Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Плай (Плавье), Львовская область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.01.2011, 15:31   #521 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Игорь КП
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: лыжи :)
Цитата:
Коментар від ev Переглянути коментар
А во-вторых - я не украинец, а узбек.
Извините если обидел.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2011, 15:34   #522 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Цитата:
Коментар від ev Переглянути коментар
А во-вторых - я не украинец, а узбек.
офф
узбек, кушающий САЛО, автоматически становится украинцем...
Как в прочем и любой другой


офф
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2011, 23:18   #523 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
[QUOTE=Игорь КП;106113]Речь идет не о прокате , а о том ,что не разрешают в кафешке прийти и разложится со своей едой.

Добавлено через 13 минут

Цитата:
Коментар від Johnny Переглянути коментар

Вы знаете ,мне тоже не всегда нравится еда в кафе ,барах и ресторанах,но я себе никогда не позволяю прийти со своими бутербродами в кафешку и еще высказывать свое негодование,что мне за это сделали замечание.
Я там пытаюсь договориться, с их пивом ем свою рыбу.
На ГК "Плай" я тоже пытался договориться, все НЕЛЬЗЯ. На других курортах договаривался.
Самое неприятное, что за европейские деньги совковый сервис.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 08:12   #524 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Игорь КП
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: лыжи :)
Цитата:
Коментар від Keks Переглянути коментар



Я там пытаюсь договориться, с их пивом ем свою рыбу.
На ГК "Плай" я тоже пытался договориться, все НЕЛЬЗЯ. На других курортах договаривался.
Самое неприятное, что за европейские деньги совковый сервис.
А если б разрешили свою рыбу с их пивом- вот тогда да -европейский сервис!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Salseros, Ramon, Bob_Kneissl
Старий 15.01.2011, 09:32   #525 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Norik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Suzuki V-Strom 1000.
Ого, какие баталии. Народ хватит оскорблять друг друга. Больше конкретики. Проблема - предложение. Администрация Плая должна понимать - чем больше недовольных здесь, тем меньше лыжников на их склонах. МИР ВСЕМ.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 10:08   #526 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від Johnny Переглянути коментар

Вы знаете ,мне тоже не всегда нравится еда в кафе ,барах и ресторанах,но я себе никогда не позволяю прийти со своими бутербродами в кафешку и еще высказывать свое негодование,что мне за это сделали замечание.
А я собі часто таке дозволяю.
Дуже часто беру з собою в поїздки (на лижі, басейн і таке ін) термос чаю, кави, буває що якусь їду (різні бутерброди, тістечка, ін.). Буває в кафе чи барі купляю чи напій чи щось інше. В більшості випадків питаю дозволу про свою їжу чи напої і пропоную оплатити. Жодного разу у всіх місцях де був не чув відмову і жодного разу не попросили додаткову оплату. Якщо до людей повернутися лицем -- вони до тебе так само повернуться.
Якщо в Плаї це неможливо, то це безперечно не є гуд.

Сорі за офтоп.
В Ялті є кафе, в меню якого на останній сторінці написано приблизно так: "В нашому кафе не продаються алкогольні напої. Та якщо ви хочете, можете принести з собою і випити". Звичайно ("и ежу понятно"), що це передбачає, що клієнт замовить їжу, а не всядеся за столик і буде випивати принесене без жоднолго замовлення.

Востаннє редагував MIC: 15.01.2011 о 19:13.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 18:25   #527 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Игорь КП
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: лыжи :)
Шановні, це сутність нашого народу…Де б не були, чи то Плай, чи Гондурас, скрізь нам погано. Ви попробуйте зайти в Австрії в кафе, дістати свій пакунок з картоплею,салом, відбивними і ще й нашою…українською горілочкою…цікаво що вам там скажуть? Хоча ні,там нічого не скажуть, там про це в газетах писати будуть,бо такого ще не бачили. Звісно,якщо ви берете з собою канапку,чи пиріжок і прийшли в кафешку випити чашку чаю з цією канапкою,то вам слова ніхто не скаже (і на Плаї в тому числі,даю 100%). Але знаючи як вміє поводити себе наш народ, при цьому прагнучи європейської якості у сервісі, послугах і т.д. про що можна говорити?! Та ви самі проаналізуйте, всі європейські країни,куди ми тільки починаємо масово їхати, через зовсім короткий проміжок часу починають нас ненавидіти, ставитись зневажливо. А запитайте себе чому????
А я вам скажу, почніть з себе. Якщо ви будете поводити себе на відповідному рівні, то до вас і ставитись будуть як до нормальних людей.
Для приклада наведу вам декілька ситуацій:
1. Люди купують абонемент на 10 спусків (картки були такі),відкатавши 9 разів, беруть монетку і навмисно стирають штрих-код,щоб картка не працювала. Потім ідуть до адміністрації з претензіями: «що за неподобство, я лише раз спустився, а картка вже не працює». Шкода,що ці люди не розуміють,що є чудеса техніки і вони фіксують час кожного підйому по секундах і плюс відео з підйомника.
2. Люди приходять у кафе , замовляють два чая, розкладають свої харчі (підкреслюю, НЕ КАНАПКИ), просидівши 40 хвилин починають несамовито вимагати щоб офіціант прибрав їхні недоїдки.

Якщо ви зневажливо ставитесь до охоронців , до офіціантів ,що хочете отримати натомість?
Не вспів чоловік приїхати на відпочинок ,як зразу –кругом всі гобліни,не дали їсти своє сало-всі педер**ти, а він ні ,він Чингачгук .


Прикладів можна наводити ще дуже багато, це я бачив особисто, а скільки всього ще було…знаючи на що здатні наші люди. Отож, робіть висновки!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 18:35   #528 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Игорёха, мне лично пофиг, на что там способны наши люди. Я одного не могу понять, как такой неинтересный курорт, как Плай, может висеть со своей темой в топе на Нашем Форуме?

Ты кто?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2011, 20:37   #529 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Игорь КП
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: лыжи :)
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Игорёха, мне лично пофиг, на что там способны наши люди. Я одного не могу понять, как такой неинтересный курорт, как Плай, может висеть со своей темой в топе на Нашем Форуме?

Ты кто?

Я, как говорит наше правительство, «пересічний українець», живу в Каменец-Подольске.
И суть вовсе не в Плае, просто за державу обидно. Бывал на разных лыжных курортах, и не только в Украине. И я радуюсь,что такие такие курорты вообще открываются в нашей стране.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Бесполезный пост Afro Samurai + Skidik
Старий 15.01.2011, 21:03   #530 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Модери, потріть весь цей флейм, будь-ласка.

До "захисників" курорту.

Якщо людина написала: Плай - гівно тому що ... і далі що саме не так в Дацкім Царстві, значить вона так думає і хоче своєю думкою поділитися.

І читачам абсолютно нецікаво ваші пусті крики "сам дурак!", їм цікаві "факти".

Ви напішіть краще як ВИ провели час на курорті і що ВАМ сподобалося.

А пусте голослівство тільки дратує.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000099 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Month104774526255132812 (62%)1585 (35%)175 (4%)