Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Другие архивы > Смешинки 2009
Другие архивы дела давно минувших дней


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.09.2009, 20:30   #651 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для zhuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhhorod

Снаряга: @tomic
Результати пошуку - TCH.ua
підніми собі настрій!:ok::ok::ok:
  Share with Facebook
Старий 07.09.2009, 08:51   #652 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Виявляється, ядро Windоws написане з використанням технології штучного інтелекту! І як будь-яка розумна істота, воно намагається працювати якомога менше.
  Share with Facebook
Старий 07.09.2009, 11:42   #653 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Випадок у спортивному магазині...
Лижний сезон на носі, чоловік вирішив купити дружині на день народження лижний костюм, а розміру не знає.
Приходить в магазин і звертається до продавця:
- У моєї дружини зріст 175 см і вага 50 кг, ви не знаєте, який у неї розмір одягу?
Продавець в сумнівах кричить подрузі через прилавок:
- Таню, як ти думаєш, що потрібно жінці при зрості 175 і вазі 50 кілограмів?
Та їй у відповідь:
- Пам'ятник поставити!
  Share with Facebook
Старий 07.09.2009, 12:27   #654 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Woodpecker
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород/Киев

Снаряга: Black Diamond Element 15
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Випадок у спортивному магазині...
все сходиться: магазин "Кант" в Эдельвейсе, и соседку продавщицу Таней зовут и вопросы такие бывали
  Share with Facebook
Старий 07.09.2009, 12:41   #655 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Що робити в міжсезоння..:aha:
Гірський туризм - найкращий спосіб перезимувати літо!
  Share with Facebook
Старий 07.09.2009, 23:03   #656 (посилання)
CLS
Координатор Girlie Club
 
Аватар для CLS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon SUSPECT / 171 / 2012
duboix: слава не вечна =))))
  Share with Facebook
Старий 08.09.2009, 00:03   #657 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
  Share with Facebook
Старий 08.09.2009, 08:22   #658 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Бувальщина...
Бiгме так воно i було. Було то в тi далекi часи, коли союз був совєцький i всi молодi хлопцi мали справно йти до войска. Ну, а газда з села не газда, якщо вiн до войска не ходив. I так, село десь біля Станіславова,телефон єден на все село. В сiльрадi дiд Петро на сторожiвцi. Звiнок-слухаю вас, шо с ти хтiли:
-То вам з воєнкомату з Станicлавову звонєт, у вас там Гуменний Мicько є такий...
-Та є такий курчий син, а шо сталосi....
-Запишiт i передайте йому, шо зовтра має бути в воєнкоматi, в армiю його берут, а би при собi мав паспорт, ну все необхiдне, ну i так дальше
-Записалис ти дlду-записов,записов.Видно засомнiвались, там в Станіславові, в дiдовi Петровi, тай кажуть-дiду, а прочитайте шо й с ти записали...
-А шо я тобi курчий сину читату буду, я ж неграмотний.
  Share with Facebook
Старий 09.09.2009, 10:29   #659 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Лист до дочки в інститут...
“Доброго дня, дорога доню! Якщо ти отримаєш цей лист, значить, він до тебе дійшов. Якщо ж ні, то дай мені знати і я напишу тобі ще раз. Я пишу поволі, тому що я знаю, що ти не дуже швидко читаєш. Погода у нас хороша. Минулого тижня дощ йшов всього два рази: на початку тижня, 3 дні і ближче до кінця, протягом 4 днів. До речі, щодо пальтечка, яке ти хотіла, то дядько Вася сказав, що якщо пересилати його разом з цими литими гудзиками, то це вийде дуже дорого по вазі, тому я їх повідрізувала. Приший їх назад, я поклала їх в праву кишеньку.Твій тато знайшов нову роботу. Під ним 500 чоловік! Він косить траву на цвинтарі. Твоя сестра Катя недавно вийшла заміж і чекає малюка. Ми щн не знаємо, якої він статі, тому поки що не можу тобі сказати, будеш ти дядьком чи тіткою. Якщо це дівчинка, то вона хоче її назвати, як мене. Трохи дивне рішення, назвати свою дочку Мама. З твоїм братом Толіком недавно трапився казус: він закрив свою машину, а ключі залишив у середині. Йому довелося повертатися додому пішки (10 кілометрів!), щоб узяти другий комплект ключів і випустити нас з машини. Якщо ти раптом зустрінеш свою кузину Лілю, то передай їй від мене привіт. Якщо ти її не зустрінеш, то нічого їй не говори.
Твоя мама.
P.S.: Я хотіла відіслати тобі трохи грошей, але вже заклеїла конверт”.
  Share with Facebook
Старий 09.09.2009, 11:40   #660 (посилання)
CLS
Координатор Girlie Club
 
Аватар для CLS
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon SUSPECT / 171 / 2012
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today048229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95124298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)