Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Разное (https://extreme.com.ua/forum/42-raznoe/)
-   -   Пограничные переходы (https://extreme.com.ua/forum/raznoe/12149-pogranichnye-perehody.html)

Kashtan 09.02.2014 17:28

Пограничные переходы
 
Давайте стартанемо тему про перетин кордону: нюанси, проблеми і як їх уникати/вирішувати.

Ділимося досвідом, хто у що вляпувався і як це вирішити.
Але не про контрабас і наркоту, а про законний перетин. Часто буває так, що чесно стаєш в чергу, документи в порядку, позитивний настрій, а тут пересікаєшся з проблемами через безлад, нахабство, некомпетентність окремих митників, і.т.п.

Kashtan 09.02.2014 19:16

Ось наш вчорашній випадок:
при проїзді польської митниці (з Польщі в Україну) з нами сталася неприємна штука - проторчали майже 1,5год на самому паспортному контролі + 2 години черга, було от так:
Підходить митник, взяв паспорти, пішов в будку, за 10 хв повертається і починає перевіряти двері, капот, багажник.
Знову пішов в будку, за 10 хв приходить і питає
"- купили машину в салоні?"
- так.
Попросив від'їхати, щоб інші машини могли рухатись повз нас і звалив. За деякий час ми виходимо і питаємо в чому справа?
"- зараз прийде експерт і подивиться вашу машину"
ок, чекаємо 30 хв, експерта нема, знову виходимо:
"- де експерт, скільки нам ще чекати?"
Митник:
"- знайдіть і покажіть мені номер кузова"
ок, самі шукали, довго, бо хз де він, ми в цій машині юзери а адміни, таки знайшли, йду за митником, а його нема, кудись звалив. Навмисне маячу біля будки щоб привернути увагу хоча б когось, тут виходить його колега (та, що обслуговує паралельний проїзд), настоює щоб сіли в машину. Я пояснюю їй ситуацію, і наголошую, скільки нам ще чекати? Скажіть конкретно скільки часу ще?
вона далі за своє - сядьте в машину і чекайте свого митника..

Хвилин за 20 він явився, тоді вже віддав паспорти, каже "їдьте".
Питаю, в чому була проблема? Чому нас так затримали? він:
"- а що, я не можу вас перевірити?"


Так от, сама неприємна штука в цій історії - невизначеність, тебе можуть протримати на кордоні хз скільки годин, без попередження, без видимих підстав.

Як з цим боротися?
Чи є наприклад, норми часу, на проведення огляду ТЗ?
На скільки часу вони можуть затримувати не інформуючи?
Куди і як оформляти скаргу?

Хтось подібні проблеми вирішував вже?

nep4uk 10.02.2014 09:54

О, якраз думав де би то спитати :)
А як з титаном в тілі проходяться металодетектори в аерепортах? Треба якусь бумажку мати?

jurek 10.02.2014 10:02

Цитата:

Коментар від nep4uk (Коментар 244858)
О, якраз думав де би то спитати :)
А як з титаном в тілі проходяться металодетектори в аерепортах? Треба якусь бумажку мати?

та просто тебе руцями помацають у всіх місцях і відпустять))))

Kateryna 10.02.2014 10:46

при пересечении границы Польша-Украина через переход Корчова-Краковец, при возвращении из Польши домой, внимательно смотрите в какую очередь становиться. Левая очередь для владельцев карточек "малого прикордонного руху". Если вы без карточки в нее пристроились, или хотя бы один человек из вашего экипажа ее не имеет, вас поляки отправят в самый конец другой (правой) очереди.

dr_che 10.02.2014 11:13

ПК
 
Як з цим боротися?
Чи є наприклад, норми часу, на проведення огляду ТЗ?
На скільки часу вони можуть затримувати не інформуючи?
Куди і як оформляти скаргу?

To Kashtantan
Часовые нормы по проведению таможенного и пограничного контроля есть, они прописаны в Технологии ПК и зависят от коридора который Вы выбрали при прохождении ПК, варианта охраны граници и еще множества факторов.
Законодательную базу по данному вопросу можно взять здесь:
Постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України | Офіційний сайт Державної прикордонної служби України (ДПСУ)

В каждом пункте пропуска есть стенды с тлф. "Доверия" как таможни та пограничников.
Звонки на них очень действенны. (Знаю не понаслышке)
Пограничные можно взять здесь:
Головна | Офіційний сайт Державної прикордонної служби України (ДПСУ)
По вашей ситуации я так понял надо разбираться с таможней, зайдите на их сайт и позвоните на тлф доверия, можно отправить жалобу на их факс.
Единственно разберитесь кто "тупил", пограничники или таможня дабы не создавать проблем людям которые добросовестно выполняли свои функциональные обязанности в тот день на смене (у каждого сотрудника в пункте пропуска есть представительская карточка с номером, хорошо если вы записали, запомнили ее номер) так будет проще разобраться)

Kashtan 10.02.2014 17:10

Що до кордону PL-UA, на офф сайті польської митниці є форма для "Contact - report", написав їм скаргу з детальним описанням ситуації:
granica.gov.pl

Як познаходимо форми/телефони/мейли для подачі скарг (для PL, HU, SK і для наших) винесемо це в шапку теми, і в разі проблем на кордоні, не ігноруємо, пишемо скаргу.
Отже поляки:
Форма
Ще там же є телефони і мейли начальників, можна і їх в копію :)

Sheridan 10.02.2014 17:17

Kashtan, Я закрепил первый пост. Твой случай вынес в отдельный коммент. Сделал тебя куратором. Ковыряй шапку, сколько хочешь. Респект :)

wwa 17.02.2014 19:13

Может кому пригодится.
На оф.сайте Официальный сайт Пограничной службы Украины есть телефоны по которым меня, года два назад, вполне компетентно и адекватно проконсультировали по особенностям погран контроля на паромной переправе в Керчи.

Valdemar 24.02.2014 21:25

Нужная ссылка! Спасибо!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:05.