Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Другие курорты Украины (https://extreme.com.ua/forum/40-drugie-kurorty-ukrainy/)
-   -   "Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова (https://extreme.com.ua/forum/drugie-kurorty-ukrainy/10537-svyato-praci-toloka-na-gori-mihalkova.html)

Gora 28.06.2012 22:52

"Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова
 
У темі 10 додатків
Я взяв приклад з Антона Яковини та в суботу 23 червня 2012 В місті Косові на Горі Михалкова. влаштував "Празник Труда"-"Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові - І.
"Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові - І.

Перша Толока пройшла успішно:pleasantry:. Повністю відкили дві траси зразу зліва за під"йомнком, та до великої берези (стара спортивна) + вийшло два офігенних траверси. Також розпочали чистку швидкісної труби яка йде також зліва від підйомника. Пообстригали декілька великих смерек. Фак того що зробили дуже багато (просто неймовірно) як на 11 чоловік які прийшли з 26 заявлених...

Наступне "Свято праці" - ТОЛОКА в Косові ІІ - відбудеться 20-22 липня. Приїзджайте. Будем раді бачити. Тай треба побільше народу.:help:

Ночівля була і буде організована в палатках поблизу струмка, також у мене можуть спокійно розмістися 6 чоловік, ще можна пробити в декількох приватних садибах по декілька номерів найдеться :)) Але на горі біля палаток таки більше романтики:beer::friends:
- шашличок, файна компанія, гарне спілкування поміж чистого гірського неймовірно пахучого повітря(зараз цвітуть трави) в неділю знову багаття, афини та ягоди. Також трохи грибів познаходили :)



Так от. Запршуєм вас друзі приїхати до Косова на "активний відпочинок" менш більш вище я вже написав. У нас дуже гарна гора,природа, хто ще не був, то дуже сподобається:pleasantry:

В Косові в неділю не прийнято працювати бензопилами, тому це буде більш релаксійний день:beer: ну хіба камінчики позбирати.

Бонуси учасникам, за кожен день участі в толоці - день безкоштовної каталки, від мене - файна самогонка :), хто любить чай - будем варити на місці з трав. Обід +- 16.00 у вигляді національної кухні на природі.


Перекус будем брати з собою,сніданок,- знайду великий казан приготуєм біля палаток, хто буде в мене ночувати, ну тут взагалі без проблем в принципі ситуація подібна як в Подобовці за виключенням наявності нашої любимої Anton Ski School (але як мінімум в гості до нас будь ласка приїзжайте :))і попрацювати теж:preved:, та купи готелів під під"йомником. ніби + сопокій та гори:agree:

Так що буду радий знову зустріти старих друзів на своїй території:Rose: а зимою:snezhok::skiing: Доречі хто катав у нас, то в курсі, а хто ще ні то - на горі не живе ратрак, виключно природні умови, короче бомба, головне побільше снігу:crazy: для розширення географії катання рекомендую та запрошую в Косів в літню розвідку:pleasantry:

питання по телефону 0666666786 Ігор

або в личку.

список учасників на 20-22 липня:
1. Ігор Кошак Gora
2.Коля Гордій
3. Юра Воротняк.
4. Вася Варцаб"юк. + 3
5. Борис Боєчко. +1
6. Роман Лучук.
7. Марійка Кошак.
8. Ігор М.
9. Роман Печижак Чиж.
10.Партізан
11.Всеволод +1
12.Muadib
13.
14.Роман Семак
15
16.Андрій Стратійчук Батон
17.Саша Тіца
18.SkiMax+2
19.Андрій Пиптюк
20.Андрій Ненько
21.Лаврук Юра+ Вова.
22.Семак Богдан +2

Всеволод 28.06.2012 23:16

Я +1

Muadib 29.06.2012 09:11

Хм... Я в Косові ніколи не був тим більше не катав, але як ніц непередбачуваного не станеться то приїду на допомогу. І тойво я за намети, тільки скажіть чи треба брати свій чи там будуть.

Gora 29.06.2012 09:39

Якщо намет то краще свій, все ж таки ріднішй, якщо нема, або нема як з собою взяти, то оганізую. Тепер тим більше вони багато не важать як колись :))

Muadib, буду радий бачити:)

Muadib 29.06.2012 09:44

Ну ок, значить свій.

Gora 29.06.2012 10:05

Шановні модератори, якщо можна відділіть повідомлення, та наступні - "Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові ІІ в окрему тему в розділі Косов, Ивано-Франковская область - напиклад, або перенести в інвенти:))

SkiMax 29.06.2012 13:18

Я завжди за хороші починання.Постараюсь бути.
Косів - то сила!

MIC 29.06.2012 17:58

Цитата:

Коментар від Gora (Коментар 169702)
Я взяв приклад з Антона Яковини та в суботу 23 червня 2012 В місті Косові на Горі Михалкова. влаштував "Празник Труда"-"Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові - І. ...

Gora молодчина. Гарний приклад заразний (в розумінні Антоново-Подобовецький) і добре що так скоро поширюється.
Особисто, як би знав, що таке міроприємство планувалося на ці вихідні (28.06 аля 1.07), точно би приїхав. Жаль інший час мені від роботи викроїти важко - в основному неділі вільні. Та в неділю бензопилами та сокирами не розмахаєшся:cry:
Я матиму на увазі на майбутнє. Все ж треба і в Косів якось завітати.

Gora 29.06.2012 23:55

Цитата:

Коментар від MIC (Коментар 169726)
Gora молодчина. Гарний приклад заразний (в розумінні Антоново-Подобовецький) і добре що так скоро поширюється.
Особисто, як би знав, що таке міроприємство планувалося на ці вихідні (28.06 аля 1.07), точно би приїхав. Жаль інший час мені від роботи викроїти важко - в основному неділі вільні. Та в неділю бензопилами та сокирами не розмахаєшся:cry:
Я матиму на увазі на майбутнє. Все ж треба і в Косів якось завітати.

На перший раз Я не ризикнув запросити всю Україну, і решта наших:preved:. Тепер усе ОК. ПОЇХАЛИ:friends:

MIC. приїзжайте!!! це ж майже поруч :)) Так це ж припадає 20.07-22-07:preved:. як в тебе по цих датах?

Дречі в неділю може бути найбільше роботи - нагадай живий ліфт по переносу кущів до вогнища(цепочка створена з нас) - прикольно, аж дух забирає:acute: сам процес:good:

Добавлено через 24 минуты

Led Zeppelin - Rock And Roll (Live Video) - YouTube

MIC 30.06.2012 08:02

Цитата:

Коментар від Gora (Коментар 169730)
...нагадай живий ліфт по переносу кущів до вогнища(цепочка створена з нас) - прикольно, аж дух забирає:acute: сам процес:good:

:)
...ліфт по переносу кущів
http://s14.radikal.ru/i187/1110/e3/e1af116a5679.jpg

...аж дух забирає
http://s46.radikal.ru/i114/1110/53/f11bb78e501c.jpg


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:14.