Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Другие архивы > Дни рождения 2009
Другие архивы дела давно минувших дней


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.01.2009, 11:36   #31 (посилання)
Cумчатая белка летяга
 
Аватар для belka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Icelantic Nomad RKR
+1 к поздравлениям!
ЗЫ: Юль, календарик получился отличный!
  Share with Facebook
Старий 21.01.2009, 13:01   #32 (посилання)
Человек-Драгобрат
 
Аватар для ANNDY
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Файне місто...

Снаряга: Atomic SL11 2006, Volkl Gotama 2007, Volkl Mantra 2009, Ross 9s W/Cap 2009, Ross 9s W/Cap FIS 2009
Юля з ДН ! Бажаю по життю йти з накращими емоціями та почуттями і зустрічати на шляху тільки найкращих людей !
  Share with Facebook
Старий 21.01.2009, 23:01   #33 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Я тільки-но зайшла в нет і мені бракує часу аби висловити те, що прочитала від усіх вас за останні 24 години. Я дійсно усіх вас люблю, однак хочу ще вас усіх згадати - ви всі дуже достойні люди, яких як дійсно люблю і поважаю. Нехай вам усім помагає Бог і нехай вас бережуть ваші ангели-охоронці

Sheridan i Lone-person - воїстину мої ангели-хоронителі; якби не було вас, не було б мене тут посеред вас.

Katerynka i Anndy - ви монстри беккантрі і я схиляюсь перед вами; якби не ви, не читала б я ваші сходження і не б дивувалась людській силі.

Дядя Вітя - щиро заздрю вашому оптимізму і вашій енергетиці - ми просто позаду вас, коли ви беретеся за діло, і це не можна не оцінити.

Deep Silent i Junior - за дружбу, показану вашими очима. І, безперечно, вашим катанням ;-).

Funcarver і Deema - за вашу мудрість, яку ви нікому не нав"язуєте; а навпаки, намагаєтеся просвітлювати людей у різних сферах життя.

А 888 і Ігрус - я в захопленні від вашого досвіду, який ви не демонструєте, а просто находите як приклад - і це вражає і радує одночас.

КІra - я у захваті від цієї жінки-лижниці; це ідеал, якого не всім дано досягти. Іринка, дякую, що ти є, інакше ми б не знали, що таке істинне життя. Дякую за той дзвінок, який перевернув мій світ. Іруся, я тебе люблю!

Офигелия і Белка - дівчата, ви мене вразили! Я у вам буду дякувати довіку,поки буду кататися, бо ви настільки щирі і настільки відверті у своїх словах, що просто більш відвертіше не буває. Нехай вам допомагають ангели у ваших всіх починаннях! Хочу негайно з вами познайомитись!

Karmen, просто дякую - і у цих словах мої найкращі побажання тобі як дівчині і лижниці - нехай тебе береже Бог!

Дякую також людям, не причетним до цього ресурсу - Петру Петроколу (Пєть, так тримати!), Юлічці Пушинці (мась, тримайся! Так як ти мене підтримуєш, ніхто так не підтримує!), Осі (Діма, дякую за гарні звіти і коментарі!) і Гуффі (за оптимізм). Сподіваюсь, ми скоро зустрінемось на схилах наших рідних Карпат :wink:

Neon - за спілкування і розуміння, ти мій географічний братик, якого мені деколи бракує


Тані Волцічі теж дякую за ентузіазм - ти вмієш досягати свого!

Нехай вам усім допомагає Бог - а, з свого боку, будемо призвичаювати схильних людей до так званих екстремальних видів туризму.

Якщо когось забула - не критикуйте, пліз; я маю добру пам"ять, тож надіюся що ми з вами зустрінемось на схилі (і не важливо якої гори).

Дякую за привітання!
  Share with Facebook
Старий 21.01.2009, 23:28   #34 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
І я приєднуюсь до теплих привітань!
Jolie з Днем Народження!!!
Щастя, здоровья, та вдачі!!!
Нехай твої мрії обов"язково здійснюються!!!
А добро яке ти даєш людям, подвійно до тебе повертається!!!
  Share with Facebook
Старий 23.01.2009, 00:02   #35 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Анютик (Aston) хоть и пропала куда-то совсем, но лично мне очень хотелось бы поздравить её с днём рождения И желательно в реале

Будь счастлива, всегда весела и окружена исключительно хорошими друзьями



И особенно радует меня тот факт, что наш Горнолыжный Форум родился с тобой в один день. И учитывая, что мы все (а особенно - Deep Silent) восторгались твоей техникой на тестах NTN, у нашего Форума тоже такой же талант! Ну есть надежда

Надеюсь увидиться на склонах
  Share with Facebook
Старий 23.01.2009, 08:40   #36 (посилання)
безстатусный
 
Аватар для DeepSilent
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево-Ужгород

Снаряга: Elan gsx race 182. Fischer RX Fire 165 2007, Kellys Wandall, Santa Cruz v10
Аня поздравляю, желаю что б твоя позитивная энергия не иссякала никогда и заряжала других и до встречи на тестах NTN. )

PS Дэн, редиска, не вгоняй меня в краску.
  Share with Facebook
Старий 23.01.2009, 10:21   #37 (посилання)
activ-sport.eu
 
Аватар для Booldozer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мариуполь

Снаряга: слалом + гигант "Fischer"
C днем Варенья, Тренер!!! Удачи в стартах и финишах!!! Я лично тебя очень уважаю и горжусь, что я тебя знаю!!!
  Share with Facebook
Старий 25.01.2009, 08:39   #38 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Всех студентов и студенток, а главное всех девушек с очаровательным именем Татьяна с праздником. Ваш ангел сегодня принёс нам снег.
  Share with Facebook
+ Kaya
Старий 26.01.2009, 15:59   #39 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
Ну ... Тетяна вважається покровительницею студентів.
Але історично це сталося так: "История праздника как студенческого началась в 18 веке, когда 25 января 1755 года, в день великомученицы Татьяны, императрица Елизавета подписала «Указ об учреждении в Москве университета и двух гимназий».


Раз вже так прикріпилося, а ми свого роду студенти, бо чогось таки навчаємося, то я, Тетяна, хочу надихнути всіх у навчанні катання на лижах.
Я, ясна річ, не великомучениця, але надіюся, що мій ангел і енергетика імені, посприяють мені в цьому.

Отже всіма своїми емоціями вболіваю за успіхи тих, хто старається, виховує в собі силу волі і міцний дух. Хто, попри морози, негоду і навіть тяжкий економічний стан, виходить на схили, працює над собою, вчитсья і залишається доброзичливим до інших "студентів" :wink:.
Ще дякую і вболіваю за тих, хто несе роль вчителя, і сприяє учням і процесу навчання, просто допомагає незнаючим та щиро ділиться досвідом.

Нехай все вам вдається, і канти не тупляться.
Нехай навчання буде легким і результативним.


З погодкою теж хотілося би помогти, але на жаль - не в моїй компетенції.

PS: дякую за привітання.
  Share with Facebook
Старий 26.01.2009, 16:56   #40 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Aston
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: VOELKL Supersport*** 161 sm
Спасибо, друзья, за теплые слова!
Я вас тоже очень люблю!
И с нетерпением жду встреч на длиннющих широченных снежных полях

ПыСы. Болела неделю, только сегодня добралась до Инета... А тут столько приятного
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
День рождения Нашего Форума Sheridan Наши Новости 361 23.01.2024 23:12
Дни рождения 2008 Sheridan Другие архивы 82 28.12.2008 12:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104564478247032749 (61%)1549 (35%)182 (4%)