Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Драгобрат > Драгобрат проживание 2015
Драгобрат отзывы, жильё, трансфер, цены

Закрытая тема

Опции темы Поиск в этой теме
Старый 22.10.2014, 19:40   #1
Gagaryn
Лётчик-космонавт)

Сейчас: вне форума

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
Драгобрат проживание 2015

ВНИМАНИЕ! Пользователи сообщают о частных случаях воровства лыж и курток на курорте! Будьте внимательны и бдительны, не оставляйте дорогие вещи без присмотра, уводят прямо из-под носа за считанные минуты.

Рекомендации по выбору жилья

Карты склонов и отелей

Интернет и связь

Цены на подъемники

Погода и веб-камеры

Верхняя часть отелей ->>>

Средняя часть отелей ->>>

Нижняя часть отелей ->>>

Бани и сауны

Контакты других отелей на Драгобрате

Последний раз редактировалось Gagaryn; 01.03.2015 в 14:24. Причина: добавлен отзыв Seriy{tan} по отелю ПИК

Старый 14.11.2014, 09:59   #31 (ссылка)
Лётчик-космонавт)

Снаряга: Nordica Speedmachine 14.2 Nordica Dobermann 130 EDT
Цитата:
Сообщение от vvv Посмотреть сообщение
Вот такой "радиорелейкой" на Драгобрат заведено около 300 Мбит.
Спасибо, не знал, поднял вверх.

NBomb,
Тарас, подсобираю инфу и попрошу тебя влепить на карту наличие инета по ряду отелей, критерий важный.
  Share with Facebook

Старый 14.11.2014, 10:24   #32 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Völkl Gotama 2013; HEAD Worldcup i. SL Chip CP 13.
Цитата:
Сообщение от Gagaryn Посмотреть сообщение
Спасибо, не знал, поднял вверх.

NBomb,
Тарас, подсобираю инфу и попрошу тебя влепить на карту наличие инета по ряду отелей, критерий важный.
Я вже над цим задумувався. Зараз працюю над цим питанням. Так що, скоро ми побачимо нові зміни на карті. Тільки зараз, треба підключити всіх, щоб допомогли з інформацією про WI-FI.

Зробимо так:
1. Всі хто катосить і буває на Драгобраті, узнавайте чи є в готелях, в яких живете WI-FI.
2. Інформацію викладаєте тут.
3 Я на карті біля кожного такого готеля поставлю маленький значок WI-FI. Тільки мушу спочатку подумати, як це реалізувати, щоб не забивати карту додатковими символами. Це може збільшити розмір карти, а це не дуже добре. Бо розмір і так критичний.
4. При малюванні карти, я на самому початку допустив деякі промахи, і це на жаль, вилізло боком. Розмір карти 29 мегабайт, це забагато. Треба тепер зменшувати розмір, щоб карта скорше відкриватись. Повністю переробляти, дуже громіздкий і важкий процес, треба багато часу і сил. Тепер коли виходить кожна нова версія, я стараюсь викидати лишні непотрібні обєкти, щоб модернізувати і удосконалити.
5. І ще, немаловажний факт. Зараз пішла тенденція, що кожен готель, котедж, старається мати WI-FI. Це вже стало необхідністю, як скажем, наявність теплої води. Все таки XXI століття на дворі. І я думаю, що через рік-два, в Карпатах просто не залишиться готеля без WI-FI.
6. Але, як я вже говорив, карта робиться для НАС. Тому вона має бути зручна в користуванні і практична. Тому буде врахована кожна слушна пропозиція, побажання і критика. Конструктивна критика, заставляє мозок працювати з більшою віддачею і ефективністю.

Дякую за розуміння.

Последний раз редактировалось NBomb; 14.11.2014 в 21:36.
  Share with Facebook
Старый 14.11.2014, 11:00   #33 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Armada TST+Marker Griffon, Dalbello Voodoo
Цитата:
Сообщение от serjik Посмотреть сообщение
Ага, ясно, учтём-с! Спасибо за советы, будем посмотреть.
Жить в Ясинях, дабы катать на Буке и один раз подняться на Драг - не совсем логично...
Посчитайте километраж. В пределах 200-300 грн. с носа, не есть проблема жилье в пределах 2 - 3 км. от Бука найти...
  Share with Facebook
Старый 14.11.2014, 11:28   #34 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Burton Ruler, Smith I/O, Smith Vantage, TrekSta Sync
Цитата:
Сообщение от NBomb Посмотреть сообщение
Розмір карти 29 мегабайт, це забагато
Я завжди переганяю твої карти в jpg.
Наприклад, панорамне фото - 10МБ.
Так, на карти з'являються jpg-артефакти, але вони зовсім не заважають, текст спокійно читається. Така карта на мобільному відкривається швидше, zoom, pan теж швидше. Втім, png-карту теж маю на мобільному.
  Share with Facebook
Старый 14.11.2014, 11:51   #35 (ссылка)
Всегда на форуме

Снаряга: Völkl Gotama 2013; HEAD Worldcup i. SL Chip CP 13.
Цитата:
Сообщение от lexander Посмотреть сообщение
Я завжди переганяю твої карти в jpg.
Наприклад, панорамне фото - 10МБ.
Так, на карти з'являються jpg-артефакти, але вони зовсім не заважають, текст спокійно читається. Така карта на мобільному відкривається швидше, zoom, pan теж швидше. Втім, png-карту теж маю на мобільному.
Експорт в різні формати, не проблема. Просто сам файл-исходник, нереально великий - більше 150 мегабайт, і мій старий комп просто не в змозі обробляти такий масий інформації: криві, обєкти і т.п. Коли обробляє дані, з системника, аж валить дим. Я працюю над цим, і вже є деякі ідеї. Але, це потребує часу і зусиль. Все буде добре. Все одно, саму свіжу версію НАШОЇ карти, Ви побачите, як завжди, ТУТ, на extreme.com.ua.
  Share with Facebook
Старый 19.11.2014, 17:57   #36 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: пока еще прокатные :)
Карта

Цитата:
Сообщение от NBomb Посмотреть сообщение
Експорт в різні формати, не проблема. Просто сам файл-исходник, нереально великий - більше 150 мегабайт, і мій старий комп просто не в змозі обробляти такий масий інформації: криві, обєкти і т.п. Коли обробляє дані, з системника, аж валить дим. Я працюю над цим, і вже є деякі ідеї. Але, це потребує часу і зусиль. Все буде добре. Все одно, саму свіжу версію НАШОЇ карти, Ви побачите, як завжди, ТУТ, на extreme.com.ua.
Пропоную форумчанам скинутись по 20 грн. на новий комп. І буде нам щастя.
  Share with Facebook
Старый 21.11.2014, 19:48   #37 (ссылка)
Новичок

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Сообщение от SkiFan Посмотреть сообщение
Жить в Ясинях, дабы катать на Буке и один раз подняться на Драг - не совсем логично...
Посчитайте километраж. В пределах 200-300 грн. с носа, не есть проблема жилье в пределах 2 - 3 км. от Бука найти...
Ничего страшного, думаю это не страшно.
  Share with Facebook
:) SkiFan
Старый 25.11.2014, 09:18   #38 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: Never Summer Cobra, Never Summer Evo
Всім привіт. Що скажете про Кремінь? Нормально там жити та катати з нього? Що ще є такого плану (недорогого та пристойного)?
  Share with Facebook
Старый 25.11.2014, 19:38   #39 (ссылка)
^^/\^/\/\^/\^

Снаряга: Armada Norwalk, Elan Race SLX, Uzkon TR-X
Жити нормально. Траса бiля нього синя, тому або пiднiматись на крiсельному бiля Кременя, а далi кулуарами їхати до Драгобрату, або низом пiшком туди ж. I минулого року були якiсь проблеми з їхнiм пiдйомником, нiби власники не подiлили.
  Share with Facebook
Старый 26.11.2014, 18:24   #40 (ссылка)
Давно на форуме

Снаряга: Armada JJ 2014 года рождения, Elan, зеленые такие 2010 г. рождения, TECNICA DRAGON 100.
Два дня пытаюсь дозвониться в Оазу , вызов идет но видно владельци номеров супер занятые и не могут ответить(( Поедем к другим))
  Share with Facebook
Закрытая тема Есть непрочитанные страницы Главная Новые