сіли, а інша компанія була в шоці, бо він не попереджав про відсутність восьмого посадочного місця.
Крім вищеописаного, за його стиль їзди нас по дорозі зупинили ДАЇшники, це ще додаткові втрати часу, добре, що ми мали в запасі годину до відправки поїзда.
Ну і додам, що в його плейлисті в основному російська попса, яку він любить слухати на високій гучності. Прохання зменшити гучність він просто не почув.

Пи.Си. Як трохи відновлю сили, то відпишуся в темці вже конкретно про наші відвідини Драгобрату на минулих вихідних.

Огромное Вам спасибо за своевременную оценку "водительских качеств" Игоря (098-131-83-82; авто - Фольксваген Т5 чорного кольору), именно с ним мы договорились ехать, т.к. имели только его номер. Вёз он нас в прошлом году, даную манеру вождения мы наблюдали тогда, но подумали. что это случайность (типо спешил, вот и ехал хреново). Но раз такой расклад, хочется доехать до Драга живыми и неушкодженными. Перезаказали другого водителя.
Моё субъективное мнение: - мы ездим в горы отдыхать. за что и платим, а не давать на нас заработать любым способом.
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 21:00   #509 (ссылка)
Недавно на форуме

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Сообщение от Jurii77 Посмотреть сообщение
Огромное Вам спасибо за своевременную оценку "водительских качеств" Игоря (098-131-83-82; авто - Фольксваген Т5 чорного кольору), именно с ним мы договорились ехать, т.к. имели только его номер. Вёз он нас в прошлом году, даную манеру вождения мы наблюдали тогда, но подумали. что это случайность (типо спешил, вот и ехал хреново). Но раз такой расклад, хочется доехать до Драга живыми и неушкодженными. Перезаказали другого водителя.
Далі буде офтоп, але я мушу це написати.
Можливо збіг, але я дізналася про загибель Скрябіна саме в той час, коли писала цей відгук і в пам"яті оживала картина вчорашнього доїзду.
Я рада, що Ви все ж відмовились від його послуг. Береженого Бог береже.
  Share with Facebook
Старый 02.02.2015, 21:10   #510 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Völkl Gotama 2013; HEAD Worldcup i. SL Chip CP 13.
Драгобрат 2015.01.31-2015.02.01

В суботу дуже сильний вітер, замітало і сипало. В цей день я майже не катався - не хотілось. Чекав поки утихне, але чим дальше, тим було гірше. Аж після обіду вирішив піднятись. Видимість ніяка. Вітер облизував Стіг "не по детски". Оголились льодяні ділянки. А сильний снігопад, ці ділянки намагався засипати. Вот так цілий день вітер воював за снігом. І все таки білий переміг.

Неділя була просто фантастичною. Нетронуті поля середньої частини. Хребет жорсткий бетон, ялиночки біля курятні були класними, а Пашині ялиночки - жорсткі. Одним словом верхня частина бетон, а чим нижче - тим мягше. Каталка була шикарною. У Пашиному кулуарі: були льодяні язики. Людей теж було досить багато. Довгі черги.

Подивіться, який шикарний Жандарм.

Поїздкою задоволений. Дякую.

Последний раз редактировалось NBomb; 02.02.2015 в 23:37.
  Share with Facebook
Закрытая тема Есть непрочитанные страницы Главная Новые