Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Плай (Плавье), Львовская область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.01.2011, 12:08   #491 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Skidik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Slovak

Снаряга: Atomic:)
Plaj

Господь администратора. Я пишу только для себя ...

Добавлено через 4 минуты

Но что мне не нравится, что вы удалите мой ответ...

Добавлено через 13 минут

Я до сих пор ничего плохо o Украине не писал...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Rain, Moric, klepakoff
Старий 12.01.2011, 12:18   #492 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Иду-ка я в монастырь схожу. Тут мозга можно лишиться ненароком...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Андрій, vorigg, Irinka&AlexTitoff, Norik Не согласен Skidik
Старий 12.01.2011, 14:54   #493 (посилання)
Ночной прорайдер
 
Аватар для Moric
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Užhorod

Снаряга: Тяжёлая...
Цитата:
Коментар від Катруся Переглянути коментар
Простите что перебиваю
"ставил" друзей на лыжи - НЕ МОНА!
Это означает что учить своих друзей- родственников нельзя? Или я не правильно поняла? Или нельзя зарабатывать на обучении без лицензии? Ведь это разные вещи,на мой взгляд.
И не ссортесь,давайте жить дружно:ok:?
И на ваш, и на мой, и на многие другие взгляды - это разные вещи, но: Никого и никак!
Я ссориться?! Излагаю мнение.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2011, 18:25   #494 (посилання)
skysurfer
 
Аватар для Андрій
 
Зараз: на форумі
Звідки: Skole

Снаряга: Rossignol S-5 (10); Armada jj (13); Armada Al Dente (14); Kaos SPK; Ride "Dream Hunter" (snb)
Цитата:
Коментар від Катруся Переглянути коментар
Простите что перебиваю
"ставил" друзей на лыжи - НЕ МОНА!
Это означает что учить своих друзей- родственников нельзя? Или я не правильно поняла? Или нельзя зарабатывать на обучении без лицензии? Ведь это разные вещи,на мой взгляд.
И не ссортесь,давайте жить дружно:ok:?
на комплексі є чітке правило: "Навчання на схилі проводять лише інструктори ГК Плай". якщо інструктор хоче провести безплатний урок своїм рідним чи друзям, то повинен написати заяву, вказавши дату й час проведення заняття. якщо люди, які не належать до гірськолижної школи Плаю проводять заняття, то їм роблять попередження. дозволяються одиночні випадки навчання своїх друзів, але це не повинно повторюватись систематично, от і все.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2011, 18:48   #495 (посилання)
Ночной прорайдер
 
Аватар для Moric
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Užhorod

Снаряга: Тяжёлая...
Цитата:
Коментар від Андрій Переглянути коментар
на комплексі є чітке правило: "Навчання на схилі проводять лише інструктори ГК Плай". якщо інструктор хоче провести безплатний урок своїм рідним чи друзям, то повинен написати заяву, вказавши дату й час проведення заняття. якщо люди, які не належать до гірськолижної школи Плаю проводять заняття, то їм роблять попередження. дозволяються одиночні випадки навчання своїх друзів, але це не повинно повторюватись систематично, от і все.
Якщо не інструктор, а людина яка вміє кататись на лижах вчить близьких, потрібна ліцензія? Як в такому випадку?

Чи можливо виставляти свої вішки, які умови?

Затримка абона 7 хв., багато людей катають парами на один абон просто передаючи його на очах бугельників. Це не конфліктно?

Як довго планується робота ГК Плай при теперішніх умовах?
Дякую.

Чому питаю.
Приїхало нас 14 чол., незадоволених тим, чи іншим виявилось 14 чол. Думаю, де-хто і сам відпишеться. В результаті, сьогодні та завтра поїздки на інший курорт.

P.S. Радий, що в ГК Плай таки є адекватні люди.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Solva_st, Keks Не согласен Skidik
Старий 12.01.2011, 19:23   #496 (посилання)
skysurfer
 
Аватар для Андрій
 
Зараз: на форумі
Звідки: Skole

Снаряга: Rossignol S-5 (10); Armada jj (13); Armada Al Dente (14); Kaos SPK; Ride "Dream Hunter" (snb)
2 Moric:
не завжди людина,яка добре катається може навчити іншого. треба знати методику і відповідно демонструвати правильність рухів. вчити можна й без ліцензії своїх близьких. проблема в тому, щоб це не повторювалось систематично. інакше для чого взагалі тут гірськолижна школа? ти просто забираєш в інструкторів їхній хліб.

не розумію слова "вішки"

передавайте на здоров"я, але щоб це не створювало перешкод іншим, тобто щоб не створювалась черга.

про тривалість роботи комплексу не знаю. поки що працює, далі погода покаже.

чим конкретно ви незадоволені?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен Bob_Kneissl, Keks, klepakoff + Катруся
Старий 12.01.2011, 20:17   #497 (посилання)
Ночной прорайдер
 
Аватар для Moric
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Užhorod

Снаряга: Тяжёлая...
Цитата:
Коментар від Андрій Переглянути коментар
2 Moric:
не завжди людина,яка добре катається може навчити іншого. треба знати методику і відповідно демонструвати правильність рухів. вчити можна й без ліцензії своїх близьких. проблема в тому, щоб це не повторювалось систематично. інакше для чого взагалі тут гірськолижна школа? ти просто забираєш в інструкторів їхній хліб.

не розумію слова "вішки"

передавайте на здоров"я, але щоб це не створювало перешкод іншим, тобто щоб не створювалась черга.

про тривалість роботи комплексу не знаю. поки що працює, далі погода покаже.

чим конкретно ви незадоволені?
- хліб ні в кого не забираю/ємо (я ж був не сам), навпаки, привезли, абони могли бути куплені на іншому курорті До речі, не завжди людина у якої на куртці напис "інструктор" добре катається
- слаломные вешки или иначе чарлики, было бы не плохо катнуть часок-второй по вешкам
- це не незадоволення, а власний погляд на теперішню ситуацію, можливо інфа буде корисною іншим пост №485
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2011, 22:23   #498 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Shpak
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Лыжи К2
2 Moric
Инструктор может и не уметь кататься.Он должен уметь учить.Пример-бывший тренер сб.Бразили-зубной врач.Футбол не играл.Однако.
Но учить бесплатно (неважно кого) моё (наше) право.И с этим полностью с Вами согласен.Если я своей девочке подскажу пару приемов,то у меня права на лыжи заберут?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Андрій, Катруся Не согласен Bob_Kneissl, Moric + Johnny Исправь ошибки KIra
Старий 13.01.2011, 08:44   #499 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Катруся
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Blizzard XO 3
Цитата:
Коментар від Андрій Переглянути коментар
на комплексі є чітке правило: "Навчання на схилі проводять лише інструктори ГК Плай". якщо інструктор хоче провести безплатний урок своїм рідним чи друзям, то повинен написати заяву, вказавши дату й час проведення заняття. якщо люди, які не належать до гірськолижної школи Плаю проводять заняття, то їм роблять попередження. дозволяються одиночні випадки навчання своїх друзів, але це не повинно повторюватись систематично, от і все.
Дякую! Ясна і вичерпна відповідь. Згодна з тим що без дозволу проводити навчання і заробляти цим гроші - не правильно. А щоб навчити "свого" багато часу не треба(звісно якщо той хто вчить сам добре катається і розуміє як треба вчити). Тоді це не буде ніяк шкодити комплексу .:ok: А якщо є можливість, то для першого разу таки краще найняти інструктора. З інструктором(якщо старанно вчитися і бути уважним) можна за кілька годин освоїти те чого без нього навчишся за 5 - 7 днів. Виходить єкономія часу,а час у такій ситуації - то гроші і кількість задоволення від катання на лижах
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2011, 10:47   #500 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Друзья!
Заходим сюда Bukovel ski school (Главная)
На секунду задумываемся -> проводим параллель - >делаем логичные выводы
И не будем засирать очередную тему и получать минусы за то, что "об этом уже писали", а продолжаем обсуждение вопросов именно школы - в соответствующей теме, а горы Плай - в этой.
Ок?:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)