Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Другие архивы > Смешинки 2009
Другие архивы дела давно минувших дней


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.08.2009, 09:29   #591 (посилання)
Я видел Паудер!!!
 
Аватар для Powder
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Edmonton AB, Barrie ON

Снаряга: Rossi B-Squad, LINE MOTHERSHIP & EPPRO, K2 obSETHed & HellBent & Pontoon & McConkeyTribute Skis. Vo
Наши привычки глазами женщин!!! Я посмеялся Про нас, мужики - JokesLand - Самый лучший юмор сети
  Share with Facebook
Старий 09.08.2009, 12:48   #592 (посилання)
CLS
Координатор Girlie Club
 
Аватар для CLS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon SUSPECT / 171 / 2012


Было оно уже, было
Sheridan


Ясно. ясно. ну удали

CLS
  Share with Facebook
Старий 10.08.2009, 09:20   #593 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Хто спритніший...
  Share with Facebook
Старий 10.08.2009, 11:54   #594 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Прийом на роботу....
В компанію, яка є провайдером Інтернету і за сумісництвом комп'ютерним магазином, у відділ підключення юридичних осіб і простих смертних до ADSL заходить дівчина років 20-ти. Передобідній час, хтось трендить по телефону з клієнтом, хтось розбирає договори - загалом, контора займається своєю справою. Дівчинка невпевнено підходить до першого менеджера, що попався, і говорить:
- Добрий день, я з приводу Інтернету.
- Хочете підключитися?
- Ні, я з приводу роботи.
- Наскільки я знаю, в наш відділ немає вакансій. А в який відділ ви збираєтеся найматися?
- Не знаю.
- Гм, гаразд, чим ви збираєтеся займатися в нашій компанії?
- Не знаю, я по знайомству прийшла, я умію друкувати на комп'ютері, мені сказали, що я працюватиму Інтернетом.
- ??? Пробачите, ким?
- Інтернетом.
У офісі запанувало мовчання. Люба перестала набирати повідомлення в аську, і зависла пальцями над клавіатурою. Ольга застигла з чашкою кави над підлогою, на шляху до свого столу. Міха на секунду впав в ступор, після чого продовжив спілкуватися з клієнтом, але набагато тихіше. Андрій посміхнувся, і вимовив:
- Так, та проходьте до мене, сідайте.
Андрій займався обзвоном потенційних клієнтів з приводу підключення, і наймати людей на роботу він не міг. Всі зацікавлено почали спостерігати за розвитком подій.
- Ви хочете працювати Інтернетом?
- Так.
- Чудово, яка у Вас ширина каналу?
У дівчини округлялися очі, Ольга поперхнулася в каві, Люба, трясучись, поклала лоб на клавіатуру і хрюкнула.
- Я вас не розумію:
- Просто ми повинні знати, яка у Вас ширина каналу, щоб припустити, скільки клієнтів Ви зможете обслуговувати за раз.
- ???
- Ну як же Ви не розумієте, якщо Ви працюватимете Інтернетом, то до Вас підключатимуться клієнти, які будуть Вами користуватися. Чим більше клієнтів до Вас приєднатися, тим краще для фірми. А якщо канал у Вас маленький, то багато клієнтів не зможуть законнектитися, а якщо зможуть, то будуть не задоволені якістю.
- Почекайте, якою якістю?
- Ну що Ви збираєтеся продавати?
- Інтернет.
- Ні, Інтернет це частковість, Ви продаватимете послугу. Ви працюватимете з клієнтами. Вашим завданням буде їх обслужити, причому так якісно, щоб клієнти зверталися тільки в нашу фірму. Ви повинні будете зробити послугу клієнтові, зробити для нього все, що він захоче.
Дівчина утиснулася в крісло, виставивши вперед свою сумочку як щит.
- Я передумала, я додому піду.
- Як же так, Ви навіть не хочете дізнатися графік роботи і зарплату?
- Ні, спасибі, до побачення.
Дівчина, схопившись із стільця, позадкувала до виходу, панічно озираючись. Хтось міг ще тримати себе в руках, хтось вже бився в істериці. Дівча вискочило за двері. Робота в офісі застопорилася на хвилин сорок.
  Share with Facebook
Старий 10.08.2009, 12:29   #595 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
передобідній час це взагалі цікава штука... декілька тижнів назад... перед початком роботи на одному з обєктів заходжу в "нову лінію" в пошуках сітки... підходжу до продавця щоб запитатись що і до чого.. а він мені "вибачте але в мене обід" ... ну я як завжди немаючи часу... затримую його ще на декілька секунд і задаю йому питання... після якого його обідня перерва накрилась "мідним тазом"(причому по його ініціативі)...і саме смішне в тому що першу фразу про обід він сказа з певною зневагою ітд ітп... але після запитання "чи буде в них 20 000 квадратних метрів сітки" весь відділ перетворився на чемну і виховану прислугу

p.s. мож малость не в тему.. просто пост Bob_Kneissl нагадав цю історію
  Share with Facebook
Старий 11.08.2009, 00:08   #596 (посилання)
Клепатура
 
Аватар для Natusik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Город у моря

Снаряга: Armada TST 2015/16. Inline skating: Radius, оранжевые такие. Specialized MYKA HT'
B9t: я вот думаю, чего б из дома такого на море взять, чтобы все меня увидели и сразу охренели
Кердяпкин: лыжи возьми
  Share with Facebook
Старий 11.08.2009, 07:42   #597 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Тренажер поламався...
  Share with Facebook
Старий 11.08.2009, 09:47   #598 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Прийшов дід до священика на сповідь.
- Святий отче, грішний я!
- І в чому твій гріх, сину мій?
- Та під час войни з німцями я ховав у себе в півници єврея.
- Та, це не гріх, а навпаки - свята справа! - заспокоїв його священик.
- Але я змушував його платити мені за постій, - додав дід.
- Так, це, звичайно, не добре, але ж і ти ризикував собою, сину мій!
- Дякую вам, святий отче, але в мене ще одне питання.
- Яке?
- Чи повинен я сказати йому, що война вже cкінчиласі?
  Share with Facebook
Старий 11.08.2009, 09:58   #599 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
  Share with Facebook
Старий 11.08.2009, 15:04   #600 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Прийом у лікаря...
- Лікарю, я б хотів, щоб ви поговорили з моєю дружиною.
- А в чому справа?
- Бачите, вона мені заявила, що за кожен раз, коли я з нею займаюся сексом, я повинен їй платити 40 доларів, лікарю!
- Так, таке іноді трапляється. Очевидно, у вашої дружини комплекс Електри, обтяжений невротичним синдромом, накладений на циркуляторную динаміку еротико-лімбичної пульсації в купі з вегетативною дистонією.
- Так це все мені ясно. Мені не ясно, чому я повинен їй платити 40? Якщо із всіх інших вона бере по 20?
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday3102511029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Month125104144243642594 (62%)1394 (33%)190 (5%)