Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Плай (Плавье), Львовская область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.01.2010, 11:48   #101 (посилання)
Новичок
 
Аватар для maximusant
 
Зараз: поза форумом
Звідки: житомир

Снаряга: прокатные :)
якщо їхати з Ужгорода, то поворот в кінці села Плає наліво і вгору (навпроти автобусної зупинки)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 14:37   #102 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Василь
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: прокатные :)
Всім привіт.......хочу в середу їхати на плай.....з дорогою все зрозумів....а як там на рахунок самої траси, її стан...??Кожен день працюють пушки??Надіюся на будні дні багато народу небуде......!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 16:39   #103 (посилання)
Новичок
 
Аватар для maximusant
 
Зараз: поза форумом
Звідки: житомир

Снаряга: прокатные :)
в умовах загальнокарпатської відсутності снігу там він є... і якщо дозволяє погода, а саме наявність морозу, то пушки будуть працювати... моє загальне враження - за трасами наглядають... правда місцями, а саме наверху є ділянка з кригою... ми відкатали там 3 дні на минулому тижні...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 17:02   #104 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Roxy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Atomic st11
а відкрита вже траса та де новий підйомник?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 17:07   #105 (посилання)
Новичок
 
Аватар для maximusant
 
Зараз: поза форумом
Звідки: житомир

Снаряга: прокатные :)
не зрозумів про відкриття траси та нового підйомника... на минулому тижні працювало 2 з 2 кріселок... та 1 бугель... більше підйомників не бачив...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 17:25   #106 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
Вчора був на Плаї. Погода була просто чудова--легкий морозець, сонячно, чудові краєвиди, а от снігу...мало. З усіх трас можна було кататись тільки на одній, --тій, що під першою кріселкою. Сніг там штучний, знизу лід, тому під кінець дня він був стесаний і задоволення від катання вже не було... Людей дуууже багато, "як на базарі перед паскою". Треба постійно озиратись, щоб не бути збитим "ломом" і пильнувати, чи "чайник" спереду несподівано не змінить напрямок руху. Не катання, а маневрування між людей. Одна траса не встані прийняти таку велику кількість бажаючих відпочити. Так-так! Відпочити! Бо тих, хто катався, було приблизно 10%. Ще 5% "ломів". А решта людей хто як вміє зсувались вниз, перетворюючи "відпочинок" на муку... Кріселки працювали обидві, але наш народ по "закону стада товкся в черзі на першій по 15-20хв., в той час як на другій черга була 0-2хв.. Ага, ще працював малий бугель для початківців --8гр. (крісло 15гр.). З цінами на підйоми тут явний перебор. На Драгу значно значно дешевше (траси я порівнювати не стану, всі і так знають). А ті, в кого є акційні скіпаси в Буковель, взагалі будуть сміятись. Ще один великий мінус --дуже мало місця для авто. А всі ж на машинах, бо інакше не доберешся. Одним словом, моя думка про "Плай" така: це курорт вихідного дня для тих, хто відносно близько живе і має авто (або друзів з авто). В такому випадку у вихдіні можна з сім"єю проїхати пару десятків км, зробити кілька спусків (бо дорого, а жінці треба нові чоботи), подуріти з дітьми на снігу. Потім --просто на очах щасливої дружини "легально" бухнути, посадити її за руль, і --додому... Переважна більшість вчора для то того і приїхали. Це все просто моя думка, але для себе вирішив --я туди не їздок.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 22:02   #107 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Василь
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: прокатные :)
Спасибі за такий обширеий коментар badi.stryj,...
Але я планую їхати туди на середу-четвер...надіюся такого хаусу як на вихідні там небуде.....тай можливо і траса буде в кращому стані......
Ще одне.......а як там на рахунок проживання???Може хто знає в сусідніх селах здають кімнати чи шось типу того????Дайте номера....або хоча б якусь інфу....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 22:19   #108 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для badi.stryj
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Стрий

Снаряга: K2 Mach Devil 06 Stockli Spirit Globe09 Honda VTR1000SP2
Цитата:
Коментар від Василь Переглянути коментар
Спасибі за такий обширеий коментар badi.stryj,...
Але я планую їхати туди на середу-четвер...надіюся такого хаусу як на вихідні там небуде.....тай можливо і траса буде в кращому стані......
Ще одне.......а як там на рахунок проживання???Може хто знає в сусідніх селах здають кімнати чи шось типу того????Дайте номера....або хоча б якусь інфу....
В кращому стані траса не буде, бо нема снігу. А сніг з пушок з льоду змітається. Для того, щоб всі траси норм. запрацювали, треба не менше пів метра снігу, напевне. Бо пушок мало, вони не встані засніжити весь схил. А їхати однозначно треба тільки серед тижня.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2010, 22:50   #109 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Василь
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: прокатные :)
Мда.....якшо чекати такого снігу то тоді взагалі я думаю цього року нікуди не поїдеш.......!!!Тре тішитися тим шо маєм...))
Ну а на рахунок проживання хтось шось знає.....окрім готелів....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2010, 08:40   #110 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Василь Переглянути коментар
Спасибі за такий обширеий коментар badi.stryj,...
Якщо хочеш подякувати або сподобався пост, постав "+".:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018131715 (88%)2 (12%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32816110243683129 (51%)2724 (44%)286 (5%)