Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Другие архивы > Смешинки 2010
Другие архивы дела давно минувших дней


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.03.2010, 09:28   #391 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Відділ кадрів.
Приймають на роботу програмера… В анкеті, у графі про наявність у нього дітей він написав 6/9.
Народ довго гадав, що то мало б значити… Чого тільки не вигадували: і що в нього 6 хлопців і 9 дівчаток, і що у нього 6 жінок і 9 дітей, і що його дітям від 6 до 9 років…
Потім у нього спитали, що цей запис ховає у собі. Відповідь була просто вражаючою:
— У мене дружина на шостому місяці…
Мораль, програміст – це не фах, а спосіб мислення…
  Share with Facebook
Старий 17.03.2010, 10:52   #392 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Відділ кадрів.
Приймають на роботу програмера… В анкеті, у графі про наявність у нього дітей він написав 6/9.
Если ассоциировать с камасутрой то есть ещё варианты по поводу позы 69 и отсутствия детей как результат...
  Share with Facebook
Старий 17.03.2010, 11:22   #393 (посилання)
SMR
Всегда на форуме
 
Аватар для SMR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Встречаются два друга.
- Вась! Хочешь водки?
- Ты знаешь, я всегда не против. Но вчера я так напился, так напился, что сегодня ну совсем водки не хочу!
- Может, тебе сигарету дать?
- Я вообще-то много курю, но вчера столько выкурил, что сегодня ну совсем курить не хочу!
- А хочешь, я тебя трахну?
- Ты что, с ума сошел? Не хочу, конечно…
- Да, насыщенный у тебя вчера был денек…


Приходить кум до кума:
- Куме! Є для тебе три новини. Ти тільки на стілець сядь!
Значить, по-перше: можеш мене привітати - я став геєм!
Кум хапається за серце:
- Ой, божечки! А яка друга?
- Я люблю вас, куме!
Той - за голову:
- Ой, лишенько! Говори третю новину!
- А третя - найголовніша: я сильніший!
  Share with Facebook
Старий 17.03.2010, 11:42   #394 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Flash
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Галич / Київ

Снаряга: Snowboard Drake Empire Wake LiquidForce Remedy Bike Specialized HardRock Disc
Забавные причины увольнений из самых настоящих приказов в одном кадровом агенстве:

1. В течение недели приносил на своё рабочее место тополиный пух и поджигал его.
2. Неожиданно выпрыгнув из шкафа, напугал деловых партнеров фирмы.
3. Подложил на стул своего коллеги канцелярскую кнопку и сам же сел на неё, показав тем самым низкий умственный уровень, несоответствующий занимаемой должности.
4. Выпал из окна курилки второй раз за месяц.
5. Второй год не выходит из отпуска.
6. Поспорил со своим непосредственным руководством на $100, что его не смогут уволить.
7. Дергал женскую половину коллектива за пирсинги.
8. Был замечен в женском туалете. От избытка чувств сказать что-либо в свое оправдание не смог.
9. Скрепил степлером и скотчем деньги, предназначенные для выдачи зарплаты .
10. Вырезал на рабочем столе свои инициалы .
11. Постоянно выливает недопитый чай в аквариум и там же моет кружку, используя " Fairy ".
12. Прямо на рабочем месте курил какую-то гадость. Глупо смеясь, отказался написать объяснительную, мотивируя это тем, что не может взять в руки лист бумаги, так как руки не его.
  Share with Facebook
Старий 17.03.2010, 11:50   #395 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома

  Share with Facebook
Старий 17.03.2010, 15:01   #396 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Повертаються дві монaшки з усіношної (вечірньої) до монастиря.
Одна з них добре знає фізику (Ф), друга - логіку (Л).
Йдуть вони собі тай йдуть, і тут чують, що за ними вже довгий час йде якийсь чоловік.
(Л) - цей чоловік щось від нас хоче, і логічно бyде припустити, що в такий пізній час нам не світить нічого доброго, тому сесстро логічно буде йти скоріше.
(Ф) - наша швидкість не настільки висока, тому через N проміжок часу він нас наздожене, що будем робити сестро????
(Л) - логічніше буде розділитись, так хоч одна зможе врятуватись.
Сказано - зроблено. Чоловік побіг за сестрою (Л), а та, що (Ф) без перешкод добралась до монастиря. Через деякий час прибігла і (Л).
Сестра (Ф) допитується як сестрі вдалось втекти.
(Л) Розумієте сестро, в один момент він мене вже майже наздогнав, я зупинилась і підняла до гори хабіт(одяг монашок), чоловік зупинився і зняв штани. Логічно, що з піднятим хабітом бігти легше ніж зі спущеними штанами.
  Share with Facebook
Старий 17.03.2010, 16:35   #397 (посилання)
SMR
Всегда на форуме
 
Аватар для SMR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Такой вот журналисткий телевизионный экстрим. Стёб на грани.



  Share with Facebook
Старий 18.03.2010, 09:34   #398 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
На авто, як на лижах, потрібно правильно заходити в поворот:wink:

  Share with Facebook
Старий 18.03.2010, 09:55   #399 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
На авто, як на лижах, потрібно правильно заходити в поворот:wink:
Смешного ничего нет, а поворот никакой не заколдованый!
Bob_Kneissl прав, в поворот входить надо правильно, как и выходить из него, а уж так вытормаживаться в повороте совсем глупо, учитывая, что там как минимум мокрый асфальт, а то и гололёд.

Удивил ценизм снимавшего...
  Share with Facebook
Старий 18.03.2010, 11:56   #400 (посилання)
wwa
рандоннер
 
Аватар для wwa
 
Зараз: поза форумом
Звідки: оттттуда :)

Снаряга: Elan Magfire 14-168см; Salomon Shogun-191см; Armada AKJJ-195см; Salomon Quest 14; GT Karakoram 2.0

Чемпионат мира по скоростному спуску на горных лыжах. На склоне чемпион мира. На бешеной скорости, вжик! вжик! Проходит все ворота, четко идет на первое место. Вдруг его справа на полной скорости обходит семья новых русских - спереди папа, сзади мама, последними прут двое детей, все на лыжах. Обошли и на бешеной скорости скрылись в сторону финиша. Чемпион в полных непонятках финиширует. Внизу в толпе вылавливает главу обогнавшего его семейства.
- Как? Как это у вас получается?
- Да нормалек, братело, тренировки, туда-сюда...
- А вам не страшно на такой скорости гонять?
- Да не, не страшно. Только детям немного страшновато - они ж не бухают...
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Украинские горнолыжные соревнования 2010 Alexxey FIS территория 81 14.10.2010 14:24
Events: Flammable Camp Dombai 2010 waterboy Events: made in Ukraine 14 29.05.2010 19:20
MTB: Alushta Cup 2010 (Майские этапы) sergeij50 МТБ территория 15 22.05.2010 22:08
Events: Трускавецький драйв 2010 jurabike Events: made in Ukraine 3 23.04.2010 07:44
Шпионские фото Elan 2010 Sheridan Выбор горных лыж 88 11.02.2010 11:11

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)