Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Другие архивы > Дни рождения 2009
Другие архивы дела давно минувших дней


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.10.2009, 12:15   #581 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ром, а чего тебе сегодня один!!! годик судя по твоему профилю? Не рановато на лыжи?
Да не, ему 111 или 3 смотря как посмотреть.

Ром, с Днюхой тебя!!! Присоединяюсь к поздравлениям!
Удачи, счастья и всего, че пожелаешь Сам Себе!
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 12:23   #582 (посилання)
Дельтапланерюга
 
Аватар для mopo3
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Magfire 82Ti, Icelantic Nomad 105
Рома! Принимай и мои поздравления и наилучшие пожелания!
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 14:12   #583 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ром, а чего тебе сегодня один!!! годик судя по твоему профилю? Не рановато на лыжи?
Просто я після того, як попав на Екстрім, неначе знов народився

Насправді 37 років.
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 15:21   #584 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Хоча то було вчора, але розвідка донесла, що Темп Юра, відсвяткував своє тридцятисемиріччя. Мої щирі вітання.
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 22:24   #585 (посилання)
Прогрессор
 
Аватар для Roman111
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Elan Flow 6.2 2008
Дуже вдячний всім за поздоровлення!

Всім найкращого настрою та до зустрічі на схилах!
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 22:57   #586 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Оскільки у нас два дні очікується справжній зорепад днів народжень, вирішила на порозі вже наступного дня написати привітанням усім іменинникам, яких знаю .


Roman 111 - прийшов, подружився, побачився з усіма - і залишився . Саме таке у мене склалося враження про вас - як про компанійську людину. Залишайтеся таким же компанійським і добрим, яким ви є! Я майже впевнена, що усі, кого ви знаєте, такої ж думки про вас . Успіхів тобі!


Funcarver - я стопроцентно переконана, що для того, щоб трохи більше знати про вас, дуже мало просто кілька раз зустрітися і проїхатися на підйомнику. І якщо вас Ден та всі знайомі вирішили охрестити "Мастер", то до слова "Мастер" я б із задоволенням додала - "Молчаливый Мастер" . Тож побільше вам захопливих закордонних вилазок, вдалих тестів, виграних змагань, цікавих піших походів та обов"язково багато описів нових смачних рецептів у своїх надзвичайно цікавих постах . Ми будемо дуже чекати! :wink:


Neon - хороший, милий, цікавий, допиливий і дуже перспективний хлопець, який багато чим цікавиться, багато чим займається та постійно прагне до власного самовдосконалення. І незважаючи на те, що тобі сьогодні тільки 20 років, я впевнена, що ти вже багато що вмієш та бачив; досвід, як відомо, накопичується з кожної поїздки, на яку ти підписуєшся. Тому я впевнена, що за кілька років ти будеш дійсно попереду нас усіх - у кількості поїздок, майстерності у фрірайді та інших видах катання, за що я, якщо чесно, дуже тішуся, оскільки я мало знаю людей, які б так як ти у своєму віці хотів кататися (переважно мої знайомі твого віку марять новими шмотками, мобільними телефонами, гуляннями на дискотеках та місяцях відпочинку-відпустки на морі та закордоном). Однак не ображайся на нас, якщо ми тобі деколи робимо зауваження стосовно твоєї поведінки на схилах (як у тій ситуації на Драгобраті цього сезону) чи на форумі - Ден, решта зелених, я та ще багато твоїх знайомих просто щиро вболіваємо за тебе і хочемо, що ти був кращим (з кожним місяцем, сезоном). Так що давай, не підведи .


Здоров"я, успіхів у своїй діяльності, родинного тепла та усім іменинникам гарного сезону!
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 23:00   #587 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Мастєр Слухняних учнів, і вірних послідовників,
Юноша успіхів в навчанні,
Дружній сайту магазин щедрих Вчителів з послідовниками.
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 23:24   #588 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Belaja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: борд
ВСЕХ ВСЕХ аманинникаф поздравляю!!!!!
пусть сбываются все ваши мечты!!!!!!
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 23:33   #589 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
2 Neon
Желаю тебе свой юбилей отметить на этих выходных на склоне в Славском, а в жизни друзей хороших и верных.

2Мастер
Пусть лыжи радуют в работе и на отдыхе, а энтузиазм был вечно смазан парафином.

Ребята с праздником вас.
  Share with Facebook
Старий 13.10.2009, 23:34   #590 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
Всех с Днюхой!!!!!!!, пусть каждый год погода выдает вот такие вот сюрпризы !!!!!любви счастья и отличного настроения!!!!!!!!!!
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
День рождения Нашего Форума Sheridan Наши Новости 361 23.01.2024 23:12
Дни рождения 2008 Sheridan Другие архивы 82 28.12.2008 12:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755466217803096 (56%)2259 (41%)202 (4%)